• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Безпалюк Юрій Леонідович

Директор клініки та лікар ортопед

Лікар Юрій Леонідович – досвідчений стоматолог-ортопед- гнатолог з більш ніж 20-річним стажем роботи, який займається протезуванням зубів, а саме: коронками, протезами та вінірами. Також, він є лікарем-гнатологом і навчався у Віденській школі гнатології. Крім цього, він спеціалізується на технічній (лабораторній) ланці виготовлення ортопедичних конструкцій, що дозволяє йому розуміти процес виготовлення протезів та коронок і забезпечує високу якість виготовлення таких конструкцій.
Лікар-ортопед приділяє особливу увагу естетиці та зручності зубів для пацієнта, що дозволяє йому створювати протези, коронки та вініри, які максимально точно відтворюють форму та колір природних зубів, що забезпечує природний вигляд та комфорт під час носіння.
Юрій Леонідович також займається лікуванням суглобів щелепи, що дозволяє йому вирішувати проблеми з прикусом та рухливістю щелепи.
Він завжди працює з увагою до деталей, дотримується всіх професійних стандартів та забезпечує високу якість ортопедичного лікування. Юрій Леонідович завжди готовий допомогти своїм пацієнтам та забезпечити їхнє задоволення від відвідування стоматолога.

Фото робіт:

Сертифікати:

Відгуки:

Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!