• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Ортопедичне лікування

Для людей походи до стоматолога асоціюються з неприємними і болючими відчуттями. Але це зовсім не так. На сьогоднішній день, потрапляючи в хорошу стоматологічну клініку, Ви будете почувати себе комфортно. Вас будуть оточувати хороші фахівці, які за допомогою своїх навичок і сучасного обладнання проведуть лікування швидко і якісно. З віком, люди все частіше відвідують кабінети стоматологів. Це пов’язана з тим, що зуби з часом можуть ставати хиткими, зубний ряд деформується. Ортопедичне лікування зубів допоможе Вам повернути колишню усмішку на обличчя.

Протезування зубів є основою ортопедичної стоматології. Протези можна поділити на різні групи. Вони бувають знімні і незнімні, тимчасові і постійні. Також вони виробляються і різних матеріалів. Протези можуть бути: керамічні, металеві, пластмасові, нейлонові і комбіновані. У кожного виду є свої переваги і недоліки. Знімні протези можна надягати при необхідності і знімати, коли вони не потрібні. Дані протези підходять, як відновлення всього зубного ряду так і для часткової заміни. Вартість таких протезів досить-таки низька, якщо порівнювати з іншими видами протезів. Незнімні зубні протези встановлюються на тривалий час. Через короткий проміжок часу пацієнти адаптуються до протезів і надалі не відчувають їх. З кожним роком, нейлонові протези набирають популярність серед клієнтів. Вони являють собою знімні еластичні пластини. Зроблені такі протези з дентального нейлонового матеріалу, в який встановлюються штучні зуби. На відміну від бюгельних і протезів, кріпляться вони за допомогою кламерів, які також зроблені з нейлону і підбираються під колір ясен. Завдяки цьому нейлонові протези залишаються непомітними в порожнині рота. Також вони гіпоалергенні і дуже зручні у використанні.

Ортопедичне лікування в Києві на Жилянській

На сьогоднішній день сучасна стоматологія здатна створювати комбіновані конструкції протезів. Завдяки цьому вони стають міцними, зручними і практично не відрізняються від інших зубів. Щоб підібрати протез потрібно обов’язково проконсультуватися у стоматолога. Фахівець зможе порадити Вам підходящий варіант, оцінивши стан Ваших зубів. Ортопедична стоматологія здатна повернути естетичний вигляд Вашій посмішці. Також після лікування, функціональність зубного ряду буде повністю відновлена.

Щоб відновити втрачені зуби не обов’язково витрачати багато грошей. Поставити протези можна не дорого. Для цього необхідно знайти хорошу стоматологічну клініку. Ортопедичне лікування, ціни та послуги Київ найрізноманітніші і можуть задовольнити навіть самого вимогливого пацієнта. Перед початком лікування обов’язково розпитайте у стоматолога всі Ваші нюанси.

Добре складений план лікування допоможе Вам не переживати про майбутнє результаті. Після того, як всі процедури будуть завершені, Ви зможете більше не соромитися своєї посмішки.

Вініри установка і ціна

Якщо Ви хочете мати голлівудську посмішку, то цього можна досягти за допомогою вінірів. Вініри являють собою тонкі пластинки, які накладаються на зовнішню сторону зубів.

Вони допомагають коригувати форму і колір зубів. Існують керамічні та композитні вініри. Вініри, ціна яких Вас приємно здивує, зможуть подарувати Вам ідеальну посмішку.

Керамічні вініри мають багато переваг. Вони зберігають свій первісний колір протягом всього періоду експлуатації, і Вам не потрібна буде суттєва обточування зубів перед установкою.

Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!