• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Видалення зубів

Видалення зуба – природна малоінвазивна процедура для стоматологів і нерідко справжній кошмар для людей, які керуються стереотипами про біль. У пам’яті кожної дорослої людини присутня подія з дитинства, коли довелося опинитися в кріслі (і у владі!) зубного лікаря. Молочні зубчики дітям теж видаляють у поліклініці. Страх відвідування стоматологічного кабінету, на думку фахівців клініки Безпалюк, підкріплений не стільки пережитими больовими відчуттями в дитинстві, скільки надуманим, перебільшеним страхом: острахом перед людиною в білому халаті, що орудує бормашиною.

І це, на жаль, є однією з головних причин відмови від своєчасного лікування корінного, переднього зуба або різця. У підсумку, просте, здавалося б, стоматологічне рішення, коли можна було обмежитися пломбою, переростає в серйозну (для пацієнта) проблему: потрібно вирвати зуб, бо подальшому лікуванню він не підлягає.

Утім, в ортодонтії використовується безліч ефективних технологій і методів, спрямованих саме на профілактику стоматологічних захворювань. Уникнути видалення хворого, гнилого, зруйнованого під корінь зубця можна, якщо вчасно звернутися до профільних фахівців – і не дати розвинутися патологічно необоротним процесам. Причиною більшості безвихідних станів, з якими може впоратися тільки хірургія, є банальний карієс.

Ан Анна Юріївна
Лікар Хірург
Ан Анна Юріївна

Ціни:

Послуга Вартість, грн
Видалення зуба 3700 – 7500, в залежності від складності

Показання до хірургічного видалення зубів:

 • прогресуючі пародонтологічні проблеми, погіршення і часткова втрата жувальних функцій;
 • руйнування коронкової ділянки зуба, неможливість якісно відновити зруйновану частину за допомогою вкладки, пломби;
 • зламаний зуб, розм’якшені корені;
 • щелепний остеомієліт, запалення кісткової тканини;
 • ортодонтичні показання, пов’язані з надмірною скупченістю зубчиків;
 • періодонтит у важкій формі прояву;
 • дистопія, проблема лежачого зуба на нижній або на верхній щелепі;
 • кіста, діагностована навколощелепна флегмона, періостит із нагноєнням, інфекційні захворювання порожнини рота;
 • неможливість проведення консервативної терапії каналів;
 • доброякісні новоутворення ясен і щелепи;
 • ризик ураження інфекцією постійних зубчиків у дітей за рахунок запального процесу в молочному;
 • утруднене прорізування постійних зубців за наявності молочних (одного або декількох відразу);
 • неможливість лікування зубів мудрості;
 • звільнення місця в зубному ряду під протезування.

Якісне знеболення: видалення без страху для пацієнта

Видалення зуба з флюсом – класична стоматологічна процедура, відома людству з давніх-давен. Зрозуміло, анестезія першими зубними лікарями не використовувалася.

Перші задокументовані згадки про стоматологію в її первозданному вигляді відносяться до часів античності. Медичні трактати того часу докладно описують процедури, що дають змогу зняти неприємний зубний біль у верхній, нижній щелепі. Терапія як така обмежувалася полосканням ниючого місця відварами трав.

На жаль, єдиним способом вирішення навіть такої проблеми, як відкритий нерв, була операція. І проводилася вона в далеких від сучасних реалій умовах. Процес більше нагадував екзекуцію, тортури. Хворе “ікло” буквально виривали металевими кліщами, не надто переймаючись емоційним і фізичним станом пацієнта. Про збереження зубів в естетичних цілях навіть не йшлося. Не було і протезування.

У підсумку, навіть аристократи ходили без передніх зубів, демонструючи зяючими отворами в яснах відвагу і великий життєвий досвід. Людина, яка пройшла подібне “хірургічне” випробування, вважалася мало не героєм. А враховуючи рівень гігієни того часу і ставлення до власного здоров’я взагалі, до тридцяти-сорока років у роті в людини часом залишалося менше половини постійних зубів.

Про можливість локального і тим більше глобального блокування больових відчуттів за допомогою наркозу дізналися тільки в 19 столітті – і було це пов’язано саме зі стоматологією. У жовтні 1846-го року провідний фахівець бостонської клініки Вільям Мортон публічно продемонстрував хірургічне видалення щелепної пухлини з використанням ефіру.

Сучасні методи знеболювання набагато ефективніші за ті, які застосовували на зорі прогресивної хірургії. Лише один укол найтоншою, немов волосинка, голкою – і проводити будь-які маніпуляції в порожнині рота вже не боляче. До слова, стоматологія широко використовує місцеву анестезію і на стадії лікування зубів. Різноманітність інноваційних медичних препаратів дає змогу підібрати наркоз індивідуально. Виявляється, почуватися комфортно можна навіть у стоматолога в кріслі!

