• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Видалення зуба мудрості

Безболісне видалення зуба – з клінікою Безпалюк це реальність

Серед усього спектра стоматологічних послуг є ті, які здаються клієнтам складнішими за інші, через що виникають зайві переживання. Однак, навіть екстрене видалення зуба мудрості професіоналами клініки Безпалюк у Києві (станція метро Вокзальна, вулиця Жилянська) пройде легко і швидко, завдяки чому процедура не викличе у вас травматичних спогадів. Досвідчений лікар і сучасні інструменти допоможуть уникнути хворобливих відчуттів, яким би складним не виявився саме ваш випадок. 

Основні показання до видалення зуба мудрості

Треті моляри, вони ж горезвісні “зуби мудрості”, є останніми молярами в зубній дузі та часто викликають питання щодо необхідності їх видалення. Показання до виконання маніпуляцій залежать від конкретної ситуації, але загалом усі вони ґрунтуються на таких проблемах:

 1. Недостатній простір. Нерідко рекомендації лікарів у поліклініці ґрунтуються саме на нестачі місця в щелепному ряду. У більшості випадків щелепа може бути занадто мала, щоб вмістити ці додаткові зуби, а отже, є шанс зсуву інших зубів, появи болю і загального дискомфорту.
 2. Розвиток перикардиту. Нерідко ці зуби сильно інфіковані, що викликає перикардит – запалення ясен, що оточують зуб. Якщо воно стає хронічним або призводить до інфекції, то необхідність у видаленні зуба мудрості тільки зростає.
 3. Неправильне вирівнювання. Такі маляри можуть рости в неправильному напрямку (у щоку або в сусідній зуб), порушуючи нормальне положення сусідів. У результаті пацієнт отримує зміщення зубних рядів, кривий зуб (або навіть не один), болі під час жування та інші проблеми, які доводиться розв’язувати в кабінеті у стоматолога.
 4. Часті болі. Якщо зуб мудрості спричиняє регулярні болі через запалення, інфекцію або інші причини, процес видалення може бути розглянутий як спосіб усунення неприємних відчуттів.
 5. Карієс. Маляри з карієсом часто стають основною причиною появи згнилого сусіднього зуба. Тому, якщо ви помітили руйнування тканин і їх відновлення вже неможливе,  видалення – єдине правильне рішення.
 6. Створення місця для ортодонтичної корекції. Іноді зуби мудрості можуть бути видалені, щоб звільнити місце для проведення ортодонтичного лікування жінкам і чоловікам. 
 7. Профілактичні заходи. В окремих випадках, якщо існує високий ризик розвитку проблем у майбутньому, хірурги можуть рекомендувати профілактичне видалення до того, як зуби почнуть спричиняти біль або проблеми. Це особливо актуально для жінок, які планують народження дитини, адже при вагітності багато медичних маніпуляцій виключено. 
Ан Анна Юріївна
Лікар Хірург
Ан Анна Юріївна

Ціна:

Послуга Вартість, грн
Видалення зубів мудрості 3700 – 7500, в залежності від складності

 

Підхід до видалення третіх молярів має бути індивідуалізованим і ґрунтуватися на конкретній ситуації та рекомендаціях стоматолога. Наприклад, якщо у вас виникли проблеми, або ви сумніваєтеся в необхідності вилучення лежачого зуба мудрості, який поки що не спричиняє проблем, варто звернутися в наш медцентр для отримання рекомендацій і складання плану лікування.

Можливі протипоказання до видалення зуба мудрості

Видалення третіх молярів – досить складна хірургічна процедура, яка в деяких випадках має певні протипоказання. Навіть якщо вам потрібне просте вилучення зубів без коренів, варто обговорити з лікарем такі моменти:

 • загальний стан здоров’я (до уваги беруться серцеві захворювання, стрибки артеріального тиску, діабет, інфекції окремих органів і навіть легке нездужання, які можуть стати причиною відкласти виконання маніпуляцій);
 • вагітність (лікар має зіставити користь і можливі ризики залежно від терміну вагітності та стану жінки);
 • алергічні реакції та чутливість до анестезії (обов’язково потрібно повідомити лікаря про наявність алергії на конкретні анестетики, якщо така є);
 • складна анатомія щелепи нижнього або верхнього ряду: 
 • прийом певних медикаментів (наприклад, антикоагулянти можуть збільшити ризик кровотечі під час хірургічної процедури, про що лікарю обов’язково потрібно знати для вжиття відповідних заходів).

З огляду на все це, важливо отримати консультацію у кваліфікованого спеціаліста і стоматологія Безпалюк – ідеальне місце для цього. Навіть термінове і швидке втручання не стане проблемою, а вартість видалення зуба мудрості залишиться все такою ж доступною. 

Чи можна видалити відразу кілька зубів мудрості?

