Імплантація Зубів

Імплантація зубів у Києві – одна з найбільш затребуваних процедур у населення. Втрата зуба – штука неприємна, оскільки порушується жувальна функція, що викликає фізичну незручність, не кажучи вже про естетичний бік питання.

Що таке процедура імплантації – ключові моменти

Імплантація зубів – простими словами, встановлення протеза замість відсутнього зуба. Імплантат – це штучний зуб, конструкція якого складається з титанового гвинта, абатмента і верхньої частини – коронки, де титановий гвинт виконує функцію зубного кореня, а верхня частина – протез. Стрижень із титану протезист клініки “Безпалюк” угвинчує в альвеолярний відросток (частина щелепи, що слугує посадковим місцем для зуба), а зверху кріпиться спочатку абатмент, потім коронка, колір якої підбирають під здорові зуби. Титанова основа в процедурі відновлення зубного ряду відіграє важливу роль: вона приймає на себе навантаження під час жування, рівномірно розподіляючи його на кісткову тканину. Імплантація протеза здійснюється за відсутності одного або декількох зубів. Стоматолог підбирає матеріали після діагностики з урахуванням особливостей пацієнта.

Первинний огляд

Як і під час будь-якої операції, стоматологічна процедура з імплантації штучного зуба потребує підготовки. Насамперед проводять консультацію і первинний огляд. Важливо оцінити стан ясен і ротової порожнини. Часто виявляється присутність карієсу або зубних каменів, інші стоматологічні дефекти або захворювання, тоді для початку пацієнту потрібно пройти курс лікування в повному обсязі. Потім фахівець підбирає відповідні конструкції – моделі імплантатів.

Ан Анна Юріївна
Лікар Хірург
Ан Анна Юріївна

Ціни:

Послуга Вартість, грн
Встановлення імпланту MegaGen AnyOne 14800 – 16400
Встановлення імпланту MegaGen AnyRydge 19100 – 20800
Встановлення імпланту Ankylos 22800 – 24400
Встановлення імпланту Straumann 39000 – 40700
Встановлення формувача для імпланту 4200 – 5000

Підготовка ротової порожнини

Для оцінки стану кісткової тканини і параметрів щелепної кістки, протезисту необхідно вивчити тривимірне зображення, томографію щелепи. Якщо виявляється відсутність верхніх молярів, лікар має переконатися в достатньому рівні кісткової тканини щодо дна гайморових пазух. У разі дефекту необхідно буде наростити висоту в цьому місці, що в стоматології називають “синусліфтинг”.

Стоматолог вводить знеболювальну речовину. Коли вона почне діяти, проводять розріз ясен, потім окістя. Після цього потрібно висвердлити лунку, куди вкручують титановий гвинт. Щоб запобігти зростанню тканин навколо, на нього надягають заглушку. На ясна накладають шви. Час приживлення становить від 2 місяців до півроку – це індивідуально для кожної людини.

Заключний етап – протезування

Після приживлення основи дантист проводить процедуру з формування контуру навколо штучного зуба. Іноді, у разі щойно вирваного старого зуба, замість формувача ясен ставлять тимчасову знімну коронку. Приблизно через місяць її замінюють постійним протезом.

Переваги імплантації в стоматології “Безпалюк” у Києві

Клініка в столиці оснащена сучасним стоматологічним обладнанням, що дає змогу проводити процедури та операції згідно з нормами міжнародних протоколів лікування. Команда лікарів має високу кваліфікацію, фахівці регулярно відвідують тренінги, конференції, майстер-класи, підвищуючи професійні навички. Один із важливих чинників лікування в нашій стоматології – це наявність діагностичних інструментів і обладнання для проведення комплексної діагностики.

Переваги послуги імплантація зубів “під ключ”:

  • золотий стандарт лікування в стоматології;

  • дає змогу відновлювати повністю втрачений зубний ряд;

  • повне збереження красивої посмішки, сусідніх зубів;

  • збереження жувальної функції;

  • термін служби від 15 років.

Стоматологічна клініка “Bezpaliuk” пропонує пацієнтам встановлювати лише якісні імплантати. Ми вважаємо за краще використовувати продукцію світових виробників, які є лідерами в індустрії. Дентальну імплантацію зуба проводять одноетапним або двоетапним методом із застосуванням продуктів:

  • MegaGen AnyOne;

  • MegaGen AnyRidge;

  • Ankylos;

  • Straumann.

Ціна на наші послуги демократична. Дістатися до нас можна на метро (станції Вокзальна, Університет). Такий вид протезування як імплантація вже кілька десятиліть на піку затребуваності. Штучні зуби встановлюються на довгі роки, звичайно, за умови дотримання правил гігієни. Серед різних способів імплантація – один із найвдаліших і найпривабливіших естетично. Якщо у вас виникли будь-які запитання, телефонуйте за вказаними на сайті телефонами. Наша адреса: Київ, вул Жилянська (Голосіївський район).

Відгуки
Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!