• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Лікування періодонтину

Серед усіх стоматологічних послуг лікування періодотниту – одна з найбільш затребуваних. Найчастіше це захворювання є наслідком несвоєчасного звернення до дантиста на тлі прогресуючого карієсу, коли руйнівний процес проходить глибоко всередину і досягає мозкової речовини – пульпи. Важливою умовою є проведення точної діагностики та негайне застосування лікувальних процедур для зупинки процесу, оскільки в іншому разі пацієнт може втратити зуб.

Наша стоматологія Безпалюк пропонує широкий спектр послуг для дорослих і дітей. Центр оснащений новітнім обладнанням, з яким працюють дантисти з великим досвідом. Застосовуючи інноваційні технології, фахівці зможуть розв’язати будь-яку проблему і зробити вашу посмішку бездоганною.

Види, симптоми та діагностика

Головною ознакою захворювання, що розвивається, є досить сильні больові відчуття. Біль може бути гострим пульсуючим або затяжним. У пацієнта можуть виникати дискомфортні відчуття в порожнині рота, начебто хворий зуб дещо піднявся над рештою поруч. Також спостерігаються такі ознаки:

  • набряклість;
  • спостерігається похитування зуба;
  • почервоніння тканин;
  • підвищення температури, як наслідок протікання запального процесу;
  • безсоння.
Безпалюк Світлана Миколаївна
Головний лікар та лікар терапевт
Безпалюк Світлана Миколаївна

Ціни:

Послуга Вартість, грн
Лікування періодонтиту 4300 – 5400

Захворювання буває різних форм. За гострої форми біль переважно пульсуючий. Особливо сильно больові відчуття проявляються під час постукування або іншого впливу на зуб. Якщо вчасно не звернутися по лікарську допомогу, гострий періодонтит перетікає в хронічний, за якого починається процес розсмоктування кісткової тканини з виділеннями продуктів розпаду, що може стати джерелом постійних інфекційних захворювань. Обидва типи можуть спровокувати етапи прогресування інших складних захворювань, таких як розвиток кісти, флюс (періостит), абсцес тощо.

Залежно від причини розвитку, захворювання може бути інфекційним (спровокованим бактеріями і мікроорганізмами) або неінфекційним, що виникло внаслідок травми.

Діагностування хвороби в медичних центрах відбувається шляхом рентгенологічного дослідження, яке дає змогу ретельно вивчити характер перебігу процесу і правильно розробити протокол лікування.

Сучасні методи лікування

Основні завдання в лікуванні цього захворювання – ефективне усунення запального процесу зі збереженням зуба і запобігання його повторному розвитку. Центр Bezpaliuk Dental Clinic пропонує великий спектр послуг з виліковування цього захворювання, що включає як консервативні, так і хірургічні методи. Важливо усунути шкідливі мікроорганізми всередині каналів і в області періапікальних тканин.

На підставі діагностичних досліджень лікар призначає поетапне проходження низки процедур. Консервативні методики включають прийом антибіотиків, протизапальних і болезаспокійливих препаратів. Хірургічні заходи включають наступний спектр ендодонтичних процедур:

  • інструментальна обробка каналів зі створенням правильної форми;
  • промивання порожнин антисептиками і спеціальними розчинами, що усувають органічні включення кореня;
  • пломбування кореневих каналів, усіх пустот і щілин, наявних у структурі зуба.

На кінцевому етапі зуб відновлюється методом пломбування з використанням високоякісних міцних матеріалів. Залежно від складності того чи іншого випадку, пацієнту може знадобитися кілька відвідувань дантиста. Через півроку після завершення лікувальних процедур рекомендується повторне відвідування фахівця, який проведе необхідне рентгенологічне дослідження для виключення ймовірності рецидиву.

Лікування періодонтиту зубів у медичному центрі: переваги

Звернувшись до медичного центру Bezpaliuk (Київ), пацієнт гарантовано отримує кваліфіковану медичну допомогу, яка дає змогу швидко й ефективно позбутися захворювання. Фахівці проводять комплексне обстеження пацієнта, виявляють причину захворювання і вибирають оптимальний варіант лікувального процесу.