Дійсно, трапляються випадки, коли доводиться виривати одразу два, три або всі чотири таких зуба, однак ухвалення остаточного рішення щодо доречності подібної процедури залежить від кількох важливих критеріїв:

 • загального стану здоров’я пацієнта;
 • анатомічних особливостей його щелепи (атиповий зуб мудрості може значно ускладнити виконання хірургічних дій);
 • складність хірургічної процедури.

У виняткових випадках можливе навіть безболісне видалення всіх чотирьох екземплярів за один раз, що актуально у випадках, коли всі вони вражені інфекцією і спричиняють постійні болі. Порядок проведення маніпуляції лікар встановлює залежно від індивідуальних особливостей пацієнта.

Однак варто враховувати й те, що видалення одночасно двох і більше зубів мудрості – досить важке втручання, що вимагає порівняно тривалого відновного періоду. Іноді можливі ускладнення у вигляді набряклості, але під наглядом досвідчених лікарів клініки Bezpaliuk реабілітація не стане для вас дуже складним завданням.

Потрібне вам просте видалення верхнього зуба, що росте в бік, чи йдеться про хірургічне вилучення одразу кількох таких малярів, кожна процедура розділена на етапи. Уже під час першої консультації лікар пояснить вам скільки приблизно триває процедура, яка техніка видалення планується.

Кожен випадок індивідуальний, тому важливо отримати консультацію у стоматолога, щоб визначити найкращий план лікування відповідно до вашої ситуації та потреб. За рекомендацією фахівця, ви можете вирішити, скільки зубів мудрості слід видалити за раз, і дізнаєтеся, як зазвичай заживає після процедури. Вирвати зуб мудрості в Києві не складе труднощів, але якщо вас цікавить тільки якісне виконання процедури і прийнятна ціна, варто замовити послуги в нашій клініці. Для жителів Голосіївського району це особливо зручно.

Відгуки
Віктор Ващенко

Я відвідав клініку “Безпалюк” для ортопедичного лікування, де мені ставили коронку. Все пройшло чудово, і я залишився дуже задоволений результатом. Персонал клініки був дуже професійним та доброзичливим. Цілковито задоволений результатом та обслуговуванням!

Андрій

Приємно вразили персонал та лікарі клініки, дуже якісна робота.

Вікторія Миргородська

Дякую) Обслуговування в цій клініці на вищому рівні) Лікуємося завжди тільки тут всією сімʼєю) Всім рекомендую)

Ольга

Високий професіоналізм та доброзичливість персоналу. Враховуючи фірмовий комплексний підхід до вирішення проблем ротової порожнини, я відвідую цю клініку вже більше 2 років і за цей час не було жодного сумніву, що я прийняла правильне рішення у виборі клініки! Сервіс найвищого рівня! Дуже рекомендую!!!

Максим Білецький

Це професійна клініка, у якій не тільки лікують уже виявлену за симптомами хворобу, а й намагаються попередити потенціальні хвороби. Тим самим економляться мої кошти, бо ж попередити набагато дешевше. Склалося так, що це третя в моєму житті клініка, у якій моя родина проходить довгострокове обслуговування. Не скажу, що попередні були погані, але все ж BEZPALIUK (Dental Clinic) на порядок перевершує їх, у першу чергу за рахунок викорастання найбільш сучасних та передових методів лікування та стоматологічного обладнання. На достойній висоті й професійний рівень лікарів.

Natasha N

Чудова клініка, привітний персонал. Зверталась в Bezpaliuk dental з метою лікування карієсу. Лікар Віола Валеріївна професійно та якісно надала допомогу. Однозначно рекомендую. Стерильність, безпека та професіоналізм закріпляється високим рівнем надання сервісу! П’ять зірок!!!!

Максим Соколов

Для мене важливо відчувати себе спокійно і зручно в будь якій клініці, і ця стоматологія дійсно забезпечує це відчуття. Персонал завжди привітний та уважний, а мої зуби отримали найкращий догляд завдяки їхнім професійним фахівцям. Це місце, де я можу відчувати себе в комфорті та приходжу на записи з посмішкою!

Олександра Іваненко

Чудові враження від першого до останнього візиту! Клініка вразила мене своєю атмосферою спокою та комфорту. Лікарі дуже привітні та професійні. Вони ретельно розповіли мені про кожен етап лікування, проконсультували з усіх питань та супроводжували на всіх етапах лікування

Анастасія Петренко

Ця стоматологічна клініка – справжня знахідка! Мої відвідування завжди проходять без зайвого стресу, завдяки приємному персоналу та кваліфікованим лікарям. Вони використовують сучасні технології, що зробило моє лікування комфортним та безболісним. Рекомендую від усієї душі!

Артем Лисенко

Вражаючий досвід! Відвідавши цю стоматологію, я залишився враженим як якістю обслуговування, так і дружнім персоналом. Сучасне обладнання, професіонали своєї справи, створюють прекрасне враження. Всі мої занепокоєння були враховані, і я відчув себе у відмінних руках.

Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!