• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Імплантація Зубів

Імплантація зубів у Києві – одна з найбільш затребуваних процедур у населення. Втрата зуба – штука неприємна, оскільки порушується жувальна функція, що викликає фізичну незручність, не кажучи вже про естетичний бік питання.

Що таке процедура імплантації – ключові моменти

Імплантація зубів – простими словами, встановлення протеза замість відсутнього зуба. Імплантат – це штучний зуб, конструкція якого складається з титанового гвинта, абатмента і верхньої частини – коронки, де титановий гвинт виконує функцію зубного кореня, а верхня частина – протез. Стрижень із титану протезист клініки “Безпалюк” угвинчує в альвеолярний відросток (частина щелепи, що слугує посадковим місцем для зуба), а зверху кріпиться спочатку абатмент, потім коронка, колір якої підбирають під здорові зуби. Титанова основа в процедурі відновлення зубного ряду відіграє важливу роль: вона приймає на себе навантаження під час жування, рівномірно розподіляючи його на кісткову тканину. Імплантація протеза здійснюється за відсутності одного або декількох зубів. Стоматолог підбирає матеріали після діагностики з урахуванням особливостей пацієнта.

Первинний огляд

Як і під час будь-якої операції, стоматологічна процедура з імплантації штучного зуба потребує підготовки. Насамперед проводять консультацію і первинний огляд. Важливо оцінити стан ясен і ротової порожнини. Часто виявляється присутність карієсу або зубних каменів, інші стоматологічні дефекти або захворювання, тоді для початку пацієнту потрібно пройти курс лікування в повному обсязі. Потім фахівець підбирає відповідні конструкції – моделі імплантатів.

Ан Анна Юріївна
Лікар Хірург
Ан Анна Юріївна

Ціни:

Послуга Вартість, грн
Встановлення імпланту MegaGen AnyOne 14800 – 16400
Встановлення імпланту MegaGen AnyRydge 19100 – 20800
Встановлення імпланту Ankylos 22800 – 24400
Встановлення імпланту Straumann 39000 – 40700
Встановлення формувача для імпланту 4200 – 5000

Підготовка ротової порожнини

Для оцінки стану кісткової тканини і параметрів щелепної кістки, протезисту необхідно вивчити тривимірне зображення, томографію щелепи. Якщо виявляється відсутність верхніх молярів, лікар має переконатися в достатньому рівні кісткової тканини щодо дна гайморових пазух. У разі дефекту необхідно буде наростити висоту в цьому місці, що в стоматології називають “синусліфтинг”.

Стоматолог вводить знеболювальну речовину. Коли вона почне діяти, проводять розріз ясен, потім окістя. Після цього потрібно висвердлити лунку, куди вкручують титановий гвинт. Щоб запобігти зростанню тканин навколо, на нього надягають заглушку. На ясна накладають шви. Час приживлення становить від 2 місяців до півроку – це індивідуально для кожної людини.

Заключний етап – протезування

Після приживлення основи дантист проводить процедуру з формування контуру навколо штучного зуба. Іноді, у разі щойно вирваного старого зуба, замість формувача ясен ставлять тимчасову знімну коронку. Приблизно через місяць її замінюють постійним протезом.

Переваги імплантації в стоматології “Безпалюк” у Києві

Клініка в столиці оснащена сучасним стоматологічним обладнанням, що дає змогу проводити процедури та операції згідно з нормами міжнародних протоколів лікування. Команда лікарів має високу кваліфікацію, фахівці регулярно відвідують тренінги, конференції, майстер-класи, підвищуючи професійні навички. Один із важливих чинників лікування в нашій стоматології – це наявність діагностичних інструментів і обладнання для проведення комплексної діагностики.

Переваги послуги імплантація зубів “під ключ”:

  • золотий стандарт лікування в стоматології;

  • дає змогу відновлювати повністю втрачений зубний ряд;

  • повне збереження красивої посмішки, сусідніх зубів;

  • збереження жувальної функції;

  • термін служби від 15 років.

