• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Протезування зубів

Втративши з якоїсь причини зуб, не кожна людина відразу приймає для себе рішення відновити втрату. Найчастіше звертаються за встановленням передніх, оскільки саме вони найбільше перебувають у полі зору оточуючих під час спілкування. Мало хто враховує той факт, що постійна відсутність жувальних зубів безпосередньо негативно впливає на функціональні зміни, змінює прикус, порушує роботу суглобів щелепи, сприяє розвитку різного роду патологій, тому повне якісне протезування зубів має проводитися негайно.

У клініці Безпалюк готові надати високопрофесійну допомогу в цьому питанні. Наші фахівці застосовують новітні технології, що дають змогу безболісно надати екстрену допомогу, забезпечити термінове лікування, встановлення гарного зубного ряду з інтегруванням у нього відсутніх елементів. 

Основні етапи

Існує певна послідовність реконструкції ряду. Процес включає в себе такі пункти:

  • консультація – перший крок на шляху до красивої посмішки. Лікар проводить попередній огляд, обговорює з підопічним побажання і потреби, проводить анатомічне дослідження порожнини рота, вирішує, які варіанти відновлення можливі, рекомендує, який з них кращий, встановлює, чи є протипоказання;
  • встановлюється оптимальна методика і підбираються матеріали – з огляду на індивідуальні особливості, стоматолог вибирає, чи буде необхідний знімний протез або незнімний. Наприклад, за повної відсутності зубів встановлюють знімну конструкцію, а в разі відсутності деяких корінних елементів ряду, можуть бути використані незнімні імпланти. Від способу встановлення, складності конструкції та використовуваної сировини багато в чому залежать ціни на протезування зубів;
  • попередня санація, лікування ясен, карієсу, інших дефектів, усунення зубів і коренів, які не піддаються відновленню. Після видалення фахівець може порекомендувати процедури, правила обробки, які забезпечать швидке загоєння;   
  • зняття зліпка і виготовлення протеза;
  • фіксація.  
Кравчук Олександр Михайлович
Лікар ортопед
Кравчук Олександр Михайлович

Ціни:

Послуга Вартість, грн
Повний знімний протез від 9500
Частковий знімний від 6400
Бюгельний протез на атачментах від 23000
Бюгельний протез на кламерах від 15500

 

Процедура відновлення елемента зубного ряду може включати і деякі інші моменти, як, наприклад, обточування сусідніх одиниць, на які буде кріпитися незнімна конструкція, корекція вже готової системи тощо. Після остаточного встановлення медичний фахівець консультує свого підопічного, як потрібно доглядати за новим елементом, щоб він тривалий час зберігав свою міцність і естетичність, як проводити гігієнічні процедури вдома, опрацьовувати мову, з якою періодичністю відвідувати дантиста.      

Дуже важливо відповідально і професійно дотримуватися встановленого плану терапії, оскільки естетичний бік має обов’язково підкріплюватися функціональною складовою.

Типи та особливості знімних протезів

Встановлення знімного протеза – ефективна техніка реконструкції зубного ряду з повним відновленням функцій, включно з жувальною та естетичною. Показання до її застосування – тотальна відсутність зубчиків нижньої щелепи або верхньої щелепи, а також випадки, коли зубів зовсім недостатньо, щоб застосовувати інші методи.

Спеціаліст може вибрати на свій розсуд, а також за згодою підопічного суцільне (пластинчасте), часткове або бюгельне зубне протезування, кожне з яких здатне стати вирішенням конкретної проблеми. Перший варіант застосовується, коли повністю відсутні моляри і премоляри. Пластини дають змогу відтворити всі зуби, після чого людина може повноцінно пережовувати їжу, спілкуватися з оточуючими, не відчуваючи при цьому незручності. Рекомендується перший час не знімати систему для якнайшвидшої адаптації.

Часткові дентальні системи ефективні, якщо зубний ряд “збіднів” на один або кілька елементів, наприклад, бічних, що приймають основне навантаження під час процесу пережовування. Бюгельні протези виготовляються на основі металевого каркаса. Також дуги та інші елементи систем можуть бути виконані з високотехнологічного пластику, іншої сировини. Це найбільш бюджетне протезування зубів.  

Незнімні протези: види та особливості

Зубне протезування із застосуванням незнімних конструкцій більш складне і дорожче. Воно застосовується за часткової відсутності елементів ряду, передбачає встановлення одного або 2, поспіль 3 зубів і більше. Так можна відновлювати фронтальні, задні зубчики, ікла. Незнімні протези вважаються найнадійнішими, комфортними у використанні, вони мають високу біосумісність з організмом людини.

