• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Пломбування зубів

Якісне пломбування сьогодні – здорова посмішка завтра

У стоматологічній практиці передбачена величезна кількість процедур, націлених на поліпшення стану зубів і ротової порожнини загалом. Пломбування поверхні зуба точно знайоме будь-якому лікарю-стоматологу, причому кожен фахівець бере до уваги загальноприйняті етапи проведення роботи. Стоматологія Безпалюк, яка знаходиться в Голосіївському районі Києва (станція метро Вокзальна) надає своїм клієнтам широкий спектр послуг цього виду, враховуючи всі побажання і формуючи рекомендації на підставі обстеження ротової порожнини. За бажання, за один день ви можете вирішити відразу кілька проблем, встановлюючи як нову пломбу, так і замінивши стару, використавши пломбування зубів. Ціна і якість послуг, що надаються, дають змогу скористатися допомогою кваліфікованих стоматологів усім охочим. 

Чому важливо своєчасно провести зубне пломбування?

Пломбування зуба – процедура в поліклініці або в приватній клініці, спрямована на відновлення пошкодженої зубної тканини після карієсу або механічного впливу. Нерідко людина помічає необхідність у допомозі стоматолога тільки після появи больового симптому, але краще проводити регулярні профілактичні огляди і своєчасно визначити проблему. Так, вам точно доведеться звернутися до фахівця з пломбування, якщо є такі показання:

  1. Для відновлення структури зуба. За допомогою пломби стоматолог відновлює пошкоджену частину зуба і допомагає запобігти подальшому руйнуванню.
  2. Попередження болю і дискомфорту. Пошкоджений зуб може спричиняти біль і дискомфорт, особливо під час вживання їжі, тож для збереження нормальних жувальних функцій потрібно унеможливити будь-які з них. Це стосується і тих випадків, коли уражений зуб лише зрідка реагує на їжу і пиття певної температури. Надалі проблема лише посилиться. 
  3. Косметичні цілі. Новітні стоматологічні матеріали та нові технології дають можливість створювати пломби, які відповідають природному кольору і текстурі зуба, що сприяє поліпшенню зовнішнього вигляду посмішки. Таке пломбування можна застосовувати в разі часткового або повного ушкодження передніх різців або іклів, які добре видно під час розмови або навіть легкої посмішки. 
  4. Запобігання поширенню інфекції. Пошкоджена зубна тканина часто стає порталом для бактерій, що може призвести до інфекції у всій ротовій порожнині. Пломба закриє доступ для бактерій і запобіжить подальшому розвитку інфекційного процесу.
  5. Довготривале рішення. Чи виберете ви дорогу або поставите простішу пломбу, у будь-якому разі правильно виконане пломбування допомагає вирішити проблему пошкодженого зуба на довгі роки.
Халафян Віола Валеріївна
Лікар терапевт
Халафян Віола Валеріївна

Ціна:

Послуга Вартість, грн
Пломбування зуба 2300 – 5100

 

Поставити пломбу в Києві або в іншому місті країни досить просто, але якщо для вас важлива прийнятна вартість пломбування зуба за високої якості виконання роботи – стоматологія на вулиці Жилянська 82/20б стане ідеальним рішенням. 

Переваги співпраці з нашою клінікою

Численні позитивні відгуки клієнтів – найкраща гарантія якості на будь-які види стоматологічних послуг і у нас їх достатньо. Звернувшись до наших фахівців можна розраховувати на якісне відновлення молочного зуба, складне пломбування корінного зуба, зокрема й в особливих випадках (наприклад, при вагітності). 

Досвідчені стоматологи знаходять індивідуальний підхід до кожного клієнта, тому медцентр дуже цінується батьками маленьких дітей. Безболісне відновлення зуба і будь-який інший лікувальний процес, незалежно від стадії руйнування поверхні, завжди виконуються із застосуванням новітнього обладнання та передових методик. І без того ефективне пломбування стає ще краще і сучасніше, що напевно сподобається і вам.

