• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Вініри

Вініри з якісної кераміки

Вініри з кожним роком стають все більш популярними. Цей метод реставрації зубів допомагає вирішити багато проблем. Нова посмішка здатна змінити життя людини. Вініри виготовляються з різних матеріалів. Якщо вибирати керамічні вініри, то тільки якісна кераміка здатна зробити ваші зуби ідеальними. Процес установки вінірів не швидкий, тому треба бути готовим до тривалого лікування. Якісно зроблені вініри нічим не відрізняються від звичайних, здорових та білосніжних зубів.

Ціна установки вінірів

Нерідко люди соромляться своєї посмішки. В результаті виникають проблеми із самооцінкою, спілкуванням та взаєминами з оточуючими людьми. Зараз стоматологія може зробити вашу усмішку ідеальною. Лікарі працюють с сучасними інструментами, технікою та матеріалами. Процес лікування проходить безболісно, але може зайняти деякий час. Ціна установки вінірів залежить від їх виду, від стану зубів та від самої стоматологічної клініки.

Накладні зуби вініри можна поставити майже в усіх стоматологічних клініках, але варто ретельно вибирати місце установки.

Вініри бувають таких видів:

  • Композитні вініри, за ними потрібен ретельний догляд.
  • Цирконієві вініри.
  • Керамічні вініри. Найпопулярніший вид вінірів. Естетичність і функціональність не втрачається і це перевірено часом. Колір можна підібрати згідно ваших уподобань. Тільки якісна кераміка здатна показати гарний та довготривалий результат.

Вініри ще можна поділити на прямі та керамічні. Керамічні вініри – це тонкі пластини, які накладаються на підготовлений зуб за допомогою спеціального цементу. Керамічні вініри в Києві можна поставити швидко та за якісні послуги доведеться платити. Прямі вініри наносяться на зуб і вже потім їм надають необхідну форму та розмір. Підготовка зубів під установку прямих вінірів майже не потрібна.

Як ставлять вініри:

Процедура встановлення вінірів безболісна, оскільки використовується анестезія. Як ви думаєте: “що краще вініри чи коронки? “. Звичайно, їх не варто порівнювати. Вініри накладаються на зовнішню частину зуба, а коронка – на весь зуб, який обточують і спеціально готують до установки. Ще однією відмінністю є те, що коронкою, як правило, покривають зуб без нерва, а вініри краще ставити на живі зуби.

Щоб зуби мали гарний вигляд, потрібно вчасно проходити профілактику і лікування! Не забувайте слідкувати за своїм здоров’ям, тоді Ваша посмішка радуватиме Вас та оточуючих.

Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!