Утім, існують обмеження і навіть протипоказання до видалення зубів:

 • під час вагітності в II триместрі;
 • системна патологія крові або органів кровотворної системи;
 • туберкульоз;
 • онкологія;
 • ураження ендокринної системи;
 • гіпертонічний криз, інсульт, інфаркт;
 • вірусні, гострі інфекційні захворювання в активній стадії;
 • гінгівіт, виразкові утворення при стоматиті;
 • гострі мозкові порушення – епілепсія, менінгіт, енцефаліт;
 • психози, ураження ЦНС.

Як бачимо, більшість табу мають тимчасовий характер. У разі присутності одного з протипоказань, пацієнту з гострим болем купірують больові відчуття. Якщо ж потрібно терміново видалити запалений, небезпечний зуб, що провокує нагноєння щелепи – після консультації у профільних фахівців це можуть зробити.

Як це відбувається: запитаємо в хірурга

Будь-яке інвазивне втручання потребує ретельної підготовки та діагностики. Завдання лікаря – максимально точно визначити причини, що змусили пацієнта прийти в його кабінет, знайти найефективніші шляхи розв’язання стоматологічної проблеми, водночас руйнування тканин і самої кістки звести до можливого мінімуму. Звісно ж – не піддавши пацієнта додатковому дискомфорту і болю.

Вибирається певна діагностична методика, що дає змогу провести ретельне обстеження порожнини рота. За підсумками діагностики, фахівець визначає можливості терапії, доцільність реставрації (якщо йдеться про лікування ретинованого, недозрілого зубчика у підлітка). Видалення лікар призначає, якщо терапевтичні методи неможливі – або малоефективні, і в найближчій перспективі хворого знову доведеться рятувати.

Видалення зуба, навіть якщо це хиткий кістковий наріст, відбувається з мінімальними відчуттями дискомфорту для пацієнта. Обов’язковим у більшості випадків є застосування знеболювання. Анестезіологічні препарати використовують сучасні, безпечні, що не викликають складних побічних ефектів.

Як правило, у переліку послуг – кілька видів анестезії:

 • седація (її ще називають медикаментозним сном). Знеболювання, показане за вираженої дентофобії. Часто використовується під час лікування/видалення зубчиків у діток. Метод ефективний тим, що дає змогу пацієнтові повністю позбутися нервового напруження – і ліквідувати страх відвідування стоматкабінету в майбутньому;
 • комп’ютерна анестезія або наркоз одного зуба. Процедура, схвалена ААС. Для знеболювання застосовується спеціальний прилад, керований комп’ютером. Неприємні відчуття не виникають навіть у момент уколу: введенні в ясна знеболювального препарату. Повна відсутність болю під час первинного тактильного контакту з подальшим онімінням усього ряду зубів – незаперечні переваги комп’ютерної анестезії;
 • аплікаційний місцевий наркоз не передбачає уколу. Знеболювання поверхневе нетравматичне, проводиться шляхом нанесення спрею або спеціального гелю. Підходить для видалення зубчика зверху (за нескладного випадку) або знизу. Частіше практикується в дитячій стоматології. Щоб безболісне видалення зубів було ще й приємним, виробники анестетиків для аплікаційного наркозу випускають препарати з різними смаками: ягідні, фруктові, кока-кола, ментол. Сучасне рішення при знятті каменю фронтальних зубів, допомагає зняти біль при введенні уколу;
 • інфільтраційне знеболювання – найпоширеніша стоматологічна методика. Вводиться анестетик через укол локально в слизову оболонку, внутрішньокістково або в окістя. Якщо це лікування складного дистопованого, зруйнованого, запаленого кісткового наросту з гнійним мішком – робиться багаторазова інфільтраційна або провідникова анестезія з попереднім застосуванням аплікаційного або комп’ютерного наркозу.

Принцип дії будь-якого знеболювального спрямований на блокування не болю, а нервового імпульсу, який передає відповідний сигнал у мозок. Через якийсь час ліки розщеплюються і поступово виводяться з організму, нерв же повністю відновлює свою функціональність.

Без болю, якісно і навіть у вихідний

Сучасна стоматологічна клініка забезпечує повний спектр послуг, пов’язаних з якісним, безболісним і безпечним хірургічним лікуванням навіть найскладніших медичних випадків. Атравматичне видалення практично повністю зруйнованого різця, складне вилучення фрагментів старого кореня, виїмка кутнього зуба, розміщеного практично наприкінці ряду, – все це можливо в приватній клініці навіть у неділю, на “швидкій допомозі”, коли попередній запис недоцільний.

Краще один раз розібратися і зрозуміти, ніж сто разів слухати чужі розповіді, підкріплені тільки емоціями. Як же відбувається класичне видалення зубів в умовах сучасної стоматклініки? І скільки коштує подібна процедура?

