• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Лікування каналів зуба(ендодонтія)

Якщо бактерії потрапили в зубну пульпу, то починається запалення. Лікування каналу зуба допоможе врятувати його від видалення. Стоматологічна клініка Безпалюк Київ – це лікування каналів зубів ціна якого доступна, а якість послуги гарантує, що ви забудете про “зубні проблеми”. 

Навіщо лікувати канал зуба

Лікування каналів зубів (ендодонтія) – це стоматологічна процедура, необхідна для лікування інфекції, яка потрапляє всередину зуба через:

 • карієс;
 • пломби, що втратили герметичність;
 • пошкодження зубів, травматичного походження, такого як ДТП, падіння.

Рентген хворого зуба покаже дантисту, що, де і наскільки пульпа запалена через бактеріальну інфекцію.

Симптоми, що потребують лікування

Найчастіше люди не знають, що інфекція проникла всередину зуба, але вони відчувають певні симптоми. Ознаки того, що пацієнту потрібне саме ендодонтичне лікування (тобто каналу) включають:

 • зубний біль, який не минає (не обов’язково гострий, але він присутній під час спроби жувати тверду їжу);
 • біль, що поширюється на інші частини обличчя (щелепу, щоку);
 • чутливість до гарячої та холодної їжі;
 • опухлі ясна або щелепа;
 • зміна кольору зубів (пульпа хворого зуба темніє через порушення кровопостачання тканин);
 • зламаний, тріснутий, хиткий зуб.
Сорухан Микола Іванович
Лікар-ендодонтист
Сорухан Микола Іванович

Ціни:

Послуга Вартість, грн
Лікування каналів 3700 – 5200 за 1 канал

 

Якщо проблема тільки виникла, то лікар спробує лікувати зуб, зберігаючи нерв. На цьому етапі навіть можна обійтися без рентгену, але його рекомендують робити для набуття 100% впевненості в обраному шляху лікування.У запущених ситуаціях, таких як лікування гнійного каналу, потрібна тривала терапія. Сюди входить повторне відвідування лікаря і, можливо, не одне.

Що потрібно знати про симптоми

Можливо, ви стикалися із ситуацією, коли заболів зуб, ви прийняли таблетку (прополоскали відваром шавлії або вжили схожих заходів) і біль минув. Через деякий час, коли купірувати біль не виходить, то людина йде до лікаря, а там кажуть про лікування вже не одного, а трьох каналів, наприклад.

Так відбувається тому, що насправді зуб не вилікувався домашніми способами. Біль завжди зменшується, коли відмирає запалена пульпа. Тому стоматологічна клініка Bezpaliuk рекомендує:

 • щонайменше один раз на рік перевіряти стан зубів у лікаря;
 • не ігнорувати візит до дантиста тільки тому, що “мені вже не боляче” або “та, гаразд, потерплю”.

Пам’ятайте, що вартість лікування, якщо воно первинне, завжди нижча, ніж ціна лікування в занедбаній ситуації. Також враховуйте, що приймання антибіотиків (щоб зняти запалення) допоможе зняти набряк, але не лікує кореневий канал, тому що “не дотягується” до його тканин.

Як лікують кореневий канал

Перш ніж почати лікування, лікар робить рентген для того, щоб точно з’ясувати ступінь ураження і гарантувати, що терапія – відповідний спосіб лікування. Якщо зуб сильно запущений, то, можливо, лікування не допоможе і його порекомендують видалити.

Сучасні етапи лікування кореневих каналів включають:

 • місцеву анестезію – потрібно знеболити зуб і ясна, що його оточують;
 • встановлення раббердама, щоб забезпечити сухість зуба під час лікування;
 • свердління невеликого отвору, щоб отримати доступ до пульпи;
 • видалення хворої пульпи;
 • очищення та дезінфекція кореневих каналів;
 • пломбування.

Перелік етапів лікування кореневих каналів не змінюється залежно від того, про лікування якого зуба йдеться: красивого переднього чи непомітного зовні шостого заднього зуба.

Лазерне або традиційне лікування: що краще

Різниця між двома способами лікування полягає в тому, що замість свердла і дрилі (традиційного) лікар використовує лазер. Лазерний промінь “випалює” пошкоджену тканину з більшою точністю і швидкістю. Він краще обробляє поверхню, у процесі лікування виділяється менше крові. Також за відгуками пацієнтів, дискомфорт після лікування лазером минає швидше, ніж під час лікування традиційним способом.

