• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Хірургічне лікування

Це підрозділ щелепно-лицевої хірургії та розділ стоматології, який включає в себе втручання у тверді і м’ягкі тканини в ротовій порожнині. На сьогодні, головним завданням нашої клініки є збереження зубів. Тому і хірургічна стоматологія приділяє значну увагу зубозберігаючим операціям.

Якщо добре стежити за своїми зубами та проходити профілактичні огляди у лікарів-стоматологів, то можна уникнути багатьох проблем пов’язаних зі здоров’ям. Хірургічне втручання призначається тільки тоді, коли інші методи лікування не можуть допомогти.

І ця дія спрямована на збереження зубів. Але трапляються такі ситуації, які вимагають видалення зуба або декількох зубів. Пов’язано це з тим, що люди усувають проблему вже після того, як вона запущена.

На ранніх стадіях, коли зуб тільки починає боліти ніхто не поспішає до стоматологів. Після того, як біль посилюється охочих потрапити до лікаря стає більше.

Хірургічна стоматологія охоплює великий спектр послуг. Найбільшим попитом користується послуга видалення зуба мудрості. Найчастіше вони доставляють дискомфорт.

Ці зуби замикають зубний ряд верхньої і нижньої щелепи. Як показує практика, зуби мудрості або ж треті моляри, мають велику кількість коренів різної довжини.

Вони дуже часто ростуть не правильно і можуть посунути весь зубний ряд. Через це, стоматологи рекомендують їх видаляти. Перед тим, як приступити до оперативного втручання, лікар повинен зробити знімок, на якому можна буде побачити розташування зубів мудрості.

Видалення дістопірованних зуба є складною операцією. Неправильно лежить зуб може травмувати м’які тканини, а також бути причиною неправильного прикусу, тому операцію з його видалення є обов’язковою.

Кіста зуба, є також показанням до хірургічного втручання. Тільки рентгенівський знімок допоможе її виявити. Кожен випадок індивідуальний і тільки кваліфікований лікар може допомогти вирішити таку проблему.

Імплантація та кісткова пластика установка і ціна

До стоматологів також звертаються пацієнти з приводу імплантації зубів. Імплантація зубів допомагає повністю відновити втрачені зуби.

Імплант є штучним титановий корінь, який встановлюється на місце втраченого зуба. Він фіксується в кістці, після чого стає його частиною.

Після проведення ряду процедур на імплант надягається коронка або мостовидний протез. Імплантація зубів є складною процедурою.

Її вартість залежить від вартості самого імпланту, також від складності проведеної операції і необхідності додаткових процедур.

З розвитком хірургічної стоматології з’явився новий напрямок – імплантація.

Імплант – це штучний металевий (титановий) штифт або каркас, який вживлюють в кістку верхньої або нижньої щелеп. Після приживлення якого ми отримуємо можливість фіксації ортопедичних конструкцій( протезів, коронок, мостоподібних конструкцій).

Завдяки тому, що імплант є найкращим замінником кореня його адаптація проходить дуже швидко та безболісно. З’єднання імплант – коронка або імплант- мостоподібна конструкція – монолітна, що дозволяє відчути особливі переваги під час їжі і розмови. Завдяки цьому кріпленню зубні протези так само як і коронки кріплені на імплантах є найближчими відчуттями до натуральних зубів ніж звичайні мости чи знімні протези.

На сьогодні імплантація – це більш надійне та якісне відновлення втрачених зубів!

Хірургічне лікування ціни та послуги Київ можна отримати в багатьох стоматологічних клініках. Тільки після огляду, стоматолог зможе назвати причину болю і порекомендувати потрібне лікування.

Залежно від діагнозу буде варіюватися вартість лікування. У центрі Києва працюють стоматології, які пропонують своїм клієнтам безкоштовні консультації та прийнятні ціни на весь спектр стоматологічних послуг.

Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!