Використовувані способи:

 • звичайний або простий (видалення рухомого, зламаного, депульпованого, мертвого зуба із застосуванням звичайного стоматологічного інструментарію);
 • атиповий або хірургічний (оперативне втручання в разі періодонтиту, при вилученні осколків, при видаленні зарослого яснами зуба, двох або трьох зубів, розташованих поруч, коли потрібно розсікати ясна і окістя, а за підсумками маніпуляції накладати шви).

Спосіб видалення п’ятірки, одиниці, трійки, різця визначається хірургом у кожному випадку індивідуально. Серед переваг хірургічного лікування саме в нашій клініці слід виділити такі моменти:

 • сучасна техніка, інноваційні методи хірургії;
 • усі етапи обстеження, повний спектр діагностичних процедур, спрямованих на визначення ступеня ураження/руйнування зуба та вибору шляхів його ефективного лікування;
 • хірургічна стоматологія для дорослих і дітей (зокрема, очні, молочні, корінні зуби, з нервом, мертві, без стінок);
 • максимально коректне видалення восьмого, п’ятого, шостого або будь-якого іншого зуба, зокрема, екстрено;
 • спектр хірургічних послуг для протезування і подальшого обслуговування (видалення штифтового зуба);
 • видалення повне і неповне (якщо ризику виникнення інфекції немає, частину кореня можна залишити в кістці – для штифта);
 • лояльна вартість видалення зуба, доступні ціни на анестезію та діагностику.

У клініці Bezpaliuk діє попередній запис до лікаря. Ціна процедури залежить від її складності та вартості використаних матеріалів.

У пацієнтів є також можливість недорого запломбувати зуб. Більше інформації про послуги клініки – на офіційному сайті.

Відгуки
Віктор Ващенко

Я відвідав клініку “Безпалюк” для ортопедичного лікування, де мені ставили коронку. Все пройшло чудово, і я залишився дуже задоволений результатом. Персонал клініки був дуже професійним та доброзичливим. Цілковито задоволений результатом та обслуговуванням!

Андрій

Приємно вразили персонал та лікарі клініки, дуже якісна робота.

Вікторія Миргородська

Дякую) Обслуговування в цій клініці на вищому рівні) Лікуємося завжди тільки тут всією сімʼєю) Всім рекомендую)

Ольга

Високий професіоналізм та доброзичливість персоналу. Враховуючи фірмовий комплексний підхід до вирішення проблем ротової порожнини, я відвідую цю клініку вже більше 2 років і за цей час не було жодного сумніву, що я прийняла правильне рішення у виборі клініки! Сервіс найвищого рівня! Дуже рекомендую!!!

Максим Білецький

Це професійна клініка, у якій не тільки лікують уже виявлену за симптомами хворобу, а й намагаються попередити потенціальні хвороби. Тим самим економляться мої кошти, бо ж попередити набагато дешевше. Склалося так, що це третя в моєму житті клініка, у якій моя родина проходить довгострокове обслуговування. Не скажу, що попередні були погані, але все ж BEZPALIUK (Dental Clinic) на порядок перевершує їх, у першу чергу за рахунок викорастання найбільш сучасних та передових методів лікування та стоматологічного обладнання. На достойній висоті й професійний рівень лікарів.

Natasha N

Чудова клініка, привітний персонал. Зверталась в Bezpaliuk dental з метою лікування карієсу. Лікар Віола Валеріївна професійно та якісно надала допомогу. Однозначно рекомендую. Стерильність, безпека та професіоналізм закріпляється високим рівнем надання сервісу! П’ять зірок!!!!

Максим Соколов

Для мене важливо відчувати себе спокійно і зручно в будь якій клініці, і ця стоматологія дійсно забезпечує це відчуття. Персонал завжди привітний та уважний, а мої зуби отримали найкращий догляд завдяки їхнім професійним фахівцям. Це місце, де я можу відчувати себе в комфорті та приходжу на записи з посмішкою!

Олександра Іваненко

Чудові враження від першого до останнього візиту! Клініка вразила мене своєю атмосферою спокою та комфорту. Лікарі дуже привітні та професійні. Вони ретельно розповіли мені про кожен етап лікування, проконсультували з усіх питань та супроводжували на всіх етапах лікування

Анастасія Петренко

Ця стоматологічна клініка – справжня знахідка! Мої відвідування завжди проходять без зайвого стресу, завдяки приємному персоналу та кваліфікованим лікарям. Вони використовують сучасні технології, що зробило моє лікування комфортним та безболісним. Рекомендую від усієї душі!

Артем Лисенко

Вражаючий досвід! Відвідавши цю стоматологію, я залишився враженим як якістю обслуговування, так і дружнім персоналом. Сучасне обладнання, професіонали своєї справи, створюють прекрасне враження. Всі мої занепокоєння були враховані, і я відчув себе у відмінних руках.

Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!