• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Лікування За Допомогою Брекет Системи

Ефективне лікування за допомогою пластинок

Рівні зуби – мрія кожної людини. Гарна посмішка відіграє важливу роль та надає впевненості в нашому суспільстві. На жаль близько 80 % людей мають потребу в коригуванні прикусу. Краще за все з цим справляються ортодонтичні брекет-системи. В деяких випадках буде ефективним лікування за допомогою пластинок. Після консультації лікаря ортодонта, ви будете мати план лікування і декілька варіантів виправлення прикусу. Слідуючи рекомендаціям спеціалістів, ви зможете отримати рівні зуби і чарівну посмішку за доволі-таки короткий проміжок часу.

Вирівнювання зубів брекетами

Вирівнювання зубів брекетами найефективніший спосіб лікування, який вибирають люди різного віку. Якщо вам не подобається положення зубів і ви відчуваєте певний дискомфорт, то варто звернутися до стоматолога. Сучасна стоматологія здатна вирішити будь-які проблеми.

У дитячому віці для виправлення положення 1-2 зубів можна розглядати лікування за допомогою пластинок. Вони мають механічний вплив на зуби. За пластинкою легко доглядати, оскільки її можна знімати для проведення гігієнічних процедур. Встановлення пластинки не займає багато часу. На першій консультації лікар проводить огляд і робить зліпок. При наступному візиті відбувається установка пластинки. Відвідувати лікаря для регулювання пластинки треба буде час від часу, хоча цю процедуру можна зробити вдома самостійно, виконуючи рекомендації стоматолога.

Брекет-системи – спеціальні стоматологічні конструкції, які призначені для вирівнювання зубного ряду й для усунення інших проблем. Невеликі пластинки, брекети, кріпляться на зубах і з’єднуються одна з одною дугою. Дугу протягують через спеціальні замки і закріплюють на лігатурах. Ця конструкція дозволяє повернути викривлені зуби в правильне положення.

Види брекетів:

  • Металічні. Найдоступніший за ціною вид брекет-системи. Вони здатні швидко вирівняти зуби, їхня ефективність доведена часом, але їхній вигляд робить їх не дуже популярними.
  • Керамічні. Цей вид брекет-система найпопулярніший, оскільки можна підібрати колір брекетів під колір емалі, цим самим зробити їх майже невидимими. Колір брекетів не змінюється від вживання їжі, але за ними потрібен правильний догляд. Керамічні брекети міцні та ефективні.
  • Сапфірові. Даний вид брекет-системи підходить для людей зі світлим кольором зубів. Вони відблискують при прямому світлі. Сапфірові брекети дорожчі від керамічних, але вони мають своїх поціновувачів.
  • Лінгвальні. Брекет-системи цього виду встановлюються на внутрішню сторону зубів, тому вони повністю невидимі. Мінусами такої брекет-системи являється зміна дикції та складність проведення гігієнічних процедур в порожнині рота.
  • Безлігатурні. Сама назва говорить про те, що в цій брекет-системі відсутні лігатури, сам замок вже має фіксатор дуги. Треба зазначити, що самі брекети мають більший розмір, ніж інші види.
  • Срібні брекети – прекрасна альтернатива. Сам брекет гарно виглядає та має найменші розміри серед усіх брекетів.

Поставити брекети ціна в Київ

Установка брекетів проходить абсолютно безболісно. Може виникнути неприємне відчуття, але воно з часом зникає. Людина повністю звикає до брекет-системи за 3-5 днів. На запит, поставити брекети ціна Київ, ви знайдете багато інформації в інтернеті, але потрібно розуміти, що тільки на консультації лікар може оцінити ситуацію. Тільки ортодонт може підібрати для вас брекет-систему, яка буде ефективною та дієвою у конкретному випадку. Стоматолог зможе вас зорієнтувати в цінах й часі, який знадобиться для лікування.

Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!