• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Нарощування Кістки

Кісткова пластика або остеопластика, застосовується при переломі щелепи

Кісткова пластика або остеопластика, застосовується при переломі щелепи для відновлення кістки й подальшої реабілітації. Також відновлення зубної кісти необхідне для проведення імплантації. Цей вид хірургічного втручання розповсюджений і має попит. Для проведення кісткової пластики використовуються натуральні й штучні матеріали. Цей вид пластики проводиться під місцевим наркозом. Існують різні методи нарощування кісткової тканини. Всі вони мають свої переваги та недоліки. Тільки лікар може підібрати найкращий варіант кісткової пластики, розглядаючи конкретну ситуацію.

Відновлення зубної кісти необхідне для проведення імплантації

Кісткова пластика широко використовується в стоматології вже багато років. Проводять її для відновлення кістки щелепи, після хірургічного втручання та при проведенні імплантації. Існують фактори, які призводять до атрофії кісткової тканини. До них можна віднести: запальні процеси, невдало видалений зуб, травматичні фактори та інші. Індивідуальні анатомічні особливості також потребують проведення кісткової пластики.

Для вдалої імплантації зуба треба мати достатній об’єм кісткової тканини в щелепі. Доволі часто зустрічається дефіцит цієї тканини, тому її потрібно відновлювати або нарощувати різними методами.

Методи та способи відновлення зубної кістки та її нарощування:

  1. Аутотрансплантант. Суть цього метода нарощування полягає в тому, що для відновлення кістки використовується частина кісткової тканини пацієнта. Завдяки тому, що трансплантати добре приживаються, процес загоєння проходить швидко. Ускладнень при такому методі майже не виникає. Цей метод використовується для нарощування великих об’ємів кісткової тканини.
  2. Алотрансплантат. При нарощуванні кістки використовуються донорські матеріали. Донорська кістка проходить етапи обробки і в ній відсутні життєздатні клітини. Відновлення проходить повільніше, оскільки потрібен час для того, щоб донорський матеріал був прийнятий організмом людини.
  3. Ксенотрансплантат. Використовується кісткова тканина тваринного походження. Цей варіант значно дешевший, але довготриваліший від інших. В процесі нарощування використовують колагенову мембрану, вона допомагає пришвидшити процес утворення власної кісткової тканини.
  4. Аллопласт. Використовуються кісткові тканини штучного походження. Штучна кістка в стоматології, ціна якої нижча від донорської кістки, використовується часто. Ускладнення виникають рідко, але процес відновлення триває довго.
  5. Синус-ліфтинг. Збільшення об’єму кісткової тканини відбувається внаслідок підняття гайморових пазух. Цей метод можна використовувати тільки на верхній щелепі.

Кісткова пластика в стоматології BEZPALIUK DENTAL CLINIC

Завжди є ризик того, що кісткова тканина буде погано приживатися. Люди, які мають хвороби імунної системи, цукровий діабет, зловживають алкоголем та курять знаходяться в зоні ризику. Перед оперативним втручанням потрібна консультація не тільки стоматолога, а й інших лікарів. Проведене обстеження покаже, чи можна проводити операцію.

Кісткова пластика в стоматології BEZPALIUK пропонує вам багато варіантів відновлення та нарощування кісткової тканини. Кваліфіковані лікарі мають великий досвід роботи та використовують тільки найкращі матеріали при проведенні операцій та під час лікування. Нарощування кістки в стоматології BEZPALIUK, ціна буде залежати від багатьох факторів. Насамперед, від методу нарощування та від складності конкретної ситуації. На консультації, лікар розповість вам про можливі варіанти усунення проблеми, яка виникла. Після консультації ви зможете прийняти рішення щодо подальшого лікування.

Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!