• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Відбілювання зубів

Естетичне відбілювання зубів – процедура, спрямована на відновлення початкового кольору. Методики, якими досягається результат – різні, але вони називаються однаково – «відбілюванням». Стоматологічна клініка «Безпалюк» пропонує клієнтам якісні послуги з лікування та відновлення зубів.

Відбілювання зубів: чи ефективна процедура

Важливо розуміти, що існує велика різноманітність способів відбілювання і не всі підходять для всіх. Всі способи можна об’єднати у три базові технології:

 1. Амбулаторне відбілювання. На рот пацієнта накладається спеціальна шина. Наноситься нешкідливий щадний відбілюючий засіб (гель). Його обсяг та час нанесення визначає стоматолог.
 2. Комбіноване лазерне відбілювання. Шини та відбілюючий гель залишаються, але додається професійне світлодіодне обладнання (лампа, яка активує хімічний процес). В результаті виділяється кисень, проникає в тканини і прибирає плями, що глибоко лежать. Можливо, ви не досягнете потрібного результату за один сеанс. Наприклад, ви відбілили зуби на 1 тон за 1 день, а хочеться на 3 тони. Тоді лікар запропонує повторне відбілювання, але наступного дня після процедури.
 3. Домашні засоби. Це не нова технологія освітлення зубів. У журналах, де друкують рекомендації ЗОЖ, рекомендується їсти яблука для освітлення кольору. Рекомендації маркетологів стимулюють на купівлю рекламної зубної пасти з відбілюванням. Можна використовувати й інший «найкращий засіб», куплений недорого.
Безпалюк Світлана Миколаївна
Лікар терапевт
Безпалюк Світлана Миколаївна

Ціни:

Послуга Вартість, грн
Відбілювання зубів 8800 – 11300, в залежності від складності

 

 

Але важливо розуміти, що клінічний ефект більшості з домашніх засобів ніколи не було доведено. Тому в кращому випадку вони не шкодять, а в гіршому, людина псує емаль і буде змушена розпочати апаратне, проте безпечне лікування у стоматолога.

Відбілити зуб домашніми засобами намагаються володарі здорових зубів. Якщо результат вас не задовольнить, приходьте в стоматологічну клініку Bezpaliuk. Тут ви можете зробити якісне та сучасне відбілювання безпечним шляхом.

Чому зуби фарбуються

Загалом у дантиста прийнято називати п’ять типів причин, відповідальних за появу плям на зубах:

 • погана гігієна порожнини рота;
 • прийом кислих продуктів чи їжі з високим вмістом цукру; в результаті людина отримує зуби з тонкою емаллю;
 • барвники – чай, кава; навіть якщо ви дуже любите каву, не забувайте, що надлишок кофеїну шкідливий не тільки для зубів, але й для здоров’я;
 • стоматологічні амальгами; тобто за наявності пломб, які у просторіччі називаються «свинцевими».

Плями бувають внутрішніми та зовнішніми. Зовнішні – результат дії бактерій та барвників. Наприклад, коричневі плями на зубах від кави чи сигарет. Внутрішні – результат хвороб. Зуб із карієсом, який досяг внутрішньої частини (пульпи) темніє.

Медичне відбілювання ушкодженого зуба без лікування недоречне. Терапевтична стоматологія обов’язково проводить комплексне лікування карієсу та запалення. І лише тоді можна планувати якісне та повне відбілювання депульпованого зуба.

Типи зубних плям

Добре розумітися на видах плям клієнту не обов’язково, але стоматклініка «Безпалюк» рекомендує прочитати про них. Це дозволяє, дивлячись на потемнілий зуб, правильно оцінити, наскільки тривалий ефект буде досягнуто.

Типи плям:

 • чорні сигналізують про те, що це зуб з карієсом у запущеній стадії;
 • сірі чи блакитні утворюються після прийому антибіотиків тетрациклінового ряду, особливо у ранньому дитинстві;
 • коричневі свідчать, що пацієнт користувався рідиною для полоскання рота на основі хлоргексидину;
 • зелені чи сині бувають у працівників виробництв, які працюють із металами (нікель, мідь, ртуть, свинець);
 • жовтизна жовтих від природи зубів посилюється, якщо ви п’єте каву, а для чоловіків потемніння емалі пов’язане ще й із постійним курінням, особливо якщо він жує тютюн, а не тільки курить; серед інших причин – солодка, кава, чай.

