• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Лікування зубів

Лікування зубів у сучасній стоматологічній клініці кардинально відрізняється від процедур, які проводилися ще півстоліття тому. У стоматології використовують передові методи терапії, що дають змогу вилікувати навіть найскладніший зуб без болю: якісно, швидко, комфортно. У клініці Безпалюк лікування зубів проводять навіть дітям. У маленьких пацієнтів залишаються хороші враження про зубних лікарів і стоматологію загалом. А це запорука правильного формування ставлення до власного здоров’я. Не секрет, що головним стримувальним фактором, який заважає дорослій людині вчасно звертатися по допомогу до зубного лікаря, є страхи, пережиті в стоматкабінеті саме в дитинстві.

В умовах сучасної стоматології можна вилікувати практично все: карієс, пульпіт, періодонтит. Перед початком лікування пацієнту проводять повне обстеження проблемного зуба – також із використанням інноваційних технологій. Ретельна діагностика дає змогу визначити ступінь ураження зубної тканини, наявність запальних процесів у корені та яснах, щоб правильно підібрати метод подальшого лікування. 

За допомогою панорамного знімка лікар може виявити серйозні стоматологічні хвороби на початковій стадії їхнього розвитку – коли пацієнт навіть не здогадується про наявність у нього вогнища карієсу або пародонтозу.

Костюм Крістіна Андріївна
Лікар терапевт
Костюм Крістіна Андріївна

Ціни:

 

 

 

За яких симптомів потрібно звертатися до стоматологічного центру: 

 • неприємна реакція зуба на холодну, гарячу, солодку їжу;
 • кровоточивість ясен;
 • неприємний запах із порожнини рота;
 • зміна прикусу;
 • дискомфорт у щелепному суглобі.

Комплексне обстеження у стоматолога жінці потрібно пройти в рамках планування вагітності. Загалом доросла людина має проходити стоматологічний огляд раз на рік – якщо немає передумов для частішого звернення. У разі хронічних захворювань зубів і ясен, перерва між візитами має бути 4-6 місяців. Хворобу легше попередити, ніж лікувати.

Безболісне лікування зубів у вихідні дні та будні

Рідкісне явище – відсутність у людини карієсу. В сучасних реаліях ураження зубної емалі, яке може призвести до повної втрати зуба, вийшло в рамки епідемії. Але сучасне обладнання дає змогу не тільки виявляти вогнища утворення так званих чорних крапок на ранньому етапі, а й лікувати складні випадки карієсу, коли необхідне видалення нерва.

Основні способи лікування карієсу:

 • класичне пломбування з використанням бормашини та сучасних пломбувальних матеріалів. Найефективніший і найякісніший, підходить навіть для складних випадків;
 • ARТ-терапія – малоінвазивний метод усунення карієсу з використанням екскаваторів з подальшим пломбуванням склоцементом, підходить для початкової форми недуги;
 • озонотерапія – лікування, спрямоване на видалення бактерій з області ураження зуба, проводиться без застосування бормашини, знеболювання, пломбування;
 • повітряно-абразивне лікування – лікування з використанням спеціального піскоструминного апарату, що чинить імпульсивний вплив на уражену емаль без зачіпання регіонарних тканин.  Підходить для легкодоступних зубів за їх незначного пошкодження;
 • інфільтрація – хіміко-механічна технологія без застосування бору, ефективна за початкового карієсу.

Етапи лікування зуба (Київ), як і вартість самої процедури загалом залежать від індивідуально обраного методу терапії. Класична схема являє собою послідовність таких дій:

 • зняття нальоту, очищення зуба від карієсу;
 • вибір відтінку пломбувального матеріалу з використанням спеціальної шкали;
 • знеболювання, введення анестезії;
 • висвердлювання уражених тканин;
 • слиноізоляція;
 • оброблення зубної порожнини антисептиком;
 • відновлення стінки зуба;
 • протруювання шару емалі кислотою з подальшим покриттям адгезивом;
 • встановлення ізоляту;
 • пломбування;
 • шліфування, полірування.

