Естетична Реставрація

Естетична стоматологія для кожної людини

Естетична стоматологія допомагає повернути зубам гарний і здоровий вигляд. Для кожної людини важливо комунікувати, але незадоволення своєю посмішкою робить процес спілкування важким. Ситуацію можна виправити, звернувшись до стоматолога. Лікар, після огляду, запропонує вам методи, за допомогою яких можна відновити зуби й зробити посмішку ідеальною. Ви можете проконсультуватися у декількох стоматологів, щоб прийняти правильне й зважене рішення. Не витрачайте час, проблеми із зубами потрібно вирішувати негайно!

Художня реставрація зубів допомагає отримати максимально естетичний результат у кожному окремому випадку. Частіше за все підлягають реставрації передні зуби, оскільки вони здатні зіпсувати посмішку в цілому.

Естетична реставрація проводиться в таких випадках:

  • між зубами існує щіль;
  • на зубах є тріщини та сколи;
  • між пломбою і зубом з’явилась темна полоса;
  • зміна кольору емалі;
  • зміна форми зуба внаслідок стертості.

Можна виділити 2 типи реставрації зубів:

  1. Пряма реставрація. Прямою задачею являється відновлення анатомії зуба. В процесі лікування використовується фотополімерний композитний матеріал. Пряму реставрацію застосовують тоді, коли необхідно відновити незначні дефекти зубів. Такий тип реставрації через 5 років потребує відновлення. Кожні 2 роки потрібно робити полірування реставрованих зубів.
  2. Непряма реставрація. Непряма реставрація може використовуватися на великих ділянках з дефектами. В більшості випадках використовується такий матеріал, як кераміка. Цей тип реставрації може кардинально змінити посмішку. Можна вибрати колір та форму зубів. Непряма реставрація прослужить в середньому 10-15 років.

Естетична стоматологія здатна виправити будь-які дефекти, але метод лікування може визначити тільки стоматолог. Реставрація зубів дозволяє вирішити ряд проблем: відновлення форми зубів, відновлення зубного ряду, відновлення емалі. Художня реставрація здатна змінити темний колір емалі, яку неможливо освітлити іншими методами.

Художня реставрація зубів, ціни в Києві

Нарощування зубів виконується стоматологами тоді, коли потрібно наростити не більше 30 %. В інших випадках застосовуються коронки. Художня реставрація зубів, ціни на яку коливаються в широкому діапазоні, доступна на сьогодні багатьом людям. На первинній консультації стоматолог зробить огляд та запропонує вам можливі варіанти лікування. Варто вибирати стоматологічну клініку ретельно, оскільки від цього буде залежати кінцевий результат.

Реставрація зубів – процедура яку можна провести швидко та безболісно. Треба розуміти, що ця послуга не з дешевих і якщо ситуація складна, доведеться заплатити значну суму. Вибираючи між прямою та непрямою реставрацією прислухайтеся до порад лікаря. Іноді для гарного результату потрібно робити пластику м’яких тканин, цього не треба уникати та боятися.

Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!