Процедура, за якої пацієнти з усіма перерахованими типами плям зможуть отримати голлівудську посмішку за один сеанс, ще не придумана. У деяких випадках буде потрібно комплекс процедур.

Як відбувається відбілювання

Відбілюючі процедури проводяться поетапно з використанням відбілюючих агентів на основі:

 • карбаміду;
 • перекису водню.

В обох випадках внаслідок хімічної реакції виділяються вільні радикали кисню. Вони потрапляють на поверхню зуба та всередину, де руйнують зв’язки молекул, з яких складаються плями.

Професійне відбілювання – ефективний спосіб очищення без болю, яким можна застосувати до всіх зубів: здорових, чутливих і пролікованих, тобто без чутливості.

Для девітальних зубів (у яких видалено пульпу) і пломбованих зубів враховують, що молекули кисню не впливають на колір штучної поверхні (пломби). Також відбілювання не виконується для керамічних імплантів, коронок із напиленням чи вінірів. Металокерамічні зуби теж залишаться того кольору, якого були спочатку.

Професійне відбілювання зубів: термінологія

Сучасна послуга, яку ви отримуєте, відвідавши стоматологічний кабінет, називається професійною. Її ще називають віп-відбілюванням, але це лише калька з європейських мов, а не якась ексклюзивна процедура преміум класу, де клієнту надається «краща стоматологія» за величезні гроші. Етапи відбілювання, види можливих послуг, ціна чи матеріали від використання однієї чи іншої назви залишаються тими самими.

Час дії

Тривалість процедури із засобами на основі карбаміду – до 30 хвилин. Гель на основі перекису водню наносять на 15 хвилин, що досить швидко, але цього не вистачає для вирівнювання відтінку занадто стійких потемнінь. Тому може знадобитися 2-4 процедури, щоб отримати максимальне натуральне відбілювання, не пошкоджуючи емаль.

Термін, протягом якого зуби залишатимуться білими, залежить від обладнання. Холодне лазерне відбілювання «тримається» 12 місяців, а гаряче 2 роки. Останнє не рекомендується для людей із тонкою зубною емаллю.

Необхідний вік

Показання до застосування бувають лише особистими – власне бажання. Але дітям до 18 років процес відбілювання шкідливий. Емаль їх зубів ще проходить процес формування, тому можлива алергічна реакція організму на використання гелю.

Також небезпечно використовувати для дитини дешевий засіб відбілювання з магазину. Зважайте на це, якщо плануєте купити щось доступне для домашнього застосування.

Абсолютні протипоказання: процедура заборонена людям із алергією на пероксиди (синонім – перекиси). Інші протипоказання не жорсткі. Наприклад, лікар може не рекомендувати вагітній жінці відбілювання не тому, що воно небезпечне, а через відсутність надійних досліджень, які точно описують дієвий вплив на плід.

Експрес-відбілювання: що це і чи варто користуватися

Система експрес-відбілювання складається з гелю та кап. Гель наносять на капу. Одягають на верхній ряд зубів чи нижній, та стискають їх.

Час витримки вказується на упаковці із препаратом. Приблизно 4-5 хвилин. Тому це не зовсім миттєве відбілювання, але швидше, ніж у стоматологічному кабінеті. Але принципи дії стоматологічної процедури та домашньої різні через концентрацію діючої речовини та спосіб активації. Стоматологічна клініка «Безпалюк» рекомендує враховувати директиву 2011/84/ЄС від 20 вересня 2011 року, яка діє в ЄС.

Вона поділяє всі кошти на дві групи з огляду на концентрацію перекису. Якщо більше, ніж 0,1%, то засіб використовується тільки стоматологом-гігієністом в умовах клініки і відсутній у вільному продажу. Лікар гарантує результат відбілювання.

Кошти з концентрацією перекису менше 0,1% продаються в аптеках і можуть використовуватись в експрес-системах. Але їх можна застосувати лише до здорових зубів із плямами від кави або подібними. У разі більш складних плям голлівудська посмішка не утвориться. Умови їх виникнення більш глибинні і тому вони потребують апаратного втручання.