Планове та екстрене лікування зубів у Києві

Пацієнтів завжди цікавить, скільки обійдеться лікування хворого зуба. Іноді прейскурант відштовхує від бажання звернутися до лікаря. Але не в нашому випадку. Ціни на лікування зубів у нас у клініці абсолютно демократичні. Прийом ведуть тільки висококваліфіковані стоматологи.

Переваги стоматологічної клініки Безпалюк:

 • повний спектр медичних послуг, пов’язаних із діагностикою, лікуванням, протезуванням і профілактикою;
 • усі види сучасного лікування – якісно і без болю;
 • проведення амбулаторно-хірургічних процедур;
 • затишна атмосфера, сучасна матеріально-технічна база;
 • використання витратних матеріалів і медичного обладнання від провідних світових виробників;
 • індивідуальний підхід;
 • лікування термінове і за попереднім записом (записатися на прийом до лікаря в клініку Bezpaliuk можна за телефоном);
 • повна конфіденційність.
Відгуки
Віктор Ващенко

Я відвідав клініку “Безпалюк” для ортопедичного лікування, де мені ставили коронку. Все пройшло чудово, і я залишився дуже задоволений результатом. Персонал клініки був дуже професійним та доброзичливим. Цілковито задоволений результатом та обслуговуванням!

Андрій

Приємно вразили персонал та лікарі клініки, дуже якісна робота.

Вікторія Миргородська

Дякую) Обслуговування в цій клініці на вищому рівні) Лікуємося завжди тільки тут всією сімʼєю) Всім рекомендую)

Ольга

Високий професіоналізм та доброзичливість персоналу. Враховуючи фірмовий комплексний підхід до вирішення проблем ротової порожнини, я відвідую цю клініку вже більше 2 років і за цей час не було жодного сумніву, що я прийняла правильне рішення у виборі клініки! Сервіс найвищого рівня! Дуже рекомендую!!!

Максим Білецький

Це професійна клініка, у якій не тільки лікують уже виявлену за симптомами хворобу, а й намагаються попередити потенціальні хвороби. Тим самим економляться мої кошти, бо ж попередити набагато дешевше. Склалося так, що це третя в моєму житті клініка, у якій моя родина проходить довгострокове обслуговування. Не скажу, що попередні були погані, але все ж BEZPALIUK (Dental Clinic) на порядок перевершує їх, у першу чергу за рахунок викорастання найбільш сучасних та передових методів лікування та стоматологічного обладнання. На достойній висоті й професійний рівень лікарів.

Natasha N

Чудова клініка, привітний персонал. Зверталась в Bezpaliuk dental з метою лікування карієсу. Лікар Віола Валеріївна професійно та якісно надала допомогу. Однозначно рекомендую. Стерильність, безпека та професіоналізм закріпляється високим рівнем надання сервісу! П’ять зірок!!!!

Максим Соколов

Для мене важливо відчувати себе спокійно і зручно в будь якій клініці, і ця стоматологія дійсно забезпечує це відчуття. Персонал завжди привітний та уважний, а мої зуби отримали найкращий догляд завдяки їхнім професійним фахівцям. Це місце, де я можу відчувати себе в комфорті та приходжу на записи з посмішкою!

Олександра Іваненко

Чудові враження від першого до останнього візиту! Клініка вразила мене своєю атмосферою спокою та комфорту. Лікарі дуже привітні та професійні. Вони ретельно розповіли мені про кожен етап лікування, проконсультували з усіх питань та супроводжували на всіх етапах лікування

Анастасія Петренко

Ця стоматологічна клініка – справжня знахідка! Мої відвідування завжди проходять без зайвого стресу, завдяки приємному персоналу та кваліфікованим лікарям. Вони використовують сучасні технології, що зробило моє лікування комфортним та безболісним. Рекомендую від усієї душі!

Артем Лисенко

Вражаючий досвід! Відвідавши цю стоматологію, я залишився враженим як якістю обслуговування, так і дружнім персоналом. Сучасне обладнання, професіонали своєї справи, створюють прекрасне враження. Всі мої занепокоєння були враховані, і я відчув себе у відмінних руках.

Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!