• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Консультація імплантолога зубів

Бажання відновити втрачені зуби цілком зрозуміле як з погляду нормальної здатності жувати, так і з погляду естетики. Операція ділиться на етапи, є хірургічним втручанням у тканини, тому потрібна консультація стоматолога-імплантолога. Стоматологічна клініка Безпалюк надає широкий спектр послуг, включаючи імплантацію зубів, якісно та безпечно.

Первинна консультація, рекомендації стоматолога

Перше, що потрібно уточнити, імплантація проводиться виключно дорослим пацієнтам, оптимальний вік з 25 років. Перед будь-якою медичною інвазивною процедурою необхідний первинний огляд та підготовка, від цього залежить, наскільки безпечно для здоров’я проходитиме сам процес та подальша реабілітація. 

Отже, кроки першої консультації:

  • діагностика – візуальний огляд порожнини рота, збирання анамнезу для оцінки стану;
  • комп’ютерна томографія, панорамний знімок щелепи – найточніше відображає модель щелепи та зубів;
  • аналізи крові (можливо інші додаткові) для виявлення протипоказань;
  • обговорення виду майбутніх зубів – виготовлення моделі.
Ан Анна Юріївна
Лікар Хірург
Ан Анна Юріївна

Ціна:

Послуга Вартість, грн
Консультація 600

На первинному огляді пацієнт має бути повністю відвертим, оскільки є низка протипоказань до проведення операцій. Серед них шкідливі звички (алкоголізм, наркоманія), низка небезпечних захворювань:

  • вірус імунодефіциту;
  • онкологія;
  • хвороби кровоносної системи;
  • туберкульоз та інші (повніший список озвучить лікар).

Стоматологічна клініка Bezpaliuk гарантує якість імплантів. Ми готові надати всі сертифікати, оскільки цінуємо вашу довіру. Наші лікарі мають багаторічний професійний досвід і знання, з кожним пацієнтом ми працюємо з огляду на індивідуальні особливості.

Комфортна та затишна, доброзичлива атмосфера, привітність персоналу чекає на вас у нашій клініці. Консультація з імплантації зубів проходить у невимушеній обстановці, пацієнт отримує відповіді на всі запитання. Ціна послуг залежить від складності процедури, вибору матеріалів.

Відгуки
Віктор Ващенко

Я відвідав клініку “Безпалюк” для ортопедичного лікування, де мені ставили коронку. Все пройшло чудово, і я залишився дуже задоволений результатом. Персонал клініки був дуже професійним та доброзичливим. Цілковито задоволений результатом та обслуговуванням!

Андрій

Приємно вразили персонал та лікарі клініки, дуже якісна робота.

Вікторія Миргородська

Дякую) Обслуговування в цій клініці на вищому рівні) Лікуємося завжди тільки тут всією сімʼєю) Всім рекомендую)

Ольга

Високий професіоналізм та доброзичливість персоналу. Враховуючи фірмовий комплексний підхід до вирішення проблем ротової порожнини, я відвідую цю клініку вже більше 2 років і за цей час не було жодного сумніву, що я прийняла правильне рішення у виборі клініки! Сервіс найвищого рівня! Дуже рекомендую!!!

Максим Білецький

Це професійна клініка, у якій не тільки лікують уже виявлену за симптомами хворобу, а й намагаються попередити потенціальні хвороби. Тим самим економляться мої кошти, бо ж попередити набагато дешевше. Склалося так, що це третя в моєму житті клініка, у якій моя родина проходить довгострокове обслуговування. Не скажу, що попередні були погані, але все ж BEZPALIUK (Dental Clinic) на порядок перевершує їх, у першу чергу за рахунок викорастання найбільш сучасних та передових методів лікування та стоматологічного обладнання. На достойній висоті й професійний рівень лікарів.

Natasha N

Чудова клініка, привітний персонал. Зверталась в Bezpaliuk dental з метою лікування карієсу. Лікар Віола Валеріївна професійно та якісно надала допомогу. Однозначно рекомендую. Стерильність, безпека та професіоналізм закріпляється високим рівнем надання сервісу! П’ять зірок!!!!

Максим Соколов

Для мене важливо відчувати себе спокійно і зручно в будь якій клініці, і ця стоматологія дійсно забезпечує це відчуття. Персонал завжди привітний та уважний, а мої зуби отримали найкращий догляд завдяки їхнім професійним фахівцям. Це місце, де я можу відчувати себе в комфорті та приходжу на записи з посмішкою!

Олександра Іваненко

Чудові враження від першого до останнього візиту! Клініка вразила мене своєю атмосферою спокою та комфорту. Лікарі дуже привітні та професійні. Вони ретельно розповіли мені про кожен етап лікування, проконсультували з усіх питань та супроводжували на всіх етапах лікування

Анастасія Петренко

Ця стоматологічна клініка – справжня знахідка! Мої відвідування завжди проходять без зайвого стресу, завдяки приємному персоналу та кваліфікованим лікарям. Вони використовують сучасні технології, що зробило моє лікування комфортним та безболісним. Рекомендую від усієї душі!

Артем Лисенко

Вражаючий досвід! Відвідавши цю стоматологію, я залишився враженим як якістю обслуговування, так і дружнім персоналом. Сучасне обладнання, професіонали своєї справи, створюють прекрасне враження. Всі мої занепокоєння були враховані, і я відчув себе у відмінних руках.

Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!