• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Резекція кореня зуба (апікоектомія)

Зуби можуть мати від одного до трьох коренів. Найбільш “укорінені” – це кореневі зуби, у яких три корені. Якщо пошкоджений тільки один із них, а два здорові, то може знадобитися резекція кореня зуба (апікоектомія). Стоматологічна клініка Безпалюк (Київ) проводить цю процедуру швидко і безболісно. Вартість резекції кореня зуба залежить від складності необхідного лікування.

Причини для резекції

Показання до резекції починаються з того, що неможливо задовільно вилікувати зуб. Наприклад, лікар лікував кореневий канал, але результат залишився незадовільним, тому що ознаки інфекції все ще залишаються. Так буває, якщо інфекція проникла глибоко в корінь. Якщо в зуба три корені, два з яких здорові, то щоб врятувати весь зуб, проводять резекцію.

Інша ситуація, коли потрібна резекція, – пошкоджений зуб перебуває під коронкою або мостом. Повне його видалення призведе до ослаблення моста, тому вибирають часткове.

Види резекції

Крім видалення кореня, хірургічна стоматологія розглядає резекцію верхівки кореня. Це необхідно, якщо:

  • верхівка перекриває доступ до кореневого каналу, який потребує лікування;
  • зуб розколовся, і частину, яку неможливо відновити, видаляють.

Іноді після лікування кореня виникає апікальний пародонтит. Інфекція потрапляє на корінь. У результаті запалення кістка замінюється спеціальною запальною тканиною. З неї неможливо видалити бактерії повністю, тому повторна процедура лікування виявиться неефективною, а отже, без резекції такої тканини не обійтися.

Ан Анна Юріївна
Лікар хірург
Ан Анна Юріївна

Ціни:

Послуга Вартість, грн
Резекція кореня зуба 3700 – 5200

Процедура резекції

Кісткова хірургія включає такі етапи:

  1. Місцева анестезія. Це необхідно, щоб знеболити зуб і ясна. Тим, хто боїться лікування зубів, вводять заспокійливі засоби (седація).
  2. Надріз по лінії ясен. Потім лікар акуратно відхиляє ясна, щоб отримати доступ до коренів.
  3. Видалення інфікованої тканини. 
  4. Тканини ясен повертають у нормальне положення. Якщо операція складна, то можуть провести рентген, щоб переконатися в тому, що все зроблено правильно.
  5. Накладання швів.

Методика проведення операції передбачає, що ділянка ясен залишатиметься онімілою деякий час. Шви знімають через 2-7 днів, а набряк і болючість зникають на 14 день. Якщо є відчуття дискомфорту або здається, що щось не так, обов’язково зателефонуйте лікарю і розкажіть про проблему.

Альтернатива для резекції

Людям властивий страх перед хірургічними операціями. Тому лікарям нерідко ставлять запитання: чи можна уникнути резекції. Так, така можливість є. Стоматологічна клініка Bezpaliuk замість резекції кореня готова запропонувати видалення зуба і заміну імплантом. Вартість імпланта залежить від цінової політики компанії-виробника.

Трапляються й інші ситуації. Наприклад, у переднього зуба тільки один корінь. Його видалення відбувається тільки разом із зубом, а потім пацієнт вибирає імплант для встановлення. Крім того, резекцію відносять до несучасних процедур. Деякі люди замість видалення частини кореня і збереження іншої частини зуба, одразу обирають імплантацію.

Якщо йдеться про зуби з кількома коренями, то необхідність хірургічного втручання залежить від того, чи можна вилікувати зуб остаточно. Якщо ні, то лікар попереджає про це. Тепер рішення за пацієнтом. Він може залишити ситуацію “як є”, розуміючи наслідки. Коли зуб запалиться повторно, то його доведеться видалити і замінити імплантом, щоб не збільшувати навантаження на інші зуби, які розташовані поруч на нижній щелепі або на верхній.

Скільки коштує резекція кореня

Ціна лікування залежить від місця розташування інфікованого зуба. Простіше кажучи, що далі до рота, то складніша і дорожча вартість лікування та резекції. Крім того, на кінцеву цифру впливає те, чи будете ви намагатися врятувати зуб за допомогою лікування каналів, чи відразу вирішите видаляти.

Відгуки
Віктор Ващенко

Я відвідав клініку “Безпалюк” для ортопедичного лікування, де мені ставили коронку. Все пройшло чудово, і я залишився дуже задоволений результатом. Персонал клініки був дуже професійним та доброзичливим. Цілковито задоволений результатом та обслуговуванням!

Андрій

Приємно вразили персонал та лікарі клініки, дуже якісна робота.

Вікторія Миргородська

Дякую) Обслуговування в цій клініці на вищому рівні) Лікуємося завжди тільки тут всією сімʼєю) Всім рекомендую)

Ольга

Високий професіоналізм та доброзичливість персоналу. Враховуючи фірмовий комплексний підхід до вирішення проблем ротової порожнини, я відвідую цю клініку вже більше 2 років і за цей час не було жодного сумніву, що я прийняла правильне рішення у виборі клініки! Сервіс найвищого рівня! Дуже рекомендую!!!

Максим Білецький

Це професійна клініка, у якій не тільки лікують уже виявлену за симптомами хворобу, а й намагаються попередити потенціальні хвороби. Тим самим економляться мої кошти, бо ж попередити набагато дешевше. Склалося так, що це третя в моєму житті клініка, у якій моя родина проходить довгострокове обслуговування. Не скажу, що попередні були погані, але все ж BEZPALIUK (Dental Clinic) на порядок перевершує їх, у першу чергу за рахунок викорастання найбільш сучасних та передових методів лікування та стоматологічного обладнання. На достойній висоті й професійний рівень лікарів.

Natasha N

Чудова клініка, привітний персонал. Зверталась в Bezpaliuk dental з метою лікування карієсу. Лікар Віола Валеріївна професійно та якісно надала допомогу. Однозначно рекомендую. Стерильність, безпека та професіоналізм закріпляється високим рівнем надання сервісу! П’ять зірок!!!!

Максим Соколов

Для мене важливо відчувати себе спокійно і зручно в будь якій клініці, і ця стоматологія дійсно забезпечує це відчуття. Персонал завжди привітний та уважний, а мої зуби отримали найкращий догляд завдяки їхнім професійним фахівцям. Це місце, де я можу відчувати себе в комфорті та приходжу на записи з посмішкою!

Олександра Іваненко

Чудові враження від першого до останнього візиту! Клініка вразила мене своєю атмосферою спокою та комфорту. Лікарі дуже привітні та професійні. Вони ретельно розповіли мені про кожен етап лікування, проконсультували з усіх питань та супроводжували на всіх етапах лікування

Анастасія Петренко

Ця стоматологічна клініка – справжня знахідка! Мої відвідування завжди проходять без зайвого стресу, завдяки приємному персоналу та кваліфікованим лікарям. Вони використовують сучасні технології, що зробило моє лікування комфортним та безболісним. Рекомендую від усієї душі!

Артем Лисенко

Вражаючий досвід! Відвідавши цю стоматологію, я залишився враженим як якістю обслуговування, так і дружнім персоналом. Сучасне обладнання, професіонали своєї справи, створюють прекрасне враження. Всі мої занепокоєння були враховані, і я відчув себе у відмінних руках.

Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!