• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Одноетапна імплантація зубів

Одноетапна імплантація зуба вже давно не фантазія, процедура дозволяє провести імплантацію одночасно декількох зубів. Мало того, у пацієнта відразу ж буде відновлено жувальну функцію без тривалого очікування загоєння. Клініка Безпалюк пропонує операцію протезування імплантами в одне відвідування з негайним навантаженням, розумна ціна.

Показання та особливості одноетапної імплантації зубів

Проводити операцію доцільно, поки кістковий матрикс зберігається в повному обсязі. Техніка дозволяє швидко і безболісно встановити пацієнтові штучне коріння, що дозволяє рівномірно розподілити навантаження на всю щелепу при процесі жування.

Ключові показання:

 • відсутність усіх зубів;
 • відсутність одного або кількох різців;
 • видалення переднього зуба;
 • пацієнт потребує термінового відновлення зубного ряду.

Основна перевага проведення процедури в один етап – це мінімальна кількість хірургічних втручань. Якою б щадною не була операція, вона все ж таки залишає наслідки для здоров’я. Пацієнт за один день проходить процес, який в іншому випадку міг би розтягнутися на місяці – видалення зуба, встановлення штучного кореня, відновлення жувальної здатності. Сеанс передбачає швидке загоєння, звикання до нових зубів відбувається в максимально короткі терміни. Ще одна особливість у тому, що миттєва імплантація дозволяє використовувати імпланти невеликого діаметру. Експрес імплантація зубів має протокол проведення, а також протипоказання до операції:

 • наявність злоякісних утворень;
 • проблеми зі згортанням крові;
 • під час проведення терапії бісфосфонатами;
 • захворювання аутоімунного характеру.
Ан Анна Юріївна
Лікар Хірург
Ан Анна Юріївна

Ціна:

Послуга Вартість, грн
Одноетапна імплантація зуба 20300 – 45400 в залежності від виду імпланта

Після видалення зуба з кістою швидка імплантація не проводиться. У процесі видалення кісти є ризик пошкодити її зовнішню оболонку, що може стати причиною поширення інфекції на прилеглі тканини. Ігнорування умови підвищує ризик відторгнення імпланту. Ще однією перешкодою для операції є карієс або зубний камінь у пацієнта, вони можуть спровокувати поширення бактерій, крім того попадання їх у кров, що є позовом для відторгнення штучного кореня.

Миттєва імплантація – етапи проведення, догляд після

Як і будь-яке хірургічне втручання, імплантація має певний алгоритм дій. Першим кроком є ​​консультація з фахівцем, огляд, виявлення (чи ні) проблем ротової порожнини). Потім слідують аналізи, обов’язкове проведення КТ. У разі потреби усуваються дефекти, виявлені під час огляду. Потім стоматологія укладає договір із пацієнтом. Подальші кроки:

 • проведення фотопротоколу;
 • анестезія;
 • сепарація та видалення зуба;
 • встановлення імпланту;
 • тимчасовий абатмент.

Лікар зробить контрольний знімок і на цьому етапі одноденна імплантація завершена. Тимчасовий абатмент відрізняється нижчою ціною, він потрібен, щоб дати можливість рівномірно розподілити навантаження, звикнути до нових зубів, при цьому уникнути випадкового псування дорогих коронок.Огляд результату проводять через два тижні, потім через 3 та 6 місяців.

Одномоментна імплантація зуба в клініці Bezpaliuk проводиться професіоналами високого класу з великим досвідом роботи в хірургічній стоматології. Ми гарантуємо високу якість матеріалів, уважний огляд з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта. Лікар обов’язково дасть свої рекомендації щодо реабілітації після процедури.

Імплантація в один етап під ключ – це найкраща процедура за умови відсутності протипоказань. Пацієнт економить час та кошти (вартість двоетапної імплантації в результаті буде вищою), зменшується кількість необхідних відвідувань стоматолога. Кожен потенційний пацієнт клініки може отримати повну консультацію перед тим як зважитися на процедуру.

Відгуки
Віктор Ващенко

Я відвідав клініку “Безпалюк” для ортопедичного лікування, де мені ставили коронку. Все пройшло чудово, і я залишився дуже задоволений результатом. Персонал клініки був дуже професійним та доброзичливим. Цілковито задоволений результатом та обслуговуванням!

Андрій

Приємно вразили персонал та лікарі клініки, дуже якісна робота.

Вікторія Миргородська

Дякую) Обслуговування в цій клініці на вищому рівні) Лікуємося завжди тільки тут всією сімʼєю) Всім рекомендую)

Ольга

Високий професіоналізм та доброзичливість персоналу. Враховуючи фірмовий комплексний підхід до вирішення проблем ротової порожнини, я відвідую цю клініку вже більше 2 років і за цей час не було жодного сумніву, що я прийняла правильне рішення у виборі клініки! Сервіс найвищого рівня! Дуже рекомендую!!!

Максим Білецький

Це професійна клініка, у якій не тільки лікують уже виявлену за симптомами хворобу, а й намагаються попередити потенціальні хвороби. Тим самим економляться мої кошти, бо ж попередити набагато дешевше. Склалося так, що це третя в моєму житті клініка, у якій моя родина проходить довгострокове обслуговування. Не скажу, що попередні були погані, але все ж BEZPALIUK (Dental Clinic) на порядок перевершує їх, у першу чергу за рахунок викорастання найбільш сучасних та передових методів лікування та стоматологічного обладнання. На достойній висоті й професійний рівень лікарів.

Natasha N

Чудова клініка, привітний персонал. Зверталась в Bezpaliuk dental з метою лікування карієсу. Лікар Віола Валеріївна професійно та якісно надала допомогу. Однозначно рекомендую. Стерильність, безпека та професіоналізм закріпляється високим рівнем надання сервісу! П’ять зірок!!!!

Максим Соколов

Для мене важливо відчувати себе спокійно і зручно в будь якій клініці, і ця стоматологія дійсно забезпечує це відчуття. Персонал завжди привітний та уважний, а мої зуби отримали найкращий догляд завдяки їхнім професійним фахівцям. Це місце, де я можу відчувати себе в комфорті та приходжу на записи з посмішкою!

Олександра Іваненко

Чудові враження від першого до останнього візиту! Клініка вразила мене своєю атмосферою спокою та комфорту. Лікарі дуже привітні та професійні. Вони ретельно розповіли мені про кожен етап лікування, проконсультували з усіх питань та супроводжували на всіх етапах лікування

Анастасія Петренко

Ця стоматологічна клініка – справжня знахідка! Мої відвідування завжди проходять без зайвого стресу, завдяки приємному персоналу та кваліфікованим лікарям. Вони використовують сучасні технології, що зробило моє лікування комфортним та безболісним. Рекомендую від усієї душі!

Артем Лисенко

Вражаючий досвід! Відвідавши цю стоматологію, я залишився враженим як якістю обслуговування, так і дружнім персоналом. Сучасне обладнання, професіонали своєї справи, створюють прекрасне враження. Всі мої занепокоєння були враховані, і я відчув себе у відмінних руках.

Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!