Видалення нерва зуба

Емаль – найтвердіша частина зуба, але з часом відбувається її витончення від пережовування їжі та дії продуктів, що порушують баланс у ротовій порожнині (кислих, лужних). Так починається руйнування, яке веде до карієсу. Він досягає внутрішніх тканин, зокрема пульпи, і тоді в людини болить зуб. Видалення нерва зуба означає видалення інфікованої тканини разом із нервовими закінченнями та капілярами. Стоматологічна клініка Безпалюк (Київ) ефективно вирішує проблему з лікуванням зубів. 

Коли обов’язково видаляти зубний нерв

Лікування коренів (ендодонтична стоматологія) передбачає видалення всіх інфікованих тканин, які не можна вилікувати і відновити. Процедура включає і видалення зубного нерва.

Симптоми проблеми

Показання для звернення до лікаря:

 • сильний зубний біль;
 • припухлість щоки або щелепи;
 • гній.
Сорухан Микола Іванович
Лікар-ендодонтист
Сорухан Микола Іванович

Ціни:

Послуга Вартість, грн
Видалення нерву 3700 – 5200 за 1 канал

Етапи лікування зуба

Зазвичай процес лікування триває від півгодини до години. Стоматолог огляне ротову порожнину і розповість про те, які процедури необхідно виконати.

Етапи лікування включають:

 • первинний огляд;
 • рентген (якщо стоматолог сумнівається в стані зубних каналів);
 • анестезію, щоб знеболити зуб;
 • свердління невеликого отвору, щоб забезпечити доступ до каналу;
 • видалення інфікованої пульпи;
 • дезінфікування;
 • заповнення порожнього простору пломбувальним матеріалом.

Процес лікування проходить за 1 день. Наступного дня людина може харчуватися, як зазвичай.

Якщо йдеться про відновлення жувального зуба, що погано зберігся, тоді стоматологічна клініка Bezpaliuk рекомендує подумати над встановленням коронки або імпланта, щоб забезпечити рівномірне навантаження на всі зуби щелепи.

Скільки коштує процедура

Ціну видалення нерва зуба не розглядають як окрему частину лікування, яку можна замовити поза іншими процедурами, такими як встановлення пломби. Вартість пломби варіюється залежно від:

 • розміру оброблюваної порожнини;
 • ціни використовуваного для пломби матеріалу;
 • типу зуба (що далі він розташований, то складніше працювати і тим вища ціна).

Заощадити на вартості пломб можна, якщо регулярно, не рідше ніж 1 раз на рік, перевіряти зуби у лікаря і не забувати про чищення зубів. Тоді пошкодження виявлять і усунуть раніше. Особливо важливо відвідувати лікаря, якщо зуби схильні до руйнування. Стоматологічна клініка Безпалюк пропонує в Києві якісні послуги, надійні пломби та вигідні ціни.

Відгуки
Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!