Стоматологічна клініка “Bezpaliuk” пропонує пацієнтам встановлювати лише якісні імплантати. Ми вважаємо за краще використовувати продукцію світових виробників, які є лідерами в індустрії. Дентальну імплантацію зуба проводять одноетапним або двоетапним методом із застосуванням продуктів:

  • MegaGen AnyOne;

  • MegaGen AnyRidge;

  • Ankylos;

  • Straumann.

Ціна на наші послуги демократична. Дістатися до нас можна на метро (станції Вокзальна, Університет). Такий вид протезування як імплантація вже кілька десятиліть на піку затребуваності. Штучні зуби встановлюються на довгі роки, звичайно, за умови дотримання правил гігієни. Серед різних способів імплантація – один із найвдаліших і найпривабливіших естетично. Якщо у вас виникли будь-які запитання, телефонуйте за вказаними на сайті телефонами. Наша адреса: Київ, вул Жилянська (Голосіївський район).

Відгуки
Віктор Ващенко

Я відвідав клініку “Безпалюк” для ортопедичного лікування, де мені ставили коронку. Все пройшло чудово, і я залишився дуже задоволений результатом. Персонал клініки був дуже професійним та доброзичливим. Цілковито задоволений результатом та обслуговуванням!

Андрій

Приємно вразили персонал та лікарі клініки, дуже якісна робота.

Вікторія Миргородська

Дякую) Обслуговування в цій клініці на вищому рівні) Лікуємося завжди тільки тут всією сімʼєю) Всім рекомендую)

Ольга

Високий професіоналізм та доброзичливість персоналу. Враховуючи фірмовий комплексний підхід до вирішення проблем ротової порожнини, я відвідую цю клініку вже більше 2 років і за цей час не було жодного сумніву, що я прийняла правильне рішення у виборі клініки! Сервіс найвищого рівня! Дуже рекомендую!!!

Максим Білецький

Це професійна клініка, у якій не тільки лікують уже виявлену за симптомами хворобу, а й намагаються попередити потенціальні хвороби. Тим самим економляться мої кошти, бо ж попередити набагато дешевше. Склалося так, що це третя в моєму житті клініка, у якій моя родина проходить довгострокове обслуговування. Не скажу, що попередні були погані, але все ж BEZPALIUK (Dental Clinic) на порядок перевершує їх, у першу чергу за рахунок викорастання найбільш сучасних та передових методів лікування та стоматологічного обладнання. На достойній висоті й професійний рівень лікарів.

Natasha N

Чудова клініка, привітний персонал. Зверталась в Bezpaliuk dental з метою лікування карієсу. Лікар Віола Валеріївна професійно та якісно надала допомогу. Однозначно рекомендую. Стерильність, безпека та професіоналізм закріпляється високим рівнем надання сервісу! П’ять зірок!!!!

Максим Соколов

Для мене важливо відчувати себе спокійно і зручно в будь якій клініці, і ця стоматологія дійсно забезпечує це відчуття. Персонал завжди привітний та уважний, а мої зуби отримали найкращий догляд завдяки їхнім професійним фахівцям. Це місце, де я можу відчувати себе в комфорті та приходжу на записи з посмішкою!

Олександра Іваненко

Чудові враження від першого до останнього візиту! Клініка вразила мене своєю атмосферою спокою та комфорту. Лікарі дуже привітні та професійні. Вони ретельно розповіли мені про кожен етап лікування, проконсультували з усіх питань та супроводжували на всіх етапах лікування

Анастасія Петренко

Ця стоматологічна клініка – справжня знахідка! Мої відвідування завжди проходять без зайвого стресу, завдяки приємному персоналу та кваліфікованим лікарям. Вони використовують сучасні технології, що зробило моє лікування комфортним та безболісним. Рекомендую від усієї душі!

Артем Лисенко

Вражаючий досвід! Відвідавши цю стоматологію, я залишився враженим як якістю обслуговування, так і дружнім персоналом. Сучасне обладнання, професіонали своєї справи, створюють прекрасне враження. Всі мої занепокоєння були враховані, і я відчув себе у відмінних руках.

Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!