Художня реставрація зубів

Відновлювальна стоматологія фокусується на отриманні природного, естетично привабливого зубного ряду. Тому художня реставрація зубів включає два класи процедур: пряму реставрацію (шляхом пломбування) і непряму, виконану за допомогою вінірів, коронок та інших способів. Стоматологічна клініка Безпалюк (Київ) пропонує своїм клієнтам усі типи відновлювальних процедур.

Хто користується естетичною стоматологією

Художню реставрацію ще називають “естетичною стоматологією”. Від звичайної вона відрізняється тим, що людина звертається до дантиста не тому, що її турбує біль, а через бажання мати кращий вигляд.

Художня стоматологія робиться в таких ситуаціях, коли потрібно виправити:

 • відколи й тріщини на зубах;
 • великі проміжки між ними;
 • колір потемнілої емалі;
 • деформовані або неправильно зростаючі зуби.

Стоматологічна клініка Bezpaliuk нагадує, що якщо лікар бачить карієс або ознаки запалення ясен, то він починає з усунення цих першорядних завдань і тільки після цього переходить до виправлення естетичних проблем.

Кравчук Тетяна Олександрівна
Лікар терапевт
Кравчук Тетяна Олександрівна

Ціни:

Послуга Вартість, грн
Художня реставрація 5000 – 11200, в залежності від складності

Найбільш затребувані процедури

Стоматологічні послуги клініки включають:

 • відбілювання зубів – це найбільш популярна процедура;
 • склеювання, тобто нанесення композитної смоли за кольором фронтального зуба, щоб замазати і приховати тріщини або інші дефекти;
 • порцелянові вініри – це тонкі пластини, які кріплять до поверхні зуба для маскування сколів, тріщин, кольору;
 • контурування зубів.

У деяких ситуаціях використовується тільки пряма відновлювальна стоматологія. Наприклад, під час корекції жувальних зубів однієї естетики недостатньо. Тому в такій ситуації практикують лікування карієсу, що виник (наприклад, ендодонтичне лікування каналів лазером), і встановлення надійних пломб під колір зуба.

Плюси художньої стоматології

Серед переваг косметичної стоматології:

 • поліпшення посмішки;
 • освітлення тьмяних зубів;
 • приховування дефектів;
 • поліпшення форми зубного ряду.

Художня реставрація підвищує впевненість людини в собі. Минає незручність, яку відчуває людина від неможливості відкрито посміхнутися.

Скільки коштує художня стоматологія

Вартість різна. Художня реставрація зуба, ціна залежить від типу обраної процедури, а також від кількості зубів, на які її застосовують. Так, відбілювання вважається процедурою, що включає всі зуби, але трапляється, що люди звертаються з проблемою потемніння одного конкретного зуба після запалення коренів. Навіть комплекс заходів для цих процедур виявиться різним, не кажучи про ціну.

Відгуки
Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!