• Стоматологічний центр << BEZPALIUK DENTAL CLINIC >>
Bezpaliuk Dental Clinic Київ, вул. Жилянська 82/20б
Bezpaliuk Dental Clinic

Професійне чищення зубів

Професійне чищення зубів – це корисна послуга, яка проводиться у стоматології з метою видалення твердого нальоту на зубах. Стоматологічна клініка «Безпалюк» рекомендує періодично проводити чистку зубів дорослим для збереження здоров’я, захисту від карієсу та від захворювань ротової порожнини. Серед яких найчастіші – це піорея та гінгівіт.

Чистка та її призначення

Синоніми чищення:

 • видалення каміння;
 • професійне (VIP) чищення.

Щоденне чищення зубів щіткою, якою б ретельною воно не було, недостатньо для 100% видалення нальоту із зубів. По суті, ефект від чищення щіткою вранці включає лише «зняття» бактерій з поверхні емалі, а також шматочків їжі, що опинилися в проміжках між зубами. Зубна щітка не очищає простір під яснами або важкодоступні ділянки за зубом мудрості.

Наліт являє собою залишки їжі, бактерії та продукти їхнього метаболізму. Те, що не видалили щіткою, мінералізується і надалі називається зубним каменем. Його видаляє лише професійний лікар.

Кравчук Тетяна Олександрівна
Лікар терапевт
Кравчук Тетяна Олександрівна

Ціни:

Послуга Вартість, грн
Чистка зубів 2500

Переваги

Стандартна процедура чищення від каменю у гігієніста в поліклініці надасть пацієнтові низку переваг.

Як результат чищення, зазначають:

 • запобігання утворенню пародонтиту, карієсу, пульпіту, гінгівіту;
 • відбілювання жовтих зубів;
 • профілактику запалення ясен;
 • зниження гіперчутливості дентину;
 • видалення темних плям на зубах;
 • усунення неприємного аромату із ротової порожнини;
 • продовження терміну служби природних зубів (не хворіють, не руйнуються та не вимагають заміни імплантами).

Чистка зубів у Києві, яка виконується в клініці у дантиста послуга безболісна і безпечна. Вона триває 10-15 хвилин. Не вимагає попередньої підготовки та не стикається з ускладненнями.

Записатися на чищення можна будь-коли. Лікар стоматологічної клініки Bezpaliuk приймає за адресою: Голосіївський район, вул. Жилянська 82/20б. До нас зручно добратися від метро Вокзальна чи площа Тараса Шевченка.

Частота чищення

Деяких пацієнтів цікавить, як часто робиться апаратне чищення. Медичний центр Bezpaliuk рекомендує робити його раз на півроку. Можна рідше, наприклад, щорічно. Все залежить від того, наскільки ретельно людина виконує рекомендації лікарів щодо гігієни. Буває, що пацієнт страждає на неправильний прикус або захворювання порожнини рота, що прискорюють мінералізацію нальоту.

Як відбувається зняття каменів

Медична методика чищення каменю включає такі етапи:

 1. Очищення видимої частини емалі від каменю та нальоту.
 2. Удосконалене чищення. Стоматолог очищає залишки каменю в підясенному просторі кюреткою (інструментом із гострим кінцем).
 3. Чистку за допомогою пасти для виведення плям.

Зверніть увагу, що видалення плям після очищення та відбілювання зубів – це різні процедури. Техніка їх виконання та використовувані матеріали різняться.

Гігієнічне чищення може включати й інші варіанти послуг:

 1. Ретельне полірування зубів.
 2. Застосування масок, що містять фтор, для зміцнення та ремінералізації зубної емалі, а також запобігання її ерозії. Фтор, що містять вказані засоби, підвищує стійкість зубів до бактеріальної атаки. Тому буде краще і корисніше, якщо профілактичне чищення зубів вдома буде виконуватися з використанням пасти з фтором, а не модного відбілюючого засобу.

Лікар у стоматологічній клініці «Безпалюк» не лише почистить вам зуби без болю, а й надасть рекомендації для правильного догляду. Індивідуальна програма враховує звички харчування, швидкість утворення зубного каменю, хворобу пацієнта та інші фактори.

