• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Синус ліфтинг

Синус ліфтинг – це хірургічна процедура, вид кісткової пластичної операції, яка дозволяє провести імплантацію в стоматології без ризику. Суть операції в нарощуванні об’єму кісткової тканини на місці втрачених зубів. Операція по синус ліфтингу – популярна послуга в стоматологічній клініці Безпалюк.

Свідчення, види і етапи кісткової пластичної процедури, скільки коштує

Імплантація в стоматології – часта і успішна процедура, що допомагає пацієнтам відновити зубний ряд (за відсутності 1, 3, 5 зубів). На місце втраченого зуба встановлюють імплант, але для його надійної фіксації кістка в щелепі повинна мати достатній об’єм (ширину і висоту). Якщо ці умови проігнорувати, функціональність протеза буде під великим знаком питання: він може просто провалитися під час пережовування їжі. Річ у тому, що над кістковою тканиною верхньої щелепи розташовуються гайморові пазухи, їх будова, форма – індивідуальні у кожної людини. Якщо стінки пазух тонкі, штучному зубу просто ні на чому буде триматись.

Операція синус-ліфтинг потрібна для якісної фіксації металевого стержня, який є частиною конструкції імпланта.

Види синус-ліфтинга :

 • відкритий (латеральний) – проводять через повітряні порожнини у верхній щелепі збоку;
 • закритий (вертикальний) – операція здійснюється через отвір для імпланта (лунка зуба).
Ан Анна Юріївна
Лікар Хірург
Ан Анна Юріївна

Треба відмітити деякі помилки у формулюваннях: синус-ліфтинг – це нарощування кісткової тканини, а не верхніх або передніх зубів, воно не здійснюється на нижній щелепі, тільки в області верхньої.

Для розуміння відмінності між відкритим і закритим видом операції, пояснимо, що в першому випадку процедура є інвазивною, складнішою. Після неї потрібна реабілітація. Але саме ця процедура сама універсальна, тим більше, сучасні методи і інструменти дозволяють зробити її максимально безпечно і без болю (під загальним наркозом у разі непереносимості місцевого знеболення). Для закритого методу потрібні ідеальні умови, таке можливе, якщо зуб втрачений нещодавно.

Не заборонена процедура за наявності зуба, який підлягає видаленню, обидві операції роблять одночасно.

Ціни:

Послуга Вартість, грн
Процедура Синус ліфтингу 15000 – 20300

 

Етапи синус ліфтинга :

 • діагностика стану порожнини рота, здача лабораторних аналізів, обстеження (рентген, КТ);
 • вибір типу анестезії – у більшості випадків досить місцевого наркозу – він м’якший, але бувають виключення;
 • хірургічне втручання по впровадженню остеопластичних елементів.

Матеріали, які використовують під кісткову тканину зазвичай синтетичного або тваринного походження.

Протипоказання до синус-ліфтингу, рекомендації пацієнту

Будь-яка інвазивна операція – це порушення цілісності живих тканин, тому такі явища як біль, набряк ясен, кровотеча є абсолютно нормальними. Якщо під час діагностики результат аналізів не задовольняє лікаря, потрібен повторний візит. Можливо у пацієнта застуда, тоді треба вилікуватися, інакше можуть виникнути ускладнення після операції.

Синус ліфтинг категорично не можна проводити при таких станах здоров’я:

 • при гаймориті;
 • проблемах кровоносної системи і захворюваннях серця;
 • порушеннях функції регенерації тканин;
 • поганій згущуваності крові;
 • хворобах імунної системи;
 • онкологіях;
 • алкоголізмі, наркоманії;
 • синуситі;
 • патологічних проблемах в ротовій порожнині (новоутвореннях).

Багато пацієнтів цікавляться, чи не є протипоказанням до проведення процедури паління. Щоб уникнути ускладнень людям, що палять, призначають терапію, що коригує, вона потрібна до і після операції. Багато хірургів-стоматологів вважають, що синус-ліфтинг з великим об’ємом роботи краще проводити в прохолодну або холодну пору року.

Хірургічне втручання по нарощуванню кісткової тканини триває від 30 хвилин до 1,5 годин. Відновлення слизової оболонки відбувається впродовж приблизно 7 днів, а для повної регенерації тканин треба біля півроку.

