• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Професійний догляд

Професійне чищення зубів – невід’ємна складова здорової та красивої посмішки.
Лікарі «BEZPALIUK dental clinic» використовують найсучасніші пристрої та технології для досягнення ідеального результату.

  1. PROPHYflex 3 (Німеччина) – повітряно – абразивний апарат, ефективний навіть при пігментованому нальоті. Використовується разом з порошком у вигляді гранул карбонату кальцію Kavo PROPHYpearls, які під тиском повітря та води перекочуються по поверхні зубів та видаляють наліт, при цьому не пошкоджуючи структуру емалі. Дітям до 12 років та за наявності дентальних імплантатів ми використовуємо Гліцин KAVO PROPHYflex Perio – гранули теж мають сферичну форму, однак менші за діаметром та здатні розчинятися під дією води, саме тому є більш щадними, однак не менш ефективними. Окрім того, використання під’ясеневої насадки дозволяє очистити навіть найнедоступніші ділянки.
  2. Ультразвуковий скалер NEWTRON® P5 XS BLED використовується для видалення зубного каменю (твердий зубний наліт). Повний контроль за вібраціями забезпечує точне та ніжне лікування. Спеціальна якість сталі та повне керування тиску води гарантує збереження структури емалі та безпеку для оточуючих тканин. Лікування проводиться за допомогою технології B.LED, яка одночасно виявляє і видаляє зубний наліт. Замість води, можливе подання лікарських розчинів, що є ефективним за наявності хвороб ясен.
  3. Кюрети Грейсі (Gracey) – є специфічними для певної сторони конкретного зуба, а саме тому і ефективними. Застосовуються для одночасного видалення під’ясеневих зубних відкладень та патологічно зміненої грануляційної тканини, що підвищує надійність результатів лікування.

Лікарі «BEZPALIUK dental clinic» впевнені, що гарантія здорової посмішки – професійне чищення зубів та якісна гігієна ротової порожнини.

Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!