• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Запитання та відповіді

Чому такі ціни?

Перш за все, наша стоматологічна клініка використовує тільки сучасне обладнання та матеріали найвищої якості, що дозволяє забезпечити найкращі результати лікування для наших пацієнтів.

Друге, наші лікарі – це висококваліфіковані фахівці, які постійно підвищують свій рівень професіоналізму та володіють сучасними методиками лікування, що забезпечує максимальну ефективність та безпеку процедур.

Третє, ми пильно слідкуємо за стерильністю всіх інструментів та приладів, що використовуються під час лікування. Та ставимо перед собою завдання забезпечити пацієнтам максимальний комфорт та безболісність під час проведення будь-яких процедур, що вимагає використання додаткових ресурсів та технологій, що впливає на кінцеву ціну послуг.

Різниця між композитними та керамічними вінірами?

Композитні вініри, які також називають художньою реставрацією зубів, відрізняються від керамічних. Композитні вініри можна встановити під час одного-двох візитів до стоматолога. Виготовлення керамічних вінірівзаймає більше часу, а також вони виготовляються в лабораторних умовах. У лабораторії щелепу вивчають на моделі пацієнта. Далі створюють керамічну модель.

Хоча обидва види вінірів здатні коригувати форму та колір зубів, композитні вініри при якісній та грамотній роботі служать довго та надійно, проте керамічні вініри мають деякі переваги, включаючи більшу міцність та довготривалість, і цінова політика на них теж різна.

Чи можна обслуговувати брекети у Вашій клініці, якщо встановлювали їх в іншій?

Не рекомендується змінювати лікаря-ортодонта під час лікування брекет-системою. Проте, якщо не має змоги звернутися до лікаря, що встановлював брекети, ми будемо раді бачити Вас у нашій клініці!

Чи надаєте Ви гарантію на лікування?

Ми впевнені в роботі нашої команди, тому гарантуємо нашим пацієнтам якісне лікування. Саме тому надаємо гарантію при дотриманні правил, а саме відвідування лікаря кожні 6 місяців для проведення професійної гігієни та здорового і належного використання вінірів, реставрацій та імплантів. Термін гарантії:

  • 25 років на вініри;
  • 15 років на зубні імпланти;
  • 5 років на реставраціі та пломби.
Чи обов'язково видаляти зуби мудрості перед встановленням брекет-системи?

Так, зазвичай рекомендується видаляти зуби мудрості перед встановленням брекет-системи. Зуби мудрості можуть змінити або порушити положення інших зубів у ротовій порожнині, що може призвести до збільшення проблем з прикусом та потреби в подальшому лікуванні. Крім того, у деяких випадках зуби мудрості можуть бути перешкодою для встановлення брекетів або інших ортодонтичних конструкцій, що необхідні для лікування дефектів прикусу.

Якщо ви не знайшли відповіді на своє питання, напишіть нам.
Ми з радістю вам відповімо.
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!