• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Бюгельне протезування зубів

Бюгельне протезування – один з ефективних способів, як відновити зубний ряд. Показання до застосування – неможливість імплантувати в ротову порожнину імпланти, а також наявність хоча б кількох уцілілих зубів. Якісно проведена ортопедія забезпечить гарну посмішку, відсутність дискомфорту під час розмови і вживання їжі.

Бюгельне протезування в Києві пропонує наша стоматологія Безпалюк. У нас ви можете попередньо отримати детальну консультацію, дізнатися, скільки коштує процедура і отримати відповіді на інші запитання, а також пройти курс відновлення рівного красивого ряду зубів.

Зубні протези бюгельні: етапи та методи встановлення

Цей тип протезів являє собою знімні конструкції дугоподібних форм. Вони мають металевий каркас, на який встановлюється основа з акрилу зі штучними зубами. Система виходить досить легкою, тонкою і комфортною в носінні. Піддатливість матеріалів обробці дає змогу створювати різні індивідуальні моделі, за допомогою яких можна відновити повністю або фрагментально ряд нижньої щелепи або верхньої щелепи.

Процес проходить поетапно. Спочатку пацієнт приходить на попередню консультацію, під час якої лікар проведе огляд, визначить, яка методика буде найприйнятнішою, можливо порекомендує частковий знімний варіант або незнімні конструкції. Далі йдуть такі стандартні процедури:

  • зняття зліпка;
  • процес створення основи;
  • сканування основи спеціальною комп’ютерною програмою;
  • вибір певної технології виготовлення;
  • конструювання остаточного варіанту ряду зубів.
Кравчук Олександр Михайлович
Лікар ортопед
Кравчук Олександр Михайлович

Ціни:

Послуга Вартість, грн
Бюгельний протез на атачментах від 23000
Бюгельний протез на кламерах від 15500

Серед технологічних різновидів розрізняють: спаяний, цілісний, фрезерований, виготовлений лазерним способом із металевих фрагментів. Конструкції можуть бути зафіксовані різними способами, залежно від конкретної ситуації. Одним із видів є кріплення на кламерах. Конструкції з кламерною фіксацією кріпляться на зуби, що залишилися, за допомогою скоб. Також установка може проводитися за допомогою опорно утримуючих систем, конструкцій з атачменами замками. Замкові кріплення забезпечують точну посадку, гарне прилягання.

Вартість ортопедичного лікування формується в процесі огляду, вибору оптимального способу відновлення рядів, матеріалів, ступеня складності процедури і деяких інших чинників. З попереднім прайсом ви можете ознайомитися на нашому сайті Bezpaliuk. Ми пропонуємо доступні ціни, які при цьому будуть повністю виправдані вкладенням у здоров’я і красу посмішки.

Відгуки
Віктор Ващенко

Я відвідав клініку “Безпалюк” для ортопедичного лікування, де мені ставили коронку. Все пройшло чудово, і я залишився дуже задоволений результатом. Персонал клініки був дуже професійним та доброзичливим. Цілковито задоволений результатом та обслуговуванням!

Андрій

Приємно вразили персонал та лікарі клініки, дуже якісна робота.

Вікторія Миргородська

Дякую) Обслуговування в цій клініці на вищому рівні) Лікуємося завжди тільки тут всією сімʼєю) Всім рекомендую)

Ольга

Високий професіоналізм та доброзичливість персоналу. Враховуючи фірмовий комплексний підхід до вирішення проблем ротової порожнини, я відвідую цю клініку вже більше 2 років і за цей час не було жодного сумніву, що я прийняла правильне рішення у виборі клініки! Сервіс найвищого рівня! Дуже рекомендую!!!

Максим Білецький

Це професійна клініка, у якій не тільки лікують уже виявлену за симптомами хворобу, а й намагаються попередити потенціальні хвороби. Тим самим економляться мої кошти, бо ж попередити набагато дешевше. Склалося так, що це третя в моєму житті клініка, у якій моя родина проходить довгострокове обслуговування. Не скажу, що попередні були погані, але все ж BEZPALIUK (Dental Clinic) на порядок перевершує їх, у першу чергу за рахунок викорастання найбільш сучасних та передових методів лікування та стоматологічного обладнання. На достойній висоті й професійний рівень лікарів.

Natasha N

Чудова клініка, привітний персонал. Зверталась в Bezpaliuk dental з метою лікування карієсу. Лікар Віола Валеріївна професійно та якісно надала допомогу. Однозначно рекомендую. Стерильність, безпека та професіоналізм закріпляється високим рівнем надання сервісу! П’ять зірок!!!!

Максим Соколов

Для мене важливо відчувати себе спокійно і зручно в будь якій клініці, і ця стоматологія дійсно забезпечує це відчуття. Персонал завжди привітний та уважний, а мої зуби отримали найкращий догляд завдяки їхнім професійним фахівцям. Це місце, де я можу відчувати себе в комфорті та приходжу на записи з посмішкою!

Олександра Іваненко

Чудові враження від першого до останнього візиту! Клініка вразила мене своєю атмосферою спокою та комфорту. Лікарі дуже привітні та професійні. Вони ретельно розповіли мені про кожен етап лікування, проконсультували з усіх питань та супроводжували на всіх етапах лікування

Анастасія Петренко

Ця стоматологічна клініка – справжня знахідка! Мої відвідування завжди проходять без зайвого стресу, завдяки приємному персоналу та кваліфікованим лікарям. Вони використовують сучасні технології, що зробило моє лікування комфортним та безболісним. Рекомендую від усієї душі!

Артем Лисенко

Вражаючий досвід! Відвідавши цю стоматологію, я залишився враженим як якістю обслуговування, так і дружнім персоналом. Сучасне обладнання, професіонали своєї справи, створюють прекрасне враження. Всі мої занепокоєння були враховані, і я відчув себе у відмінних руках.

Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!