Кваліфіковані стоматологи клініки Bezpaliuk дотримуються всіх правил ведення лікувальної діяльності та мають ліцензію на роботу, що тільки підтверджує високий статус клініки. Використовувані в роботі методи відповідають передовому досвіду світової стоматології, що значною мірою пояснює високу результативність діяльності.

Починаючи від профілактичного огляду ротової порожнини і закінчуючи проведенням складних хірургічних маніпуляцій, тут ви точно знайдете рішення будь-якої стоматологічної проблеми. Безболісне встановлення якісної пломби на зуб або видалення зруйнованого екземпляра тепер не проблема, а середня вартість послуг у платній клініці такого високого рівня тільки підтверджує правильність вашого вибору. Подбайте про себе сьогодні і ви отримаєте здорову посмішку на довгі роки.

Відгуки
Віктор Ващенко

Я відвідав клініку “Безпалюк” для ортопедичного лікування, де мені ставили коронку. Все пройшло чудово, і я залишився дуже задоволений результатом. Персонал клініки був дуже професійним та доброзичливим. Цілковито задоволений результатом та обслуговуванням!

Андрій

Приємно вразили персонал та лікарі клініки, дуже якісна робота.

Вікторія Миргородська

Дякую) Обслуговування в цій клініці на вищому рівні) Лікуємося завжди тільки тут всією сімʼєю) Всім рекомендую)

Ольга

Високий професіоналізм та доброзичливість персоналу. Враховуючи фірмовий комплексний підхід до вирішення проблем ротової порожнини, я відвідую цю клініку вже більше 2 років і за цей час не було жодного сумніву, що я прийняла правильне рішення у виборі клініки! Сервіс найвищого рівня! Дуже рекомендую!!!

Максим Білецький

Це професійна клініка, у якій не тільки лікують уже виявлену за симптомами хворобу, а й намагаються попередити потенціальні хвороби. Тим самим економляться мої кошти, бо ж попередити набагато дешевше. Склалося так, що це третя в моєму житті клініка, у якій моя родина проходить довгострокове обслуговування. Не скажу, що попередні були погані, але все ж BEZPALIUK (Dental Clinic) на порядок перевершує їх, у першу чергу за рахунок викорастання найбільш сучасних та передових методів лікування та стоматологічного обладнання. На достойній висоті й професійний рівень лікарів.

Natasha N

Чудова клініка, привітний персонал. Зверталась в Bezpaliuk dental з метою лікування карієсу. Лікар Віола Валеріївна професійно та якісно надала допомогу. Однозначно рекомендую. Стерильність, безпека та професіоналізм закріпляється високим рівнем надання сервісу! П’ять зірок!!!!

Максим Соколов

Для мене важливо відчувати себе спокійно і зручно в будь якій клініці, і ця стоматологія дійсно забезпечує це відчуття. Персонал завжди привітний та уважний, а мої зуби отримали найкращий догляд завдяки їхнім професійним фахівцям. Це місце, де я можу відчувати себе в комфорті та приходжу на записи з посмішкою!

Олександра Іваненко

Чудові враження від першого до останнього візиту! Клініка вразила мене своєю атмосферою спокою та комфорту. Лікарі дуже привітні та професійні. Вони ретельно розповіли мені про кожен етап лікування, проконсультували з усіх питань та супроводжували на всіх етапах лікування

Анастасія Петренко

Ця стоматологічна клініка – справжня знахідка! Мої відвідування завжди проходять без зайвого стресу, завдяки приємному персоналу та кваліфікованим лікарям. Вони використовують сучасні технології, що зробило моє лікування комфортним та безболісним. Рекомендую від усієї душі!

Артем Лисенко

Вражаючий досвід! Відвідавши цю стоматологію, я залишився враженим як якістю обслуговування, так і дружнім персоналом. Сучасне обладнання, професіонали своєї справи, створюють прекрасне враження. Всі мої занепокоєння були враховані, і я відчув себе у відмінних руках.

Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!