• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Лікування зубів під наркозом

Використання наркозу в лікуванні зубів: сучасне вирішення наболілих проблем

Багато стоматологічних процедур передбачають введення людини в наркоз, іноді навіть повний, що в ряді випадків вимагає підвищеної уваги. Фахівці клініки Безпалюк чудово розуміють усі можливі ризики, а багаторічний позитивний досвід роботи тільки доводить високу ефективність застосування цих знань. Якщо вам потрібне протезування зуба або цікавить складне видалення зіпсованого маляра, в Голосіївському районі Києва, це однозначно найкраще місце. Новітнє обладнання та доступна ціни будь-якого втручання дають змогу клієнтам залишати численні позитивні відгуки про свій досвід, і ви маєте всі шанси незабаром потрапити в їхнє число. 

Халафян Віола Валеріївна
Лікар терапевт
Халафян Віола Валеріївна

Ціна:

Послуга Вартість, грн
Лікування зубів під наркозом 1000, якщо це лікування під закисю азоту 1 год + вартість будь якого лікування, 9400, якщо це наркоз з анестезіологами 1 година + вартість будь якого лікування

 

 

 

 

Коли доводиться використовувати наркоз у стоматології?

Частковий або повний наркоз використовується в медицині для проведення різних процедур залежно від складності, ступеня хворобливості та індивідуальних потреб пацієнта. Галузь стоматології не виняток у цьому питанні, тому ось деякі зі стоматологічних завдань, які потребують застосування спеціальних анестетиків:

  1. Хірургічні втручання, включно з видаленням складних зубів мудрості (малярів, що знаходяться у важкодоступних місцях) та імплантацією штучних коренів на місце зруйнованого екземпляра.
  2. Дитяча стоматологія (наркоз актуальний під час лікування маленьких пацієнтів з особливо високою чутливістю до болю або боязню стоматологічних процедур).
  3. Тривалі та складні процедури (коронкове протезування, велика реставрація і виконання відновлення із застосуванням кераміки).
  4. Робота з дорослими пацієнтами з низьким больовим порогом і страхом перед стоматологами (багатьом дорослим чоловікам і жінкам простіше зробити укол перед пломбуванням зуба, ніж терпіти навіть помірний дискомфорт).

Важливо зазначити, що використання наркозу в стоматології вимагає спеціалізованого медичного спостереження та обладнання. Перш ніж зважитися на стоматологічну процедуру під місцевим або загальним наркозом, необхідно проконсультуватися з лікарем-стоматологом і анестезіологом, щоб визначити, який варіант найкраще підійде для вашої ситуації.

Вартість виконання всіх стоматологічних маніпуляцій у клініці Bezpaliuk, напевно, приємно здивує вас, адже, незважаючи на те, що Київ вважається порівняно дорогим містом, у цьому разі надані послуги оцінюються зовсім недорого. Безболісна якісна стоматологія для дорослих і дітей цілком реальна, а все, що вам потрібно зробити, – замовити консультацію телефоном або відразу приїхати за адресою вулиця Жилянська 82/20б (метро Вокзальна).

Відгуки
Віктор Ващенко

Я відвідав клініку “Безпалюк” для ортопедичного лікування, де мені ставили коронку. Все пройшло чудово, і я залишився дуже задоволений результатом. Персонал клініки був дуже професійним та доброзичливим. Цілковито задоволений результатом та обслуговуванням!

Андрій

Приємно вразили персонал та лікарі клініки, дуже якісна робота.

Вікторія Миргородська

Дякую) Обслуговування в цій клініці на вищому рівні) Лікуємося завжди тільки тут всією сімʼєю) Всім рекомендую)

Ольга

Високий професіоналізм та доброзичливість персоналу. Враховуючи фірмовий комплексний підхід до вирішення проблем ротової порожнини, я відвідую цю клініку вже більше 2 років і за цей час не було жодного сумніву, що я прийняла правильне рішення у виборі клініки! Сервіс найвищого рівня! Дуже рекомендую!!!

Максим Білецький

Це професійна клініка, у якій не тільки лікують уже виявлену за симптомами хворобу, а й намагаються попередити потенціальні хвороби. Тим самим економляться мої кошти, бо ж попередити набагато дешевше. Склалося так, що це третя в моєму житті клініка, у якій моя родина проходить довгострокове обслуговування. Не скажу, що попередні були погані, але все ж BEZPALIUK (Dental Clinic) на порядок перевершує їх, у першу чергу за рахунок викорастання найбільш сучасних та передових методів лікування та стоматологічного обладнання. На достойній висоті й професійний рівень лікарів.

Natasha N

Чудова клініка, привітний персонал. Зверталась в Bezpaliuk dental з метою лікування карієсу. Лікар Віола Валеріївна професійно та якісно надала допомогу. Однозначно рекомендую. Стерильність, безпека та професіоналізм закріпляється високим рівнем надання сервісу! П’ять зірок!!!!

Максим Соколов

Для мене важливо відчувати себе спокійно і зручно в будь якій клініці, і ця стоматологія дійсно забезпечує це відчуття. Персонал завжди привітний та уважний, а мої зуби отримали найкращий догляд завдяки їхнім професійним фахівцям. Це місце, де я можу відчувати себе в комфорті та приходжу на записи з посмішкою!

Олександра Іваненко

Чудові враження від першого до останнього візиту! Клініка вразила мене своєю атмосферою спокою та комфорту. Лікарі дуже привітні та професійні. Вони ретельно розповіли мені про кожен етап лікування, проконсультували з усіх питань та супроводжували на всіх етапах лікування

Анастасія Петренко

Ця стоматологічна клініка – справжня знахідка! Мої відвідування завжди проходять без зайвого стресу, завдяки приємному персоналу та кваліфікованим лікарям. Вони використовують сучасні технології, що зробило моє лікування комфортним та безболісним. Рекомендую від усієї душі!

Артем Лисенко

Вражаючий досвід! Відвідавши цю стоматологію, я залишився враженим як якістю обслуговування, так і дружнім персоналом. Сучасне обладнання, професіонали своєї справи, створюють прекрасне враження. Всі мої занепокоєння були враховані, і я відчув себе у відмінних руках.

Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!