• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Ортодонтичне лікування

Вам потрібно ортодонтне лікування, якщо Ви хочете зробити свою посмішку ідеальної. Змінити неправильний прикус і розташування зубів, а також позбутися від великої відстані між зубами Вам допоможе фахівець стоматолог ортодонт.

До:

Після:

Він зможе оцінити стан зубів і при необхідності призначити ортодонтное лікування. Якщо ж Ви упустили цей момент в дитинстві, зробити зуби рівними можна в будь-якому віці. Для цього знадобиться певний час, але результат того вартий.

Нерівні зуби створюють певний дискомфорт. Більшість людей втрачають впевненість у собі через проблеми з посмішкою.

На сьогоднішній день, стоматологи здатні усунути будь-яку кривизну зубів і зробити посмішку досконалою. Для цього застосовуються різноманітні пластини, капи та ретейнери, а також брекет-системи.

Найчастіше, пацієнти вважають за краще застосовувати в лікуванні брекети. Вони відносяться до незнімних апаратів. Чи не дорого поставити брекети можна в стоматології, яка знаходитися в самому центрі Києва.

Брекети можуть бути:

  • Металеві. Брекети з метала з’явилися одними з перших. Але незважаючи на це, вони залишаються популярними і сьогодні. Мінімальна сила тертя між пазом і дугою дозволяє скоротити тривалість лікування. Великим недоліком цього виду брекетів є те, що вони дуже помітні на зубах. Для людей, які працюють і постійно спілкуються з людьми – це великий мінус.
  • Пластмасові. Дані брекет-сисема є не надто міцними. З цієї причини, в їх конструкції використовується металевий паз. Також вони можуть фарбуватися під час їжі, через харчових барвників. Але незважаючи на це, в дитячій ортодонтії цей вид брекетів використовується досить-таки часто.
  • Керамічні. Керамічні брекети користуються великим попитом у людей різного віку по ряду причин. Їх практично не видно, оскільки колір брекетів збігається з квітів Ваших зубів. Дані брекет-системи міцні та ефективні. Їх ціна прийнятна для всіх.
  • Сапфірові. Сапфірові брекети можна віднести до групи керамічних брекетів. Вони непомітні на зубах, оскільки повністю прозорі.
  • Комбіновані. Комбіновані брекети складаються з декількох матеріалів. На сьогоднішній день, для того, щоб підібрати найефективніший метод лікування і потрібні брекети, стоматологи дуже часто використовують комбінований варіант брекет-систем.

Установка брекетів в стоматології BEZPALIUK DENTAL CLINIC

До:

Після:

Є брекети, які встановлюються на зовнішню поверхню зубів, вони називаються вестибулярні.

Ті, які встановлюються з боку ротової порожнини – лінгвальні. Лінгвальні брекети є зовсім непомітними для оточуючих людей, але вони дуже сильно порушують дикцію.

До них важко звикнути і відновити чітку мова вдасться тільки через деякий час.

Також вони є дуже дорогими, якщо порівнювати з іншими варіантами брекет-систем.

Ортодонтне лікування ціни та послуги Київ залежать від багатьох факторів. По-перше, це стан Ваших зубів.

До:

Після:

Якщо Ви хочете ставити брекети, то Ваші зуби повинні бути повністю здоровими.

Також в різних стоматологічних клініках існує своя політика ціноутворення.

Ортодонтное лікування можна отримати не дорого навіть в центрі столиці.

Звертайтеся до стоматологів-ортодонтів і зробіть свою посмішку ідеальної вже сьогодні!

На сьогоднішній день сучасна стоматологія здатна зробити Вашу посмішку ідеальною. Хороші стоматологи можуть усунути будь-яку проблему пов’язану з пошкодженням зубів. Вирівнювання зубів актуально для багатьох клієнтів. Люди різного віку страждають через кривизни зубів, яку з легкістю можна усунути. Для лікування знадобиться час, все буде залежати від конкретної ситуації. Київ, може запропонувати Вам безліч стоматологічних клінік. Вибір великий і Вам вирішувати, в яку стоматологію звертатися за допомогою.

До:

Після:

На сайті клініки, як правило, виставлені ціни на стоматологічні послуги. Також, при бажанні Ви можете почитати відгуки пацієнтів.

Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!