• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Про клініку

У центрі Києва розташувалися безліч офісів і основна частина жителів міста працює саме в центральних районах столиці.

Стоматологія на Жилянській запрошує Вас на консультацію висококваліфікованих фахівців. У нашій клініці працюють тільки найкращі лікарі.

Зараз можна побачити багато стоматологічних клінік і центрів, які розміщені по всьому місту. У кожній клініці є запис – це говорить про те, що люди почали звертати увагу на своє здоров’я. Відвідування стоматолога є обов’язковим для кожної людини. Профілактичні огляди допоможуть виявити проблему і усунути її, як можна швидше.

Стоматологія – це місце, де Ваша посмішка стає ідеально красивою. Найкращі стоматологічні клініки знаходяться в центрі міста. До них можна зручно і швидко дістатися на власному автомобілі і на громадському транспорті. Таке розташування стоматології дозволяє відвідувати лікаря в зручний час, можна навіть встигнути в обідню перерву поставити пломбу. Вулиця Жилянська розташувалася в центрі Києва, саме тут, в комплексі «Аурум», знаходиться одна з найкращих стоматологічних клінік. Найкращі стоматологи працюють в цьому місці.

 

Лікування зубів без болю

Стоматологія без болю вже нікого не дивує. Сучасне обладнання дозволяє проводити лікування безболісно і дуже швидко. У стоматології Ви можете отримати наступні послуги: лікування зубів, протезування, хірургія, виправлення прикусу, імплантація, естетична стоматологія, гігієна і профілактика.

Дорослі і діти постійно звертаються за допомогою і наші стоматологи знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Величезний досвід наших кваліфікований фахівців дасть Вам можливість отримати якісне лікування. Останнім часом естетична стоматологія стала дуже популярною. Для людей важливі не тільки здоров’я зубів, а й їх зовнішній вигляд. Дуже часто незначні дефекти посмішки роблять людину невпевненим і замкнутим. На даним момент можна відновити анатомічну будову зубів, повернути природний колір емалі і при бажанні зробити посмішку білосніжною.

Наші документи:

Безпалюк Юрій Леонідович
Директор клініки та лікар ортопед
Безпалюк Юрій Леонідович
Безпалюк Світлана Миколаївна
Головний лікар та лікар терапевт
Безпалюк Світлана Миколаївна

Наші працівники

Ан Анна Юріївна
Лікар хірург
Ан Анна Юріївна
Костюк Крістіна Андріївна
Лікар терапевт
Костюк Крістіна Андріївна
Кравчук Олександр Михайлович
Лікар ортопед
Халафян Віола Валеріївна
Лікар терапевт
Левадна Любов Іванівна
Лікар ортодонт
Єремєєва Катерина Миколаївна
Пародонтолог
Курильченко Ольга
Медичний куратор
Олійник Анастасія
Асистент стоматолога
Хайтулов Андрій
Асистент стоматолога
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!