Вартість залежить від багатьох чинників, таких як тип, ступінь розвитку хвороби, обраний лікувальний метод, тривалість курсу. Якщо вас цікавить актуальна ціна тієї чи іншої процедури, ви можете на нашому сайті попередньо ознайомитися з прейскурантом.

Лікувальний процес проходить у максимально комфортних умовах, задіюються щадні методики, знеболювальні засоби. Наша клініка суворо дотримується принципів конфіденційності та індивідуального підходу до кожного пацієнта.

Прийом проводиться за попереднім записом. Звернутися до нас ви можете за номером телефону, вказаним на сайті, а також через електронну пошту.

Відгуки
Віктор Ващенко

Я відвідав клініку “Безпалюк” для ортопедичного лікування, де мені ставили коронку. Все пройшло чудово, і я залишився дуже задоволений результатом. Персонал клініки був дуже професійним та доброзичливим. Цілковито задоволений результатом та обслуговуванням!

Андрій

Приємно вразили персонал та лікарі клініки, дуже якісна робота.

Вікторія Миргородська

Дякую) Обслуговування в цій клініці на вищому рівні) Лікуємося завжди тільки тут всією сімʼєю) Всім рекомендую)

Ольга

Високий професіоналізм та доброзичливість персоналу. Враховуючи фірмовий комплексний підхід до вирішення проблем ротової порожнини, я відвідую цю клініку вже більше 2 років і за цей час не було жодного сумніву, що я прийняла правильне рішення у виборі клініки! Сервіс найвищого рівня! Дуже рекомендую!!!

Максим Білецький

Це професійна клініка, у якій не тільки лікують уже виявлену за симптомами хворобу, а й намагаються попередити потенціальні хвороби. Тим самим економляться мої кошти, бо ж попередити набагато дешевше. Склалося так, що це третя в моєму житті клініка, у якій моя родина проходить довгострокове обслуговування. Не скажу, що попередні були погані, але все ж BEZPALIUK (Dental Clinic) на порядок перевершує їх, у першу чергу за рахунок викорастання найбільш сучасних та передових методів лікування та стоматологічного обладнання. На достойній висоті й професійний рівень лікарів.

Natasha N

Чудова клініка, привітний персонал. Зверталась в Bezpaliuk dental з метою лікування карієсу. Лікар Віола Валеріївна професійно та якісно надала допомогу. Однозначно рекомендую. Стерильність, безпека та професіоналізм закріпляється високим рівнем надання сервісу! П’ять зірок!!!!

Максим Соколов

Для мене важливо відчувати себе спокійно і зручно в будь якій клініці, і ця стоматологія дійсно забезпечує це відчуття. Персонал завжди привітний та уважний, а мої зуби отримали найкращий догляд завдяки їхнім професійним фахівцям. Це місце, де я можу відчувати себе в комфорті та приходжу на записи з посмішкою!

Олександра Іваненко

Чудові враження від першого до останнього візиту! Клініка вразила мене своєю атмосферою спокою та комфорту. Лікарі дуже привітні та професійні. Вони ретельно розповіли мені про кожен етап лікування, проконсультували з усіх питань та супроводжували на всіх етапах лікування

Анастасія Петренко

Ця стоматологічна клініка – справжня знахідка! Мої відвідування завжди проходять без зайвого стресу, завдяки приємному персоналу та кваліфікованим лікарям. Вони використовують сучасні технології, що зробило моє лікування комфортним та безболісним. Рекомендую від усієї душі!

Артем Лисенко

Вражаючий досвід! Відвідавши цю стоматологію, я залишився враженим як якістю обслуговування, так і дружнім персоналом. Сучасне обладнання, професіонали своєї справи, створюють прекрасне враження. Всі мої занепокоєння були враховані, і я відчув себе у відмінних руках.

Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!