Одноетапна імплантація зубів

Одноетапна імплантація зуба вже давно не фантазія, процедура дозволяє провести імплантацію одночасно декількох зубів. Мало того, у пацієнта відразу ж буде відновлено жувальну функцію без тривалого очікування загоєння. Клініка Безпалюк пропонує операцію протезування імплантами в одне відвідування з негайним навантаженням, розумна ціна.

Показання та особливості одноетапної імплантації зубів

Проводити операцію доцільно, поки кістковий матрикс зберігається в повному обсязі. Техніка дозволяє швидко і безболісно встановити пацієнтові штучне коріння, що дозволяє рівномірно розподілити навантаження на всю щелепу при процесі жування.

Ключові показання:

 • відсутність усіх зубів;
 • відсутність одного або кількох різців;
 • видалення переднього зуба;
 • пацієнт потребує термінового відновлення зубного ряду.

Основна перевага проведення процедури в один етап – це мінімальна кількість хірургічних втручань. Якою б щадною не була операція, вона все ж таки залишає наслідки для здоров’я. Пацієнт за один день проходить процес, який в іншому випадку міг би розтягнутися на місяці – видалення зуба, встановлення штучного кореня, відновлення жувальної здатності. Сеанс передбачає швидке загоєння, звикання до нових зубів відбувається в максимально короткі терміни. Ще одна особливість у тому, що миттєва імплантація дозволяє використовувати імпланти невеликого діаметру. Експрес імплантація зубів має протокол проведення, а також протипоказання до операції:

 • наявність злоякісних утворень;
 • проблеми зі згортанням крові;
 • під час проведення терапії бісфосфонатами;
 • захворювання аутоімунного характеру.
Ан Анна Юріївна
Лікар Хірург
Ан Анна Юріївна

Ціна:

Послуга Вартість, грн
Одноетапна імплантація зуба 20300 – 45400 в залежності від виду імпланта

Після видалення зуба з кістою швидка імплантація не проводиться. У процесі видалення кісти є ризик пошкодити її зовнішню оболонку, що може стати причиною поширення інфекції на прилеглі тканини. Ігнорування умови підвищує ризик відторгнення імпланту. Ще однією перешкодою для операції є карієс або зубний камінь у пацієнта, вони можуть спровокувати поширення бактерій, крім того попадання їх у кров, що є позовом для відторгнення штучного кореня.

Миттєва імплантація – етапи проведення, догляд після

Як і будь-яке хірургічне втручання, імплантація має певний алгоритм дій. Першим кроком є ​​консультація з фахівцем, огляд, виявлення (чи ні) проблем ротової порожнини). Потім слідують аналізи, обов’язкове проведення КТ. У разі потреби усуваються дефекти, виявлені під час огляду. Потім стоматологія укладає договір із пацієнтом. Подальші кроки:

 • проведення фотопротоколу;
 • анестезія;
 • сепарація та видалення зуба;
 • встановлення імпланту;
 • тимчасовий абатмент.

Лікар зробить контрольний знімок і на цьому етапі одноденна імплантація завершена. Тимчасовий абатмент відрізняється нижчою ціною, він потрібен, щоб дати можливість рівномірно розподілити навантаження, звикнути до нових зубів, при цьому уникнути випадкового псування дорогих коронок.Огляд результату проводять через два тижні, потім через 3 та 6 місяців.

Одномоментна імплантація зуба в клініці Bezpaliuk проводиться професіоналами високого класу з великим досвідом роботи в хірургічній стоматології. Ми гарантуємо високу якість матеріалів, уважний огляд з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта. Лікар обов’язково дасть свої рекомендації щодо реабілітації після процедури.

Імплантація в один етап під ключ – це найкраща процедура за умови відсутності протипоказань. Пацієнт економить час та кошти (вартість двоетапної імплантації в результаті буде вищою), зменшується кількість необхідних відвідувань стоматолога. Кожен потенційний пацієнт клініки може отримати повну консультацію перед тим як зважитися на процедуру.

Відгуки
Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!