Системи імплантації зубів

Втрата зуба – це неприємно, але цілком виправно. Клініка Безпалюк пропонує послугу з відновлення зубів за допомогою якісних матеріалів. Системи імплантації, які використовуються в нашій стоматології — сертифіковані, відрізняються високою якістю.

Які є види імплантів, переваги

Імплант складається з декількох конструктивних деталей: корінь зуба у вигляді гвинта і заглушка.

Гвинт укручують в кісткову тканину щелепи, закривають заглушкою до моменту заживлення. Потім встановлюють постійну коронку, яка візуально (форма і колір) не відрізняється від натурального зуба. Для проведення операції розрізають ясна, тому використовується анестезія, зазвичай місцева.

Після загоєння постійні коронки кріпляться на зуб-імплант. Лікар, який займається дентальною імплантацією, має спеціалізацію хірург-стоматолог, хірург-ортопед.

Обов’язкові етапи операції: первинний огляд, діагностика, аналізи, КТ, а тоді вже вибір систем і безпосередньо операція. Ми в основному працюємо з 3 системами:

  • MegaGen – корейська продукція з високою мірою приживаності стійкості до навантажень;
  • Bicon – системи американського виробництва, оптимальні по приживаності, невибагливі в установці, відрізняються невисокою ціною;
  • Straumann – швейцарські матеріали, одні з кращих у світі. Відрізняються довгим терміном служби, дозволяють швидко відновити жувальну функцію.

Затребуваними також являються італійські импланти – висока приживаність плюс відмінне співвідношення якості і ціни.

Ан Анна Юріївна
Лікар Хірург
Ан Анна Юріївна

Ціни:

Послуга Вартість, грн
Встановлення імпланту MegaGen AnyOne 14800 – 16400
Встановлення імпланту MegaGen AnyRydge 19100 – 20800
Встановлення імпланту Ankylos 22800 – 24400
Встановлення імпланту Straumann 39000 – 40700
Встановлення формувача для імпланту 4200 – 5000

 

 

Якщо ви ще роздумуєте над питанням, ставити імпланти в стоматології Bezpaliuk або ні, подумайте про переваги. Це не знімні протези, вони стоять постійно, догляд як і за натуральними зубами. Імплантація не деформує щелепу, навпроти рівномірно розподіляє навантаження, відновлюючи жувальну функцію. Ви можете без ніяковості демонструвати відкриту, гарну посмішку.

Системи стоматологічної імплантації дозволяють поліпшити якість життя. Перед установкою лікар обговорює з пацієнтом протипоказання, є тимчасові обмеження, які можна підкоригувати терапією, так що ризику для здоров’я немає. Сучасні імпланти мають досить довгий термін служби, багато з них – більше 20 років. Ціни в нашій клініці розумні, звертайтеся – і посміхайтеся здоровою посмішкою.

Відгуки
Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!