• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Етапи імплантації зубів

Відновлення втрачених зубів – це операція із вживлення штучного кореня, імпланта з коронкою, що повністю повторює вигляд натурального різця. Крім естетичного моменту, імплантація дозволяє повністю відновити жувальну функцію з рівномірним навантаженням на обидві щелепи. Усі стадії імплантації зубів абсолютно безболісні для пацієнта. Клініка Безпалюк пропонує якісне відновлення зубного ряду, ціни розумні.

Схема проведення імплантації – тонкощі та нюанси

Наша стоматологія пропонує повний спектр послуг з відновлення втраченого зуба або зубів. Після закінчення процесу повністю буде відновлено функцію щелепи, естетична сторона питання — повноцінна посмішка. Оскільки процедура є повноцінним хірургічним втручанням, то відбувається поетапно. Алгоритм дій:

  • підготовка – консультація стоматолога, первинний огляд;
  • попереднє лікування (за потреби);
  • анестезія;
  • хірургічний етап;
  • ортопедичний етап.

До безпосередньої установки лікар має провести огляд, діагностику, виявити можливі дефекти у ротовій порожнині. Якщо є карієс, пульпіт, інші проблеми, їх потрібно усунути, щоб інфекція не завадила імпланту прижитися. Важливо зробити аналізи крові, можна проконсультуватися з іншими фахівцями з суміжної області. Для ефективної візуалізації дільниці, що оперується, потрібно зробити КТ. 3D-моделювання дозволить лікареві коректно спланувати операцію.

Ан Анна Юріївна
Лікар Хірург
Ан Анна Юріївна

Ціни:

Послуга Вартість, грн
Встановлення імпланту MegaGen AnyOne 14800 – 16400
Встановлення імпланту MegaGen AnyRydge 19100 – 20800
Встановлення імпланту Ankylos 22800 – 24400
Встановлення імпланту Straumann 39000 – 40700
Встановлення формувача для імпланту 4200 – 5000

 

Анестезія зазвичай застосовується місцевого типу, але у поодиноких винятках можливий загальний наркоз.Наприклад, при індивідуальній непереносимості препаратів місцевого наркозу, яскраво вираженому блювотному рефлексі. Гарантія безпеки та відсутності хворобливих відчуттів від клініки Bezpaliuk – попередній етап, де з’ясовуються всі індивідуальні особливості пацієнта. За часом операція зі встановлення імпланту займає від 30 хвилин до 1,5 години, все залежить від складності та місця розташування зуба. Лікарю необхідно розрізати ясна і сформувати лунку для імпланту, встановити штучний корінь, зашити розріз, поставити заглушку. Терміни приготування становлять у середньому 6 місяців. Штучний абатмент не відрізнити на вигляд від натурального зуба.

Етапи імплантації зубів під час попередньої консультації докладно опише лікар, покаже фото-приклади. Оскільки ми цінуємо довіру клієнтів, то використовуємо у роботі виключно сертифіковані, якісні імпланти. Після закінчення операції, стоматолог обов’язково дасть рекомендації щодо догляду за зубами. З усіх питань, що цікавлять, можна звертатися за контактними номерами клініки.

Відгуки
Віктор Ващенко

Я відвідав клініку “Безпалюк” для ортопедичного лікування, де мені ставили коронку. Все пройшло чудово, і я залишився дуже задоволений результатом. Персонал клініки був дуже професійним та доброзичливим. Цілковито задоволений результатом та обслуговуванням!

Андрій

Приємно вразили персонал та лікарі клініки, дуже якісна робота.

Вікторія Миргородська

Дякую) Обслуговування в цій клініці на вищому рівні) Лікуємося завжди тільки тут всією сімʼєю) Всім рекомендую)

Ольга

Високий професіоналізм та доброзичливість персоналу. Враховуючи фірмовий комплексний підхід до вирішення проблем ротової порожнини, я відвідую цю клініку вже більше 2 років і за цей час не було жодного сумніву, що я прийняла правильне рішення у виборі клініки! Сервіс найвищого рівня! Дуже рекомендую!!!

Максим Білецький

Це професійна клініка, у якій не тільки лікують уже виявлену за симптомами хворобу, а й намагаються попередити потенціальні хвороби. Тим самим економляться мої кошти, бо ж попередити набагато дешевше. Склалося так, що це третя в моєму житті клініка, у якій моя родина проходить довгострокове обслуговування. Не скажу, що попередні були погані, але все ж BEZPALIUK (Dental Clinic) на порядок перевершує їх, у першу чергу за рахунок викорастання найбільш сучасних та передових методів лікування та стоматологічного обладнання. На достойній висоті й професійний рівень лікарів.

Natasha N

Чудова клініка, привітний персонал. Зверталась в Bezpaliuk dental з метою лікування карієсу. Лікар Віола Валеріївна професійно та якісно надала допомогу. Однозначно рекомендую. Стерильність, безпека та професіоналізм закріпляється високим рівнем надання сервісу! П’ять зірок!!!!

Максим Соколов

Для мене важливо відчувати себе спокійно і зручно в будь якій клініці, і ця стоматологія дійсно забезпечує це відчуття. Персонал завжди привітний та уважний, а мої зуби отримали найкращий догляд завдяки їхнім професійним фахівцям. Це місце, де я можу відчувати себе в комфорті та приходжу на записи з посмішкою!

Олександра Іваненко

Чудові враження від першого до останнього візиту! Клініка вразила мене своєю атмосферою спокою та комфорту. Лікарі дуже привітні та професійні. Вони ретельно розповіли мені про кожен етап лікування, проконсультували з усіх питань та супроводжували на всіх етапах лікування

Анастасія Петренко

Ця стоматологічна клініка – справжня знахідка! Мої відвідування завжди проходять без зайвого стресу, завдяки приємному персоналу та кваліфікованим лікарям. Вони використовують сучасні технології, що зробило моє лікування комфортним та безболісним. Рекомендую від усієї душі!

Артем Лисенко

Вражаючий досвід! Відвідавши цю стоматологію, я залишився враженим як якістю обслуговування, так і дружнім персоналом. Сучасне обладнання, професіонали своєї справи, створюють прекрасне враження. Всі мої занепокоєння були враховані, і я відчув себе у відмінних руках.

Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!