Лікування карієсу

Лікування карієсу – найбільш затребувана послуга, за якою до стоматологів звертається безліч пацієнтів. Своєчасна допомога дає змогу вчасно усунути проблему, тоді як затягування з походом до лікаря може закінчитися втратою зуба, причому навіть не одного, оскільки хвороба має властивість поширюватися. У запущених випадках захворювання провокує різного роду запальні процеси, включно з пульпітом, періодонтитом, утворенням кісти, сильної набряклості (флюсу) тощо.

Повний спектр послуг у діагностуванні та терапії цього захворювання пропонує стоматологія Безпалюк, де фахівці з великим досвідом роботи зроблять вашу посмішку бездоганною. У кабінетах встановлено найкраще сучасне професійне обладнання, а персонал підібраний з великим досвідом роботи. Ми надаємо послуги лікування як молочних тимчасових зубів у дітей, так і постійних у дорослих пацієнтів.

Причини розвитку захворювання та його діагностика

Основна причина розвитку хвороби криється в негативному впливі деяких видів бактерій, які в порожнині рота дуже швидко розмножуються. Уже через кілька годин після чищення зубів чисельність мікроорганізмів може налічувати близько 1 млн. Здебільшого це стрептококи, які, закріплюючись на поверхні емалі, поступово її руйнують. Також негативний вплив на емаль чинить відсутність належного догляду за ротовою порожниною, особливо з брекетами, захворювання органів травлення, знижений імунітет, авітаміноз.

Мордвінова Анастасія Русланівна
Лікар терапевт
Мордвінова Анастасія Русланівна

Ціни:

Послуга Вартість, грн
Лікування карієсу 2300 – 5100

Залежно від часу прогресування процесу розрізняють такі етапи: перша стадія (спочатку з’являються світлі ділянки на емалі, які потім темнішають), друга (утворення в зубі порожнини) та третя – ураження зачіпає не тільки сам зуб, а й поширюється за межі твердих тканин.

Залежно від місця розвитку, наука розрізняє різні види хвороби. Наприклад, одним із найскладніших визнано пришийковий карієс, який абсолютно непомітно розвивається біля шийки зуба, а потім швидко переходить у глибокий процес. Також захворювання може розвиватися на передньому зубі (на контактній його поверхні), на різці (на ріжучих краях), у природних заглибленнях та інших локаціях.

Ознаки поверхневого карієсу людина може визначити самостійно за змінами в кольорі емалі. У спеціалізованих медичних центрах діагностика проводиться з використанням таких сучасних методик, як:

 • дослідження уражених ділянок за допомогою КТ або тестів, що проводяться безпосередньо в кабінеті лікаря;
 • діагностика з фарбуванням емалі (на початковій стадії);
 • рентгенографія – дає змогу виявити не тільки поверхневі відхилення, а й провести повноцінне дослідження сильного, глибокого розвитку руйнівного процесу, обстежити стан тканин, що примикають до ураженої ділянки.

Точне своєчасне дослідження дає змогу точно поставити діагноз і правильно розробити план терапії.

Сучасні методи терапії

Розвиток науки сприяє розробці нових методик терапії захворювань стоматологічного напряму, зокрема максимально щадних і безболісних для пацієнтів. Лікування зуба від карієсу сьогодні можна здійснити в короткі терміни з гарантією того, що пацієнту не доведеться звертатися з проблемою повторно. Найпоширеніші методики:

 • інфільтрація – застосовується на самому початку розвитку патології, полягає в обробці плями спеціальним засобом, що знищує бактерії і заповнює пори;
 • лазерна терапія;
 • очищення каріозної порожнини за допомогою повітря, що подається під тиском;
 • атравматичне відновлювальне лікування – щадний алгоритм терапії передбачає усунення уражень на початкових стадіях з використанням ручних інструментів і електрообладнання без свердління;
 • оперативне втручання – застосовується в разі складного запущеного процесу, передбачає повну ліквідацію уражених ділянок шляхом препарування бором, після чого порожнини пломбують.