Чи боляче чистити зубний камінь

Правильне професійне чищення відбувається без анестезії, якщо інше не вказано лікарем. Але сучасна стоматологія враховує, що деякі люди мають підвищену чутливість зубів. Які б методи чищення не використовувалися (повне або щадне), ці пацієнти страждають через чутливі зуби.

Більшість людей відчуває дискомфорт у перші години після процедури. Тим, хто ще чутливіший, рекомендується повідомляти про це лікаря. Щоб підготуватися та звести до мінімуму неприємні відчуття, рекомендуємо не затягувати з візитом до стоматолога довше, ніж на 12 місяців. Пам’ятайте, що важче видаляти камінь, тим більший дискомфорт.

Види чищення

За типом використовуваного інструменту розрізняють:

 • механічне;
 • ультразвукове чищення.

У першому випадку камінь розбивається за рахунок вібрації струменя води, а в другому – завдяки коливанню ультразвукових хвиль, що не сприймаються людським вухом.

Застосовувана технологія зазвичай залежить від приладів, наявних у стоматолога, але якщо їх кілька, то вибрати один з них змушують характеристики каменю (щільність, твердість). Виняток – діти. Їм не рекомендується чистити зуби за допомогою лазерного обладнання.

Скільки часу займає чищення

У часі пацієнт витратить від 30 до 60 хвилин, залежно від обсягу роботи. Якщо зубного каменю насправді багато, процедуру можна розбити на дві. Крім того, людям з чутливими зубами потрібно більше зупинок для «перепочинку». Тому для них процес видалення каменю займає більше часу.

Кому можна робити чищення

Протипоказань для процедури немає, а користь від неї велика. Чистити зубний камінь можна навіть при вагітності та дітям.

Особливо показано процедуру тим, хто:

 1. Носить вініри та незнімні протези, тому що на їх поверхні швидше осідає наліт.
 2. Забуває чистити зуби. Вагітним жінкам потрібно враховувати, що у них наліт накопичується швидше, ніж у звичайних людей. Через самопочуття та інші справи багато матусь забувають про необхідність гігієни рота. Тому в їхній графік входить візит до стоматолога щорічно.

Скільки коштує чистка зубів

Вартість чищення зубів у стоматолога для стандартної процедури складає 2-2,5 тис. грн. Фторування емалі – 1,3–1,9 тис. грн. Тобто ціни розраховуються виходячи з того, які способи чищення входять у послугу та використання яких світлодіодних лазерних систем необхідно у конкретній ситуації.

Крім того, кюретаж розглядається як особлива процедура. Це чищення підясенного простору. Якщо під час домашнього чищення ви помічаєте кров, це означає, що ясна нещільно прилягають до зуба, а під ними з’явився камінь і звичайні способи чищення недостатні. Очищення цієї зони називається також пародонтологічним чищенням. Його вартість – від 2,7 тис. грн.

Ризики: на що звертати увагу під час відвідування поліклініки

Пацієнтам важко орієнтуватися у типах устаткування. Недостатньо знати, що це «ультразвуковий апарат». Скалери різняться формами насадок. 

У старих апаратах коливання насадки викликало кругову хвилю. Якщо ви чистите зуб мудрості, вона ударяється в виступи емалі на його поверхні. Це призводить до пошкоджень та згодом до карієсу. Такі апарати все ще можуть використовуватись у стоматологіях, особливо у державних.

Друга проблема – відсутність бажання у пацієнтів. Незважаючи на те, що чистка – дуже проста процедура, очищати під’ясенний камінь важче. Тому деяким людям може знадобитися 2-3 процедури, щоб повністю його позбутися. Якщо йдеться про людей, які пройшли ювілейний рубіж у 50 років, то їм здається, що лікар перебільшує проблему. Вони часто зупиняються на одному чищенні. Яке б рішення не було прийнято, враховуйте, що на камені, що залишився, наліт буде накопичуватися швидше, ніж на чистій поверхні.

Відгуки
Віктор Ващенко

Я відвідав клініку “Безпалюк” для ортопедичного лікування, де мені ставили коронку. Все пройшло чудово, і я залишився дуже задоволений результатом. Персонал клініки був дуже професійним та доброзичливим. Цілковито задоволений результатом та обслуговуванням!

Андрій

Приємно вразили персонал та лікарі клініки, дуже якісна робота.

