• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Художня реставрація зубів

Відновлювальна стоматологія фокусується на отриманні природного, естетично привабливого зубного ряду. Тому художня реставрація зубів включає два класи процедур: пряму реставрацію (шляхом пломбування) і непряму, виконану за допомогою вінірів, коронок та інших способів. Стоматологічна клініка Безпалюк (Київ) пропонує своїм клієнтам усі типи відновлювальних процедур.

Хто користується естетичною стоматологією

Художню реставрацію ще називають “естетичною стоматологією”. Від звичайної вона відрізняється тим, що людина звертається до дантиста не тому, що її турбує біль, а через бажання мати кращий вигляд.

Художня стоматологія робиться в таких ситуаціях, коли потрібно виправити:

 • відколи й тріщини на зубах;
 • великі проміжки між ними;
 • колір потемнілої емалі;
 • деформовані або неправильно зростаючі зуби.

Стоматологічна клініка Bezpaliuk нагадує, що якщо лікар бачить карієс або ознаки запалення ясен, то він починає з усунення цих першорядних завдань і тільки після цього переходить до виправлення естетичних проблем.

Кравчук Тетяна Олександрівна
Лікар терапевт
Кравчук Тетяна Олександрівна

Ціни:

Послуга Вартість, грн
Художня реставрація 5000 – 11200, в залежності від складності

Найбільш затребувані процедури

Стоматологічні послуги клініки включають:

 • відбілювання зубів – це найбільш популярна процедура;
 • склеювання, тобто нанесення композитної смоли за кольором фронтального зуба, щоб замазати і приховати тріщини або інші дефекти;
 • порцелянові вініри – це тонкі пластини, які кріплять до поверхні зуба для маскування сколів, тріщин, кольору;
 • контурування зубів.

У деяких ситуаціях використовується тільки пряма відновлювальна стоматологія. Наприклад, під час корекції жувальних зубів однієї естетики недостатньо. Тому в такій ситуації практикують лікування карієсу, що виник (наприклад, ендодонтичне лікування каналів лазером), і встановлення надійних пломб під колір зуба.

Плюси художньої стоматології

Серед переваг косметичної стоматології:

 • поліпшення посмішки;
 • освітлення тьмяних зубів;
 • приховування дефектів;
 • поліпшення форми зубного ряду.

Художня реставрація підвищує впевненість людини в собі. Минає незручність, яку відчуває людина від неможливості відкрито посміхнутися.

Скільки коштує художня стоматологія

Вартість різна. Художня реставрація зуба, ціна залежить від типу обраної процедури, а також від кількості зубів, на які її застосовують. Так, відбілювання вважається процедурою, що включає всі зуби, але трапляється, що люди звертаються з проблемою потемніння одного конкретного зуба після запалення коренів. Навіть комплекс заходів для цих процедур виявиться різним, не кажучи про ціну.

Відгуки
Віктор Ващенко

Я відвідав клініку “Безпалюк” для ортопедичного лікування, де мені ставили коронку. Все пройшло чудово, і я залишився дуже задоволений результатом. Персонал клініки був дуже професійним та доброзичливим. Цілковито задоволений результатом та обслуговуванням!

Андрій

Приємно вразили персонал та лікарі клініки, дуже якісна робота.

Вікторія Миргородська

Дякую) Обслуговування в цій клініці на вищому рівні) Лікуємося завжди тільки тут всією сімʼєю) Всім рекомендую)

Ольга

Високий професіоналізм та доброзичливість персоналу. Враховуючи фірмовий комплексний підхід до вирішення проблем ротової порожнини, я відвідую цю клініку вже більше 2 років і за цей час не було жодного сумніву, що я прийняла правильне рішення у виборі клініки! Сервіс найвищого рівня! Дуже рекомендую!!!

Максим Білецький

Це професійна клініка, у якій не тільки лікують уже виявлену за симптомами хворобу, а й намагаються попередити потенціальні хвороби. Тим самим економляться мої кошти, бо ж попередити набагато дешевше. Склалося так, що це третя в моєму житті клініка, у якій моя родина проходить довгострокове обслуговування. Не скажу, що попередні були погані, але все ж BEZPALIUK (Dental Clinic) на порядок перевершує їх, у першу чергу за рахунок викорастання найбільш сучасних та передових методів лікування та стоматологічного обладнання. На достойній висоті й професійний рівень лікарів.

Natasha N

Чудова клініка, привітний персонал. Зверталась в Bezpaliuk dental з метою лікування карієсу. Лікар Віола Валеріївна професійно та якісно надала допомогу. Однозначно рекомендую. Стерильність, безпека та професіоналізм закріпляється високим рівнем надання сервісу! П’ять зірок!!!!

Максим Соколов

Для мене важливо відчувати себе спокійно і зручно в будь якій клініці, і ця стоматологія дійсно забезпечує це відчуття. Персонал завжди привітний та уважний, а мої зуби отримали найкращий догляд завдяки їхнім професійним фахівцям. Це місце, де я можу відчувати себе в комфорті та приходжу на записи з посмішкою!

Олександра Іваненко

Чудові враження від першого до останнього візиту! Клініка вразила мене своєю атмосферою спокою та комфорту. Лікарі дуже привітні та професійні. Вони ретельно розповіли мені про кожен етап лікування, проконсультували з усіх питань та супроводжували на всіх етапах лікування

Анастасія Петренко

Ця стоматологічна клініка – справжня знахідка! Мої відвідування завжди проходять без зайвого стресу, завдяки приємному персоналу та кваліфікованим лікарям. Вони використовують сучасні технології, що зробило моє лікування комфортним та безболісним. Рекомендую від усієї душі!

Артем Лисенко

Вражаючий досвід! Відвідавши цю стоматологію, я залишився враженим як якістю обслуговування, так і дружнім персоналом. Сучасне обладнання, професіонали своєї справи, створюють прекрасне враження. Всі мої занепокоєння були враховані, і я відчув себе у відмінних руках.

Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!