• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Лазерне відбілювання зубів Beyond

Лазерне відбілювання зубів beyond – відома стоматологічна процедура, спрямована на відновлення їх природного кольору, втраченого під дією різних факторів. Стоматологічна клініка «Безпалюк» – це відбілювання, виконане стоматологами-гігієністами з використанням лазерного обладнання та професійного гелю на основі перекису водню.

Механізм відбілювання

Активований лазером гель вивільняє молекули кисню, які проходять крізь емаль і досягають пігментованих ділянок внутрішньої частини зуба, руйнуючи жовті  плями за допомогою окислювально-відновної реакції, внаслідок чого зуби стають білими та блискучими.

Зверніть увагу, що роботу з відбілювання виконує гель. Лазер – прилад, що лише запускає хімічну реакцію. Тому професійне відбілювання зубів бейонд, виконане апаратом, завжди буде ефективніше ніж усі народні способи відбілювання.

Показання до процедури

Лікування може виконуватися для повнолітніх пацієнтів, у яких:

  • немає карієсу чи він пролікований;
  • нормальна чутливість зубів;
  • відсутні патології, пов’язані з ротовою порожниною.

Тобто людина, яка прийшла до стоматології відбілювати зуби, повинна мати здорову ротову порожнину. Якщо є проблеми, то клініка Bezpaliuk (Київ) готова запропонувати найкраще лікування зубів за доступною вартістю.

Процедура відбілювання не діє на поверхні, вкриті зубним каменем. Тому попереднім завданням стоматолога та пацієнта буде сеанс гігієни ротової порожнини, що включає видалення зубного нальоту. Також відбілювання не діє на протези, вініри, інші матеріали для реставрації зубів.

Кравчук Тетяна Олександрівна
Лікар терапевт
Кравчук Тетяна Олександрівна

Ціни:

Послуга Вартість, грн
Відбілювання зубів Beyond 8000 – 11300

 

 

 

Типи лазерів

Стоматологія застосовує три типи лазерних ламп:

  • діодні – найчастіше використовувані;
  • аргонові;
  • CO2-лазер.

Одна система відрізняється від іншої робочою температурою, але для пацієнта, що сидить у кріслі у лікаря, ця різниця фізично непомітна. Однак ціна процедури у стоматологічних клініках залежить від вартості обладнання.

Дії пацієнта після лікування

Холодне відбілювання зубів тимчасово підвищує їх чутливість. Пацієнт може відчувати легке печіння. Воно проходить поступово протягом дня.

Також протягом 4-5 днів після процедури лікар рекомендує уникати напоїв зі штучними барвниками. Це чорний чай, червоне вино, кава, коріння солодки. Курцям радять утриматися від куріння протягом тижня після лікування.

Термін дії

Процедура займає 15-40 хвилин, залежно від того, як інтенсивно пацієнт планує відбілити зуби.

Що ж до тривалості ефекту, то холодне світлове відбілювання «тримається» до 12 місяців, а гаряче – до 2 років. Але це середні показники. Для конкретної людини вони змінюються залежно від:

  1. Особистих звичок. У курців зуби жовтіють швидше.
  2. Віку.
  3. Початкового (природного) відтінку емалі.
  4. Походження плям.

Скільки коштує відбілити зуби

У стоматологічній клініці «Безпалюк» вартість лікування залежить від тривалості процедури (кількість сеансів нанесення гелю) та бажаної інтенсивності відбілювання. У середньому вартість послуги коштує від 8000 грн. Плануючи візит до стоматолога, рекомендуємо також враховувати, що вам можуть знадобитися інші послуги, такі як зняття зубного каменю або лікування карієсу.

Відгуки
Віктор Ващенко

Я відвідав клініку “Безпалюк” для ортопедичного лікування, де мені ставили коронку. Все пройшло чудово, і я залишився дуже задоволений результатом. Персонал клініки був дуже професійним та доброзичливим. Цілковито задоволений результатом та обслуговуванням!

Андрій

Приємно вразили персонал та лікарі клініки, дуже якісна робота.

Вікторія Миргородська

Дякую) Обслуговування в цій клініці на вищому рівні) Лікуємося завжди тільки тут всією сімʼєю) Всім рекомендую)

Ольга

Високий професіоналізм та доброзичливість персоналу. Враховуючи фірмовий комплексний підхід до вирішення проблем ротової порожнини, я відвідую цю клініку вже більше 2 років і за цей час не було жодного сумніву, що я прийняла правильне рішення у виборі клініки! Сервіс найвищого рівня! Дуже рекомендую!!!

Максим Білецький

Це професійна клініка, у якій не тільки лікують уже виявлену за симптомами хворобу, а й намагаються попередити потенціальні хвороби. Тим самим економляться мої кошти, бо ж попередити набагато дешевше. Склалося так, що це третя в моєму житті клініка, у якій моя родина проходить довгострокове обслуговування. Не скажу, що попередні були погані, але все ж BEZPALIUK (Dental Clinic) на порядок перевершує їх, у першу чергу за рахунок викорастання найбільш сучасних та передових методів лікування та стоматологічного обладнання. На достойній висоті й професійний рівень лікарів.

Natasha N

Чудова клініка, привітний персонал. Зверталась в Bezpaliuk dental з метою лікування карієсу. Лікар Віола Валеріївна професійно та якісно надала допомогу. Однозначно рекомендую. Стерильність, безпека та професіоналізм закріпляється високим рівнем надання сервісу! П’ять зірок!!!!

Максим Соколов

Для мене важливо відчувати себе спокійно і зручно в будь якій клініці, і ця стоматологія дійсно забезпечує це відчуття. Персонал завжди привітний та уважний, а мої зуби отримали найкращий догляд завдяки їхнім професійним фахівцям. Це місце, де я можу відчувати себе в комфорті та приходжу на записи з посмішкою!

Олександра Іваненко

Чудові враження від першого до останнього візиту! Клініка вразила мене своєю атмосферою спокою та комфорту. Лікарі дуже привітні та професійні. Вони ретельно розповіли мені про кожен етап лікування, проконсультували з усіх питань та супроводжували на всіх етапах лікування

Анастасія Петренко

Ця стоматологічна клініка – справжня знахідка! Мої відвідування завжди проходять без зайвого стресу, завдяки приємному персоналу та кваліфікованим лікарям. Вони використовують сучасні технології, що зробило моє лікування комфортним та безболісним. Рекомендую від усієї душі!

Артем Лисенко

Вражаючий досвід! Відвідавши цю стоматологію, я залишився враженим як якістю обслуговування, так і дружнім персоналом. Сучасне обладнання, професіонали своєї справи, створюють прекрасне враження. Всі мої занепокоєння були враховані, і я відчув себе у відмінних руках.

Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!