Чи безпечне лікування лазером

Деякі пацієнти побоюються лікування каналів лазером. Фахівці стоматологічної клініки Безпалюк запевняють, що побоювання марні. Стоматологічний лазер – це не світловий меч із “Зоряних воєн”. Він лише дає змогу дантисту з ювелірною точністю обробляти пошкоджені поверхні. Це особливо важливо, якщо йдеться про складний зуб із 4 каналами.

Скільки часу триває лікування

У середньому обробка кореневого каналу займає у дантиста – 30-60 хвилин. Якщо потрібно вилікувати кілька зубів, враховуйте це заздалегідь і повідомляйте адміністратору під час запису на прийом. Великий зуб із кількома коренями може зайняти до 1,5 години часу.

Альтернативи та переваги

Переваги і мета лікування кореневого каналу:

 • не допустити поширення інфекції;
 • полегшити симптоми;
 • запобігти видаленню зуба.

Альтернативою лікування кореневих каналів є лише видалення хворого зуба. Тому в більшості випадків, коли ви приходите до лікаря, процес лікування включає кореневі канали.

Відгуки
Віктор Ващенко

Я відвідав клініку “Безпалюк” для ортопедичного лікування, де мені ставили коронку. Все пройшло чудово, і я залишився дуже задоволений результатом. Персонал клініки був дуже професійним та доброзичливим. Цілковито задоволений результатом та обслуговуванням!

Андрій

Приємно вразили персонал та лікарі клініки, дуже якісна робота.

Вікторія Миргородська

Дякую) Обслуговування в цій клініці на вищому рівні) Лікуємося завжди тільки тут всією сімʼєю) Всім рекомендую)

Ольга

Високий професіоналізм та доброзичливість персоналу. Враховуючи фірмовий комплексний підхід до вирішення проблем ротової порожнини, я відвідую цю клініку вже більше 2 років і за цей час не було жодного сумніву, що я прийняла правильне рішення у виборі клініки! Сервіс найвищого рівня! Дуже рекомендую!!!

Максим Білецький

Це професійна клініка, у якій не тільки лікують уже виявлену за симптомами хворобу, а й намагаються попередити потенціальні хвороби. Тим самим економляться мої кошти, бо ж попередити набагато дешевше. Склалося так, що це третя в моєму житті клініка, у якій моя родина проходить довгострокове обслуговування. Не скажу, що попередні були погані, але все ж BEZPALIUK (Dental Clinic) на порядок перевершує їх, у першу чергу за рахунок викорастання найбільш сучасних та передових методів лікування та стоматологічного обладнання. На достойній висоті й професійний рівень лікарів.

Natasha N

Чудова клініка, привітний персонал. Зверталась в Bezpaliuk dental з метою лікування карієсу. Лікар Віола Валеріївна професійно та якісно надала допомогу. Однозначно рекомендую. Стерильність, безпека та професіоналізм закріпляється високим рівнем надання сервісу! П’ять зірок!!!!

Максим Соколов

Для мене важливо відчувати себе спокійно і зручно в будь якій клініці, і ця стоматологія дійсно забезпечує це відчуття. Персонал завжди привітний та уважний, а мої зуби отримали найкращий догляд завдяки їхнім професійним фахівцям. Це місце, де я можу відчувати себе в комфорті та приходжу на записи з посмішкою!

Олександра Іваненко

Чудові враження від першого до останнього візиту! Клініка вразила мене своєю атмосферою спокою та комфорту. Лікарі дуже привітні та професійні. Вони ретельно розповіли мені про кожен етап лікування, проконсультували з усіх питань та супроводжували на всіх етапах лікування

Анастасія Петренко

Ця стоматологічна клініка – справжня знахідка! Мої відвідування завжди проходять без зайвого стресу, завдяки приємному персоналу та кваліфікованим лікарям. Вони використовують сучасні технології, що зробило моє лікування комфортним та безболісним. Рекомендую від усієї душі!

Артем Лисенко

Вражаючий досвід! Відвідавши цю стоматологію, я залишився враженим як якістю обслуговування, так і дружнім персоналом. Сучасне обладнання, професіонали своєї справи, створюють прекрасне враження. Всі мої занепокоєння були враховані, і я відчув себе у відмінних руках.

Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!