Консультація імплантолога зубів

Бажання відновити втрачені зуби цілком зрозуміле як з погляду нормальної здатності жувати, так і з погляду естетики. Операція ділиться на етапи, є хірургічним втручанням у тканини, тому потрібна консультація стоматолога-імплантолога. Стоматологічна клініка Безпалюк надає широкий спектр послуг, включаючи імплантацію зубів, якісно та безпечно.

Первинна консультація, рекомендації стоматолога

Перше, що потрібно уточнити, імплантація проводиться виключно дорослим пацієнтам, оптимальний вік з 25 років. Перед будь-якою медичною інвазивною процедурою необхідний первинний огляд та підготовка, від цього залежить, наскільки безпечно для здоров’я проходитиме сам процес та подальша реабілітація. 

Отже, кроки першої консультації:

  • діагностика – візуальний огляд порожнини рота, збирання анамнезу для оцінки стану;
  • комп’ютерна томографія, панорамний знімок щелепи – найточніше відображає модель щелепи та зубів;
  • аналізи крові (можливо інші додаткові) для виявлення протипоказань;
  • обговорення виду майбутніх зубів – виготовлення моделі.
Ан Анна Юріївна
Лікар Хірург
Ан Анна Юріївна

Ціна:

Послуга Вартість, грн
Консультація 600

На первинному огляді пацієнт має бути повністю відвертим, оскільки є низка протипоказань до проведення операцій. Серед них шкідливі звички (алкоголізм, наркоманія), низка небезпечних захворювань:

  • вірус імунодефіциту;
  • онкологія;
  • хвороби кровоносної системи;
  • туберкульоз та інші (повніший список озвучить лікар).

Стоматологічна клініка Bezpaliuk гарантує якість імплантів. Ми готові надати всі сертифікати, оскільки цінуємо вашу довіру. Наші лікарі мають багаторічний професійний досвід і знання, з кожним пацієнтом ми працюємо з огляду на індивідуальні особливості.

Комфортна та затишна, доброзичлива атмосфера, привітність персоналу чекає на вас у нашій клініці. Консультація з імплантації зубів проходить у невимушеній обстановці, пацієнт отримує відповіді на всі запитання. Ціна послуг залежить від складності процедури, вибору матеріалів.

Відгуки
Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!