Вікторія Миргородська

Дякую) Обслуговування в цій клініці на вищому рівні) Лікуємося завжди тільки тут всією сімʼєю) Всім рекомендую)

Ольга

Високий професіоналізм та доброзичливість персоналу. Враховуючи фірмовий комплексний підхід до вирішення проблем ротової порожнини, я відвідую цю клініку вже більше 2 років і за цей час не було жодного сумніву, що я прийняла правильне рішення у виборі клініки! Сервіс найвищого рівня! Дуже рекомендую!!!

Максим Білецький

Це професійна клініка, у якій не тільки лікують уже виявлену за симптомами хворобу, а й намагаються попередити потенціальні хвороби. Тим самим економляться мої кошти, бо ж попередити набагато дешевше. Склалося так, що це третя в моєму житті клініка, у якій моя родина проходить довгострокове обслуговування. Не скажу, що попередні були погані, але все ж BEZPALIUK (Dental Clinic) на порядок перевершує їх, у першу чергу за рахунок викорастання найбільш сучасних та передових методів лікування та стоматологічного обладнання. На достойній висоті й професійний рівень лікарів.

Natasha N

Чудова клініка, привітний персонал. Зверталась в Bezpaliuk dental з метою лікування карієсу. Лікар Віола Валеріївна професійно та якісно надала допомогу. Однозначно рекомендую. Стерильність, безпека та професіоналізм закріпляється високим рівнем надання сервісу! П’ять зірок!!!!

Максим Соколов

Для мене важливо відчувати себе спокійно і зручно в будь якій клініці, і ця стоматологія дійсно забезпечує це відчуття. Персонал завжди привітний та уважний, а мої зуби отримали найкращий догляд завдяки їхнім професійним фахівцям. Це місце, де я можу відчувати себе в комфорті та приходжу на записи з посмішкою!

Олександра Іваненко

Чудові враження від першого до останнього візиту! Клініка вразила мене своєю атмосферою спокою та комфорту. Лікарі дуже привітні та професійні. Вони ретельно розповіли мені про кожен етап лікування, проконсультували з усіх питань та супроводжували на всіх етапах лікування

Анастасія Петренко

Ця стоматологічна клініка – справжня знахідка! Мої відвідування завжди проходять без зайвого стресу, завдяки приємному персоналу та кваліфікованим лікарям. Вони використовують сучасні технології, що зробило моє лікування комфортним та безболісним. Рекомендую від усієї душі!

Артем Лисенко

Вражаючий досвід! Відвідавши цю стоматологію, я залишився враженим як якістю обслуговування, так і дружнім персоналом. Сучасне обладнання, професіонали своєї справи, створюють прекрасне враження. Всі мої занепокоєння були враховані, і я відчув себе у відмінних руках.

Ірина Ткаченко

Чудова клініка!
Родинна атмосфера!
Родина Безпалюк – неймовірна: відповідальні, щирі, дбайливі, завжди привітні! Лікарі – професіонали- зажди несуть відповідальність за свою роботу та резьтат!
Разом ми вже більше 5 років!
Виправили страшні “недоробки папЕрЕднІків”
Врятували мої зуби, зробили божевільну посмішку і надалі турботливо дбають про

Поліна Ткаченко

Клініка, яку обожнює моя 6-річна донька, після візиту куди в неї нова мрія – стати стоматологом! Що більше треба для батьків, ніж радість дитини при черговому візиті! Я дуже давно знаю лікарів- засновників, і тому спокійна за професійну роботу, гарний результат, та зуби своєї родини. Але тут ви отримуєте ще більше ніж професійного лікаря, тут гостинність та уважність від самого входу! Тут смачна кава та цікава книжка поки чекаєте дитину з прийому. Рекомендую!

Андрій Мельник

Чи не єдині доктори, до яких я ходжу багато років із задоволенням. Просто “золоті” руки у дівчат і величезна майстерніть пана Юрія! Дякую!

Контакти
ТОВ Безпалюк стоматологічна клініка
01033, м.Київ, Жилянська 82/20б
ПН-НД 09:00 - 21:00
Дякуємо за Ваше повідомлення:)
Наш менеджер відповість Вам найближчим часом!
Дякуємо за Ваш відгук:)
Ваша думка дуже важлива для нас!