Скільки коштує відбілювання

Вартість відбілювання зубів у Києві залежить від застосовуваних матеріалів та обладнання. У клініці “Безпалюк” ціна процедури в середньому – 8-11 тис. грн. Враховуйте, що це занадто загальна цифра і стоматолог її розраховує виходячи з того, що має бути: повернути початковий колір або зробити як на картинці. Чи було достатньо однієї процедури для пацієнта, чи знадобилося більше.

Чи потрібно вам відбілювання

З одного боку, є люди, зуби яких справді потребують корекції кольору. Але, з іншого боку, деякі громадяни не публічні і не відчувають дискомфорту від жовтих зубів. Їм досить регулярно чистити порожнину рота. Тому рекомендуємо записуватись на процедуру тим, кому хочеться виглядати красивіше або підняти самооцінку. Відбілювання – це швидка та безпечна процедура, після якої ви обов’язково відчуєте себе комфортніше.

Відгуки
Віктор Ващенко

Я відвідав клініку “Безпалюк” для ортопедичного лікування, де мені ставили коронку. Все пройшло чудово, і я залишився дуже задоволений результатом. Персонал клініки був дуже професійним та доброзичливим. Цілковито задоволений результатом та обслуговуванням!

Андрій

Приємно вразили персонал та лікарі клініки, дуже якісна робота.

Вікторія Миргородська

Дякую) Обслуговування в цій клініці на вищому рівні) Лікуємося завжди тільки тут всією сімʼєю) Всім рекомендую)

Ольга

Високий професіоналізм та доброзичливість персоналу. Враховуючи фірмовий комплексний підхід до вирішення проблем ротової порожнини, я відвідую цю клініку вже більше 2 років і за цей час не було жодного сумніву, що я прийняла правильне рішення у виборі клініки! Сервіс найвищого рівня! Дуже рекомендую!!!

Максим Білецький

Це професійна клініка, у якій не тільки лікують уже виявлену за симптомами хворобу, а й намагаються попередити потенціальні хвороби. Тим самим економляться мої кошти, бо ж попередити набагато дешевше. Склалося так, що це третя в моєму житті клініка, у якій моя родина проходить довгострокове обслуговування. Не скажу, що попередні були погані, але все ж BEZPALIUK (Dental Clinic) на порядок перевершує їх, у першу чергу за рахунок викорастання найбільш сучасних та передових методів лікування та стоматологічного обладнання. На достойній висоті й професійний рівень лікарів.

Natasha N

Чудова клініка, привітний персонал. Зверталась в Bezpaliuk dental з метою лікування карієсу. Лікар Віола Валеріївна професійно та якісно надала допомогу. Однозначно рекомендую. Стерильність, безпека та професіоналізм закріпляється високим рівнем надання сервісу! П’ять зірок!!!!

Максим Соколов

Для мене важливо відчувати себе спокійно і зручно в будь якій клініці, і ця стоматологія дійсно забезпечує це відчуття. Персонал завжди привітний та уважний, а мої зуби отримали найкращий догляд завдяки їхнім професійним фахівцям. Це місце, де я можу відчувати себе в комфорті та приходжу на записи з посмішкою!

Олександра Іваненко

Чудові враження від першого до останнього візиту! Клініка вразила мене своєю атмосферою спокою та комфорту. Лікарі дуже привітні та професійні. Вони ретельно розповіли мені про кожен етап лікування, проконсультували з усіх питань та супроводжували на всіх етапах лікування

Анастасія Петренко

Ця стоматологічна клініка – справжня знахідка! Мої відвідування завжди проходять без зайвого стресу, завдяки приємному персоналу та кваліфікованим лікарям. Вони використовують сучасні технології, що зробило моє лікування комфортним та безболісним. Рекомендую від усієї душі!

Артем Лисенко

Вражаючий досвід! Відвідавши цю стоматологію, я залишився враженим як якістю обслуговування, так і дружнім персоналом. Сучасне обладнання, професіонали своєї справи, створюють прекрасне враження. Всі мої занепокоєння були враховані, і я відчув себе у відмінних руках.

Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!