• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Дитяча стоматологія

Дуже часто батьків турбує питання, «як підготувати дитину до першого візиту лікаря-стоматолога?» Тому, ми хочемо розповісти вам про важливість підготовки дитини до першого візиту.

Візит до лікаря стоматолога краще робити ще в дошкільному віці, так як в подальшому дитині буде психологічно легше сприймати атмосферу стоматологічної клініки та лікарів. Пам’ятайте, що молочні зуби також потребують лікування , так як ускладнення карієсу може пошкодити зачатки постійних зубів!

Перед тим як дитину вести на прийом до стоматолога обов’язково попередьте її завчасно про те, що ви маєте відвідати лікаря, розкажіть дитині ,хто такий лікар стоматолог та чому важливо його відвідувати , попередьте дитину, що це буде ознайомчий візит, лікар познайомиться з тобою, подивиться твої зубки, поспілкується.

При розмові з дитиною краще уникайте слів «не бійся», так як вони автоматично налаштовують себе на те, що треба чогось боятись. Запропонуйте дитині уявити похід до лікаря стоматолога як цікаву пригоду, та подивитися мультик на тему візит до стоматолога, такі як:

«Пригоди Каю», серія «Каю іде до лікаря»,
«Фіксики», серія «Зуб»,
«Маленьке королівство Бена та Холлі», серія «Зубна фея».
Бажано, не обіцяйте дитині іграшку або смаколики за те, що він відвідає лікаря, так як дитина може запідозрити щось не добре, краще це зробити після походу до лікаря та піднести це як приз за відважність!

Чому так важливо психологічно готувати дитину до першого візиту?

Так як дитина не знає, хто такий стоматолог, що будуть робити, навіщо це лікування та коли ще бачать хвилювання рідних, то як правило діти приходять до клініки з переповненими емоціями та з великим страхом перед невідомим.

Складно уявити, яке хвилювання дитина відчуває в цей момент, але при правильній підготовці з боку батьків можна уникнути або знизити до мінімума. Дуже важливо налаштувати дитину, що лікар хоче допомогти.

В нашій клініці «Bezpaliuk dental clinic» важливим є якісний результат лікування та спокійний психоемоційний стан дитини, саме тому під час прийому ми знайомимо дитину з лікарем та кабінетом де буде проходити огляд. Лікар встановлює контакт з дитиною в ігровій формі, розповідає яку маніпуляцію буде робити та навіщо, пропонує дитині під час прийому подивитися улюблений мультфільм.

Після прийому, наш лікар дає дитині смаколик «Хyli Pop» – цукерка в склад якого входить ксиліт, який запобігає розвиненню карієсу, та дарує подарунок за відвагу та довіру!

Наші маленькі пацієнти із задоволенням ходять до нас!

Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!