Існують різні способи цього виду реконструкції ряду. Один із них – мостоподібне відновлення, коли створюється вставка, що складається із зубчиків-замінників, яка кріпиться на імплантатах (штучних коренях-стрижнях, інтегрованих у щелепу) або ж фіксується за допомогою кріплення до сусідніх елементів. Для встановлення передніх різців можуть бути використані вініри.

Для виготовлення використовують метал, кераміку, металокераміку. Для тимчасового використання може бути використана менш довговічна коронка з металопластику або пластику.      

Протезування зубів у Києві

Наша стоматологія Bezpaliuk стане надійним помічником у вирішенні проблем зі здоров’ям і красою зубного ряду. Кожен пацієнт для нас – індивідуальність, побажання і потреби якої враховуються при підборі специфіки лікування. Ми надамо експрес-допомогу, надамо послуги “під ключ” згідно з плановим графіком.

Ми стежимо за будь-якими новинками і розробками в стоматологічній сфері, використовуємо сучасне обладнання, застосовуємо безболісні процедури і при цьому пропонуємо прийнятні розцінки. Вартість залежить від різних нюансів, включно з видом і складністю застосовуваної тактики, тривалістю курсу тощо. При цьому потрібно врахувати, що комплексна своєчасна санація порожнини рота забезпечить її безкомпромісну естетику, але ж гарна посмішка – гарантія поліпшення якості життя людини і її успіху.

Відгуки
Віктор Ващенко

Я відвідав клініку “Безпалюк” для ортопедичного лікування, де мені ставили коронку. Все пройшло чудово, і я залишився дуже задоволений результатом. Персонал клініки був дуже професійним та доброзичливим. Цілковито задоволений результатом та обслуговуванням!

Андрій

Приємно вразили персонал та лікарі клініки, дуже якісна робота.

Вікторія Миргородська

Дякую) Обслуговування в цій клініці на вищому рівні) Лікуємося завжди тільки тут всією сімʼєю) Всім рекомендую)

Ольга

Високий професіоналізм та доброзичливість персоналу. Враховуючи фірмовий комплексний підхід до вирішення проблем ротової порожнини, я відвідую цю клініку вже більше 2 років і за цей час не було жодного сумніву, що я прийняла правильне рішення у виборі клініки! Сервіс найвищого рівня! Дуже рекомендую!!!

Максим Білецький

Це професійна клініка, у якій не тільки лікують уже виявлену за симптомами хворобу, а й намагаються попередити потенціальні хвороби. Тим самим економляться мої кошти, бо ж попередити набагато дешевше. Склалося так, що це третя в моєму житті клініка, у якій моя родина проходить довгострокове обслуговування. Не скажу, що попередні були погані, але все ж BEZPALIUK (Dental Clinic) на порядок перевершує їх, у першу чергу за рахунок викорастання найбільш сучасних та передових методів лікування та стоматологічного обладнання. На достойній висоті й професійний рівень лікарів.

Natasha N

Чудова клініка, привітний персонал. Зверталась в Bezpaliuk dental з метою лікування карієсу. Лікар Віола Валеріївна професійно та якісно надала допомогу. Однозначно рекомендую. Стерильність, безпека та професіоналізм закріпляється високим рівнем надання сервісу! П’ять зірок!!!!

Максим Соколов

Для мене важливо відчувати себе спокійно і зручно в будь якій клініці, і ця стоматологія дійсно забезпечує це відчуття. Персонал завжди привітний та уважний, а мої зуби отримали найкращий догляд завдяки їхнім професійним фахівцям. Це місце, де я можу відчувати себе в комфорті та приходжу на записи з посмішкою!

Олександра Іваненко

Чудові враження від першого до останнього візиту! Клініка вразила мене своєю атмосферою спокою та комфорту. Лікарі дуже привітні та професійні. Вони ретельно розповіли мені про кожен етап лікування, проконсультували з усіх питань та супроводжували на всіх етапах лікування

Анастасія Петренко

Ця стоматологічна клініка – справжня знахідка! Мої відвідування завжди проходять без зайвого стресу, завдяки приємному персоналу та кваліфікованим лікарям. Вони використовують сучасні технології, що зробило моє лікування комфортним та безболісним. Рекомендую від усієї душі!

Артем Лисенко

Вражаючий досвід! Відвідавши цю стоматологію, я залишився враженим як якістю обслуговування, так і дружнім персоналом. Сучасне обладнання, професіонали своєї справи, створюють прекрасне враження. Всі мої занепокоєння були враховані, і я відчув себе у відмінних руках.

Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!