• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Системи імплантації зубів

Втрата зуба – це неприємно, але цілком виправно. Клініка Безпалюк пропонує послугу з відновлення зубів за допомогою якісних матеріалів. Системи імплантації, які використовуються в нашій стоматології — сертифіковані, відрізняються високою якістю.

Які є види імплантів, переваги

Імплант складається з декількох конструктивних деталей: корінь зуба у вигляді гвинта і заглушка.

Гвинт укручують в кісткову тканину щелепи, закривають заглушкою до моменту заживлення. Потім встановлюють постійну коронку, яка візуально (форма і колір) не відрізняється від натурального зуба. Для проведення операції розрізають ясна, тому використовується анестезія, зазвичай місцева.

Після загоєння постійні коронки кріпляться на зуб-імплант. Лікар, який займається дентальною імплантацією, має спеціалізацію хірург-стоматолог, хірург-ортопед.

Обов’язкові етапи операції: первинний огляд, діагностика, аналізи, КТ, а тоді вже вибір систем і безпосередньо операція. Ми в основному працюємо з 3 системами:

  • MegaGen – корейська продукція з високою мірою приживаності стійкості до навантажень;
  • Bicon – системи американського виробництва, оптимальні по приживаності, невибагливі в установці, відрізняються невисокою ціною;
  • Straumann – швейцарські матеріали, одні з кращих у світі. Відрізняються довгим терміном служби, дозволяють швидко відновити жувальну функцію.

Затребуваними також являються італійські импланти – висока приживаність плюс відмінне співвідношення якості і ціни.

Ан Анна Юріївна
Лікар Хірург
Ан Анна Юріївна

Ціни:

Послуга Вартість, грн
Встановлення імпланту MegaGen AnyOne 14800 – 16400
Встановлення імпланту MegaGen AnyRydge 19100 – 20800
Встановлення імпланту Ankylos 22800 – 24400
Встановлення імпланту Straumann 39000 – 40700
Встановлення формувача для імпланту 4200 – 5000

 

 

Якщо ви ще роздумуєте над питанням, ставити імпланти в стоматології Bezpaliuk або ні, подумайте про переваги. Це не знімні протези, вони стоять постійно, догляд як і за натуральними зубами. Імплантація не деформує щелепу, навпроти рівномірно розподіляє навантаження, відновлюючи жувальну функцію. Ви можете без ніяковості демонструвати відкриту, гарну посмішку.

Системи стоматологічної імплантації дозволяють поліпшити якість життя. Перед установкою лікар обговорює з пацієнтом протипоказання, є тимчасові обмеження, які можна підкоригувати терапією, так що ризику для здоров’я немає. Сучасні імпланти мають досить довгий термін служби, багато з них – більше 20 років. Ціни в нашій клініці розумні, звертайтеся – і посміхайтеся здоровою посмішкою.

Відгуки
Віктор Ващенко

Я відвідав клініку “Безпалюк” для ортопедичного лікування, де мені ставили коронку. Все пройшло чудово, і я залишився дуже задоволений результатом. Персонал клініки був дуже професійним та доброзичливим. Цілковито задоволений результатом та обслуговуванням!

Андрій

Приємно вразили персонал та лікарі клініки, дуже якісна робота.

Вікторія Миргородська

Дякую) Обслуговування в цій клініці на вищому рівні) Лікуємося завжди тільки тут всією сімʼєю) Всім рекомендую)

Ольга

Високий професіоналізм та доброзичливість персоналу. Враховуючи фірмовий комплексний підхід до вирішення проблем ротової порожнини, я відвідую цю клініку вже більше 2 років і за цей час не було жодного сумніву, що я прийняла правильне рішення у виборі клініки! Сервіс найвищого рівня! Дуже рекомендую!!!

Максим Білецький

Це професійна клініка, у якій не тільки лікують уже виявлену за симптомами хворобу, а й намагаються попередити потенціальні хвороби. Тим самим економляться мої кошти, бо ж попередити набагато дешевше. Склалося так, що це третя в моєму житті клініка, у якій моя родина проходить довгострокове обслуговування. Не скажу, що попередні були погані, але все ж BEZPALIUK (Dental Clinic) на порядок перевершує їх, у першу чергу за рахунок викорастання найбільш сучасних та передових методів лікування та стоматологічного обладнання. На достойній висоті й професійний рівень лікарів.

Natasha N

Чудова клініка, привітний персонал. Зверталась в Bezpaliuk dental з метою лікування карієсу. Лікар Віола Валеріївна професійно та якісно надала допомогу. Однозначно рекомендую. Стерильність, безпека та професіоналізм закріпляється високим рівнем надання сервісу! П’ять зірок!!!!

Максим Соколов

Для мене важливо відчувати себе спокійно і зручно в будь якій клініці, і ця стоматологія дійсно забезпечує це відчуття. Персонал завжди привітний та уважний, а мої зуби отримали найкращий догляд завдяки їхнім професійним фахівцям. Це місце, де я можу відчувати себе в комфорті та приходжу на записи з посмішкою!

Олександра Іваненко

Чудові враження від першого до останнього візиту! Клініка вразила мене своєю атмосферою спокою та комфорту. Лікарі дуже привітні та професійні. Вони ретельно розповіли мені про кожен етап лікування, проконсультували з усіх питань та супроводжували на всіх етапах лікування

Анастасія Петренко

Ця стоматологічна клініка – справжня знахідка! Мої відвідування завжди проходять без зайвого стресу, завдяки приємному персоналу та кваліфікованим лікарям. Вони використовують сучасні технології, що зробило моє лікування комфортним та безболісним. Рекомендую від усієї душі!

Артем Лисенко

Вражаючий досвід! Відвідавши цю стоматологію, я залишився враженим як якістю обслуговування, так і дружнім персоналом. Сучасне обладнання, професіонали своєї справи, створюють прекрасне враження. Всі мої занепокоєння були враховані, і я відчув себе у відмінних руках.

Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!