• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Знімне протезування зубів

Знімне протезування – один із найпопулярніших і найдоступніших способів відновлення зубного ряду. Воно може бути застосоване як для заміни одного зуба, так і для заміни масштабно верхньої щелепи або нижньої щелепи. Важливо зазначити, що корекцію потрібно проводити тільки у досвідчених стоматологів, які володіють необхідними знаннями та навичками.

Якісно провести знімне протезування зубів у Києві пропонує стоматологія Безпалюк. У нас працюють найкращі лікарі, які впроваджують найпрогресивніші методи, нові технології лікування, в наявності високоточне сучасне обладнання, матеріали, тому кожен пацієнт отримує висококваліфіковану допомогу. При цьому ми пропонуємо прийнятні ціни, які на порядок вигідніші, ніж у багатьох інших стоматологічний установах столиці.

Види та етапи

Існує певний стандарт проведення подібного роду процедур, але з урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта. Для отримання кращого результату необхідна підготовка порожнини рота, яка включає в себе видалення хворих зубів і лікування зубощелепної системи. Подальше встановлення проводиться на міні-імплантатах. Новітня технологія дає змогу проводити процедури безболісно з мінімальним ризиком ускладнень. Основні етапи процесу:

  • консультація;
  • попередня санація;
  • фіксація імплантних елементів;
  • стабілізація;
  • виготовлення, примірка і встановлення протезів на імплантатах.
Кравчук Олександр Михайлович
Лікар ортопед
Кравчук Олександр Михайлович

Ціни:

Послуга Вартість, грн
Повний знімний протез від 9500
Частковий знімний від 6400

 

 

Розрізняють часткове знімне протезування, повне знімне протезування та умовно знімне. На сьогодні медицина дає змогу встановити систему навіть за повної відсутності зубів усього на 4 імплантатах. Такі системи ще називають пластинковими. Вони є одними з найпоширеніших, легко знімаються і встановлюються, забезпечуючи зручність користування.

На нашому сайті Bezpaliuk кожен клієнт може ознайомитися з тим, як відбувається постановка, коли знімні протези дають змогу відновити окремі втрачені елементи або цілу низку, скільки коштує об’ємне моделювання, якою є приблизна вартість відновлення ряду за повної відсутності зубів та іншу інформацію.

Щоб потрапити на прийом, достатньо записатися на первинний огляд, під час якого фахівець визначить обсяг майбутніх робіт і план дій, який буде кращим. Далі – вам тільки залишиться довіритися нашим фахівцям, які докладуть усіх зусиль, щоб ваша посмішка була ідеальною.

Відгуки
Віктор Ващенко

Я відвідав клініку “Безпалюк” для ортопедичного лікування, де мені ставили коронку. Все пройшло чудово, і я залишився дуже задоволений результатом. Персонал клініки був дуже професійним та доброзичливим. Цілковито задоволений результатом та обслуговуванням!

Андрій

Приємно вразили персонал та лікарі клініки, дуже якісна робота.

Вікторія Миргородська

Дякую) Обслуговування в цій клініці на вищому рівні) Лікуємося завжди тільки тут всією сімʼєю) Всім рекомендую)

Ольга

Високий професіоналізм та доброзичливість персоналу. Враховуючи фірмовий комплексний підхід до вирішення проблем ротової порожнини, я відвідую цю клініку вже більше 2 років і за цей час не було жодного сумніву, що я прийняла правильне рішення у виборі клініки! Сервіс найвищого рівня! Дуже рекомендую!!!

Максим Білецький

Це професійна клініка, у якій не тільки лікують уже виявлену за симптомами хворобу, а й намагаються попередити потенціальні хвороби. Тим самим економляться мої кошти, бо ж попередити набагато дешевше. Склалося так, що це третя в моєму житті клініка, у якій моя родина проходить довгострокове обслуговування. Не скажу, що попередні були погані, але все ж BEZPALIUK (Dental Clinic) на порядок перевершує їх, у першу чергу за рахунок викорастання найбільш сучасних та передових методів лікування та стоматологічного обладнання. На достойній висоті й професійний рівень лікарів.

Natasha N

Чудова клініка, привітний персонал. Зверталась в Bezpaliuk dental з метою лікування карієсу. Лікар Віола Валеріївна професійно та якісно надала допомогу. Однозначно рекомендую. Стерильність, безпека та професіоналізм закріпляється високим рівнем надання сервісу! П’ять зірок!!!!

Максим Соколов

Для мене важливо відчувати себе спокійно і зручно в будь якій клініці, і ця стоматологія дійсно забезпечує це відчуття. Персонал завжди привітний та уважний, а мої зуби отримали найкращий догляд завдяки їхнім професійним фахівцям. Це місце, де я можу відчувати себе в комфорті та приходжу на записи з посмішкою!

Олександра Іваненко

Чудові враження від першого до останнього візиту! Клініка вразила мене своєю атмосферою спокою та комфорту. Лікарі дуже привітні та професійні. Вони ретельно розповіли мені про кожен етап лікування, проконсультували з усіх питань та супроводжували на всіх етапах лікування

Анастасія Петренко

Ця стоматологічна клініка – справжня знахідка! Мої відвідування завжди проходять без зайвого стресу, завдяки приємному персоналу та кваліфікованим лікарям. Вони використовують сучасні технології, що зробило моє лікування комфортним та безболісним. Рекомендую від усієї душі!

Артем Лисенко

Вражаючий досвід! Відвідавши цю стоматологію, я залишився враженим як якістю обслуговування, так і дружнім персоналом. Сучасне обладнання, професіонали своєї справи, створюють прекрасне враження. Всі мої занепокоєння були враховані, і я відчув себе у відмінних руках.

Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!