У центрі Безпалюк задіюються новітні методики, які довели свою високу ефективність. Так, зокрема, практикується терапія під мікроскопом – це дуже точна і малоінвазивна технологія, за допомогою якої лікар може бачити повну “картину” – всі канали зуба в найдрібніших деталях. За такого виду терапії лікарю вдається усунути винятково пошкоджені ділянки, не зачіпаючи здорові тканини, і зуб згодом не доведеться переліковувати.

Чи можна вилікувати зуб від карієсу без болю?

Не секрет, що багато людей затягують із походом до стоматолога саме через острах больових відчуттів. Існує навіть таке захворювання, як дентофобія, коли людина патологічно боїться дантистів. У дорослих це може бути пов’язано з негативним досвідом у минулому, а у дітей – із загальним острахом лікарів та інструментів. У будь-якому разі страх можна подолати, відвідавши сучасну клініку, яка практикує процедури повного знеболювання.

Так, безболісне лікування карієсу пропонує наш центр Bezpaliuk Dental Clinic. Ми пропонуємо лікування під закисом азоту або в медичному сні (седація). І в тому, і в іншому випадку пацієнт абсолютно не відчуває больових відчуттів. Процедура седації полягає в тому, що пацієнта вводять у глибокий сон, під час якого проводять усі необхідні процедури.

Застосування інгаляції із суміші кисню таі закису азоту дає змогу до мінімуму знизити почуття напруженості і страху. Водночас пацієнт не засинає, перебуває в повній свідомості, може навіть спілкуватися з лікарем, а той, зі свого боку, може проводити лікувальні процедури максимально зосереджено і якісно.

Профілактика

Для того, щоб зуби зберігали свою структуру та естетичний вигляд, важливо дотримуватися профілактичних заходів. Насамперед – це гігієна ротової порожнини.

Важливо правильно чистити порожнину, ретельно усувати забруднення не тільки з емалі, а й міжзубного простору. Чистити зуби потрібно щонайменше 2-3 рази на день ретельно Також важливими є такі нюанси, які допоможуть мінімізувати ймовірність виникнення проблем:

 • періодичне вживання фторованої води;
 • вживання протягом дня свіжих фруктів, які очищатимуть емаль природним способом між денними прийомами їжі;
 • мінімальний прийом солодощів;
 • полоскання рота після прийому їжі, зокрема, з використанням спеціальних сертифікованих ополіскувачів.

І, звичайно, важливий регулярний огляд у фахівця. Дорослі люди повинні відвідувати фахівця не рідше 1 разу на півроку, а діти, у яких спостерігається схильність до розвитку карієсних дефектів – не рідше 1 разу на 3 місяці.

Переваги звернення до Bezpaliuk Dental Clinic

У стоматологічній клініці працюють найкращі професіонали своєї справи, що дає можливість отримати дійсно якісні послуги. Для нас важливі принципи індивідуального підходу до кожного пацієнта та збереження повної конфіденційності. Ми надаємо широкий спектр послуг, допоможемо позбутися початкового та ускладненого типу хвороби, а також надамо послуги протезування, хірургії, імплантації, популярної сьогодні естетичної стоматології.

Наші фахівці проведуть діагностику і складуть протокол лікування в короткі терміни, що дуже важливо для процесів, які швидко прогресують.

Ціна лікування карієсу зубів залежить від складності перебігу захворювання, але в будь-якому разі вона значно вигідніша, ніж у багатьох інших столичних клініках. Дізнатися попередню вартість тих чи інших послуг ви можете на нашому сайті в будь-який час доби.

Основні переваги нашого центру:

 • великий спектр dentist services;
 • вигідна для клієнтів цінова політика;
 • наявність високоточного обладнання для діагностики та терапії;
 • проведення болючих процедур з анестезією;
 • привітний турботливий персонал;
 • комфортна елітна обстановка в кабінетах – у нашому центрі ви почуватиметеся напрочуд спокійно і розслаблено.

Територіально наше місце розташування – Київ, до того ж центральна його частина, недалеко від метро Вокзальної, тому проїхати до нас не складе особливих труднощів з будь-якої точки столиці або передмістя. Ви зможете в будь-який зручний час відвідувати стоматолога, щоб не тільки вилікувати, а й запобігти можливим проблемам.

Відгуки
Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!