• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Парадонтологічне лікування

Пародонтит – це запальне захворювання тканин пародонту

Із захворюванням пародонту стикаються люди у всьому світі. Хворіють дорослі й підлітки. Першими ознаками захворювання стають: кровоточивість ясен, рухливість зубів, темний наліт на зубах та неприємних запах з рота. Пародонтит – це запальне захворювання тканин пародонту. Захворювання хронічне, має періоди загострення і ремісії. Протизапальна терапія та медикаментозне лікування допоможуть позбутися проблем з яснами, зменшать запалення та набряки.

Люди, часто стикаються з такими проблемами, як запалення та кровоточивість ясен, неприємних запах з ротової порожнини. Але, на жаль, такі симптоми більшість людей вважає незначними і вони не звертаються до лікаря. Насправді, кровоточивість ясен може призвести до розшатування та втрати зубів. Найпоширенішими хворобами ясен в пародонтології являються: пародонтит, гінгівіт й пародонтоз.

Лікування пародонтиту включає медикаментозне лікування

Лікування пародонтиту включає медикаментозне лікування. Також часто використовується вектор-терапія. Лікування полягає у використанні спеціального ультразвукового апарату. Він вичищає і промиває пародонтальні кишені від бактерій, які спричиняють запалення ясен. Під час проведення вектор-терапії видаляється наліт, при цьому тверді та м’які тканини залишаються неушкодженими. Завдяки тому, що на кінчик апарата подається суспензія кальцію, закриваються пори емалі. Як наслідок, чутливість зубів на різні подразники зникає. Лікування проходить безболісно, для гарного результату потрібно проходити декілька процедур вектор-терапії.

Плазмоліфтинг являється ефективним способом лікування гінгівіту та пародонтиту. Для регенерації тканин пародонту використовують ін’єкції власної плазми. Процедура плазмоліфтингу стимулює лікування запальних процесів. Протипоказання мають люди із захворюваннями крові.

Для пародонтозу характерне в’яле протікання з відсутністю ознак запального процесу та з оголенням шийок зубів, що призводить до підвищеної чутливості та утворення дефектів на зубах.  Лікування пародонтозу довгий і складний процес. Хворобу не можливо вилікувати, але її прогресування можна зупинити. Втрачену кісткову тканину можна відновити тільки за допомогою хірургічного втручання.

Ціни на лікування пародонтозу у Києві

Лікування пародонтозу ясен в Києві можливе в стоматологічних центрах та клініках. Ви маєте бути готовими до регулярних профілактичних оглядів, адже цю проблему неможливо усунути за один візит до лікаря. Комплексний підхід до лікування допоможе досягти тривалої стадії ремісії. Повністю вилікувати захворювання пародонту неможливо.

Ціни на лікування пародонтозу у Києві залежать від необхідності проведення певних процедур. Це може бути професійна гігієна ротової порожнини, вектор-терапія, фізіотерапевтичні процедури та лікування медикаментами. Вилікувати хворобу набагато важче, ніж просто її попередити. Своєчасне звернення до стоматолога допоможе вам уникнути багатьох проблем із зубами. Краще проходити регулярні профілактичні огляди, ніж потім витрачати великі суми на лікування зубів.

Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!