Хірургічна стоматологія рекомендує пацієнтам під час періоду реабілітації вживати здорову їжу, стежити за нормальним балансом вітамінів і мінералів, що сприяє процесам загоєння. Від твердих видів їжі з надмірністю солі слід відмовитися. Також украй небажано в цей період вживати алкогольні напої і тютюнові вироби. Коли прооперована область заживе, слідує завершальний етап – установка нового зуба. 

Клініка Bezpaliuk пропонує широкий спектр послуг у сфері стоматології, включаючи синус-ліфтинг.

Фахівці нашої клініки мають багаторічний професійний досвід. Для протезування ми використовуємо виключно високоякісні імпланти від відомих у світі медичних матеріалів виробників. Кожен пацієнт може зв’язатися з нами по телефону для попередньої консультації, дізнатися про перелік процедур, вартість, інші нюанси. Не затягуйте з проблемами відсутності зубів, звертайтеся до стоматолога відразу, ціна зволікання – ваше здоров’я.

Відгуки
Віктор Ващенко

Я відвідав клініку “Безпалюк” для ортопедичного лікування, де мені ставили коронку. Все пройшло чудово, і я залишився дуже задоволений результатом. Персонал клініки був дуже професійним та доброзичливим. Цілковито задоволений результатом та обслуговуванням!

Андрій

Приємно вразили персонал та лікарі клініки, дуже якісна робота.

Вікторія Миргородська

Дякую) Обслуговування в цій клініці на вищому рівні) Лікуємося завжди тільки тут всією сімʼєю) Всім рекомендую)

Ольга

Високий професіоналізм та доброзичливість персоналу. Враховуючи фірмовий комплексний підхід до вирішення проблем ротової порожнини, я відвідую цю клініку вже більше 2 років і за цей час не було жодного сумніву, що я прийняла правильне рішення у виборі клініки! Сервіс найвищого рівня! Дуже рекомендую!!!

Максим Білецький

Це професійна клініка, у якій не тільки лікують уже виявлену за симптомами хворобу, а й намагаються попередити потенціальні хвороби. Тим самим економляться мої кошти, бо ж попередити набагато дешевше. Склалося так, що це третя в моєму житті клініка, у якій моя родина проходить довгострокове обслуговування. Не скажу, що попередні були погані, але все ж BEZPALIUK (Dental Clinic) на порядок перевершує їх, у першу чергу за рахунок викорастання найбільш сучасних та передових методів лікування та стоматологічного обладнання. На достойній висоті й професійний рівень лікарів.

Natasha N

Чудова клініка, привітний персонал. Зверталась в Bezpaliuk dental з метою лікування карієсу. Лікар Віола Валеріївна професійно та якісно надала допомогу. Однозначно рекомендую. Стерильність, безпека та професіоналізм закріпляється високим рівнем надання сервісу! П’ять зірок!!!!

Максим Соколов

Для мене важливо відчувати себе спокійно і зручно в будь якій клініці, і ця стоматологія дійсно забезпечує це відчуття. Персонал завжди привітний та уважний, а мої зуби отримали найкращий догляд завдяки їхнім професійним фахівцям. Це місце, де я можу відчувати себе в комфорті та приходжу на записи з посмішкою!

Олександра Іваненко

Чудові враження від першого до останнього візиту! Клініка вразила мене своєю атмосферою спокою та комфорту. Лікарі дуже привітні та професійні. Вони ретельно розповіли мені про кожен етап лікування, проконсультували з усіх питань та супроводжували на всіх етапах лікування

Анастасія Петренко

Ця стоматологічна клініка – справжня знахідка! Мої відвідування завжди проходять без зайвого стресу, завдяки приємному персоналу та кваліфікованим лікарям. Вони використовують сучасні технології, що зробило моє лікування комфортним та безболісним. Рекомендую від усієї душі!

Артем Лисенко

Вражаючий досвід! Відвідавши цю стоматологію, я залишився враженим як якістю обслуговування, так і дружнім персоналом. Сучасне обладнання, професіонали своєї справи, створюють прекрасне враження. Всі мої занепокоєння були враховані, і я відчув себе у відмінних руках.

Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!